Jump to content
mammamia

Kana asemel kodujuust

Recommended Posts

Inimesed ei pea ju sööma seda, mis neile ei maitse. Mingi võimaluse leiab alati. See ei ole ju nagu ravim, mida peab võtma

Kui toituda ainult sellest, mis meeldib, elatuksin mina kartulist. Seega kaldun siiski arvama, et pean ikka küll sööma ka neid asju, mis eriti ei istu.

Lastele ei maitse pahatihti toorsalat. Jätame selle nende menüüst välja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed ei pea ju sööma seda, mis neile ei maitse. Mingi võimaluse leiab alati. See ei ole ju nagu ravim, mida peab võtma

Inimesed peavad lihtsalt õppima süüa tegema.Kahjuks keskmine eesti naine <30 ei oska ega viitsi süüa teha.

Sealt ka antud kontingendi hulgas pidevad probleemid ülekaaluga.

Võiks ntx vene tüdrukutest eeskuju võtta,kes teevad süüa suurepäraselt ja näevad ka suurepärased välja ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed peavad lihtsalt õppima süüa tegema.Kahjuks keskmine eesti naine <30 ei oska ega viitsi süüa teha.

Sealt ka antud kontingendi hulgas pidevad probleemid ülekaaluga.

Võiks ntx vene tüdrukutest eeskuju võtta,kes teevad süüa suurepäraselt ja näevad ka suurepärased välja ..., :D

Teevad süüa küll, kuid tavapärane vene köök on kaugel tervislikust

...ja mingist vanusest näevad nad välja nagu emalaevad.

Üks minu isehakanud sugulane kommenteeris, et

from the age twenty six russian women get the hit by the ugly stick. :D

Loomulikult on ka isendeid, kes säilitavad oma vormi ja müts maha ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja mingist vanusest näevad nad välja nagu emalaevad.

Üks minu isehakanud sugulane kommenteeris, et

from the age twenty six russian women get the hit by the ugly stick. :D

mingi loll k6lakas!

pigem on vastupidi, enamus ikka sailitab oma nooruse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teevad süüa küll, kuid tavapärane vene köök on kaugel tervislikust

...ja mingist vanusest näevad nad välja nagu emalaevad.

Üks minu isehakanud sugulane kommenteeris, et

from the age twenty six russian women get the hit by the ugly stick. :D

Loomulikult on ka isendeid, kes säilitavad oma vormi ja müts maha ...

Mu tüdruku ema on küll väga ilus :D Tüdrukuga suht ühte nägu ja ma väga loodan, et tüdruk tuleb samasugune :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mu tüdruku ema on küll väga ilus :D Tüdrukuga suht ühte nägu ja ma väga loodan, et tüdruk tuleb samasugune :D

Kuna te viimati Venemaal käisite ? :P

...või tahate te väita, et vene tavaköök on tervislik :D

...või siis vaidlete lihtsalt, et vaielda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna te viimati Venemaal käisite ? :P

...või tahate te väita, et vene tavaköök on tervislik :D

...või siis vaidlete lihtsalt, et vaielda?

Ma tõin lihtsalt näite naiste kohta :P Pole ju köögi teemat puudutanud :D Ja mul on vanaema puhas venelane...köök on natuke rammus, aga mitte midagi hullu ta oma võsukestele küll ei tee :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna te viimati Venemaal käisite ? :D

...või tahate te väita, et vene tavaköök on tervislik :D

...või siis vaidlete lihtsalt, et vaielda?

ffs ailushka, mis see venemaa ja selle tavakook siia puutub, sa ikka oskad... crappi keerutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna te viimati Venemaal käisite ? :D

...või tahate te väita, et vene tavaköök on tervislik :D

...või siis vaidlete lihtsalt, et vaielda?

Miks Venemaale minna?

Piisab,kui vaatan teise tuppa või vaatan elukaaslase sõbrannasid või oma tütre ema või elukaaslase ema -

daamid vanuses ~20-47 ja kõik näevad suurepärased välja ja teevad suurepäraselt süüa ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tõin lihtsalt näite naiste kohta :D Pole ju köögi teemat puudutanud :D Ja mul on vanaema puhas venelane...köök on natuke rammus, aga mitte midagi hullu ta oma võsukestele küll ei tee :D

...ja vanaema on sul pigem kõhnavõitu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ja vanaema on sul pigem kõhnavõitu?

Minu vanaema on mitte kõhnavõitu, vaid ongi kõhna. Tema köök on pea täiesti rasvavaba ja seda ei saa ju ka tervislikuks pidada. Noorena tegeles iluvõimlemisega.

Minu ema köök on väga rasvane ja ka tema on sale. Varemalt tegi füüsilist tööd, pensionile jäädes läks jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu vanaema on mitte kõhnavõitu, vaid ongi kõhna. Tema köök on pea täiesti rasvavaba ja seda ei saa ju ka tervislikuks pidada. Noorena tegeles iluvõimlemisega.

Minu ema köök on väga rasvane ja ka tema on sale. Varemalt tegi füüsilist tööd, pensionile jäädes läks jõusaali.

See ei ole korrektne teema vaidluseks. Inimesed on erinevad.

Minu ema köök on rasvane ja ebatervislik, tema KMI on olnud 34... hetkel vist 29, mis on ka liialt palju. Kui mina toituks samade põhimõtete järgi, siis ei oleks ma sugugi paremas vormis...

Oh...ma küsisin samakamehe vanaema kohta, kellel on rammus vene köök.

Itaallannad on suht heas vormis pikka aega, prantslannad samuti.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd vanemast peast on ikka priskem :D Samas 70 aastasena ei peagi ju tippvormis olema :D

Miks seda võetakse kui iseenesestki mõistetavat nähtust...aru ma ei saa. St, kui sa oled 70, siis on lõbu heast vormist otsa saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei ole korrektne teema vaidluseks. Inimesed on erinevad.

Ei, ei, ma ei tahtnudki vaielda :D Pidasin samuti silmas seda, et inimesed on erinevad. Minu ema menüü ei sobiks paljudele (rohkelt rasva, rohkelt süsivesikuid). Minu vanaema menüü paneb mul endal "katuse sõitma". Aeg-ajalt ta ikka tahab mind näljutada ja keedab mulle hommikuks TERVE MUNA :D Viimati küsisin temalt sellise hommikusöögi peale, et kas võin pool töö juurde kaasa võtta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd vanemast peast on ikka priskem :D Samas 70 aastasena ei peagi ju tippvormis olema :D

Vanaemad ja inimesed, kes on üle 60 või 70 võiksidki olla natukene priskemad.

Suht kole on vaadata mingit kondist ja kõhna vanaema või vanainimest.

"Paks laps, ilus laps." :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vanaemad ja inimesed, kes on üle 60 või 70 võiksidki olla natukene priskemad.

Suht kole on vaadata mingit kondist ja kõhna vanaema või vanainimest.

"Paks laps, ilus laps." :D

Paks võib ju ilus vaadata olla :D

...kuid mõtleme ka selle vanainimese peale, kes kannab kogu aeg ämber või paar vett kaasas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule kammooon :D

OK... Ma lihtsalt palun, et keegi ei tuleks mulle ütlema, kui ma 70 olen, et nüüd on mul aeg ümaram olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Itaallannad on suht heas vormis pikka aega, prantslannad samuti.

Ja itaallaste puhul seda kõike tänu pastale, riisile, pizzale, lasanjele, polentale, juustule, salaamile, tiramisule, megaheale jäätisele, veinile ja loomulikult oliivõlile, millest suurem osa sööke neil läbi käib :D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pöörduks ikka siia noorteneiude kokkamis oskuste juurde tagasi. Ikka enamus >30.a eestlannasid oskab väga hästi ja samas tervislikult süüa teha!

Loomuliklt on neid, kes à la 20 a. alles keedavad esimest korda makaroone, aga nii hull see ka ei ole, et nüüd enamus ei oska.

Vähemalt minu sõpruskonna neiud pidevalt otsivad uusi lahendeid ja võimalusi, kuidas toidulauda mitmekesisemaks ja huvitavamaks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui toituda ainult sellest, mis meeldib, elatuksin mina kartulist. Seega kaldun siiski arvama, et pean ikka küll sööma ka neid asju, mis eriti ei istu.

Lastele ei maitse pahatihti toorsalat. Jätame selle nende menüüst välja?

Mina ei söönud juba lapsest saati leivasuppi, mannaputru, vorsti, piima ja ei hakkagi tarvitama, sest et ei amitse. On siis parem raisku lasta?

Kui toorsalat ei maitse, siis ma arvan, et on olemas ka muud juurviljad, millest teha teistsugust toorsalatit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×