Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Ju ta tundis seejuures, kui MEES ta ikka on... tead, noh on selline liik mehepoegi, kes niiviisi oma võimu ja üleolekut tunnetada proovivad, kui millegi muuga särada pole ;)

Jaa sest kui naine ütleb midagi lolli siis tuleb pai teha ja veel tagant kah utsitada - Oh jumal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa sest kui naine ütleb midagi lolli siis tuleb pai teha ja veel tagant kah utsitada - Oh jumal.

No loomulikult, ma spetsiaalselt ütlengi, et sinusugused saaksid endal marki hakata täis tegema, nii et jõudu mees! BTW, kas ma tunnen sind?

Mul on poole ööni siin aega olla, nii et minupoolest võid jätkata ;)

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea...vanasti oli nii , et kui ikka täitsa mööda hakkas jutt käima esialgsest teemast , siis pandi lukku.

Ilusat Aastavahetust !;)

No pole kedagi kes lukku paneks. Minult võeti siin tagaselja modemised ära, kui ma Bonsuna foorumis kirjutama hakkasin. Kahes foorumis vist korraga eksisteerida ei tohi, ka siis kui sa teises isegi mitte moderaator pole, vaid tavakasutaja...

Ilusat vahetust sullegi! :o

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lp. Kasutajad Aktivist ja Golateral, kas Te ei arva, et Teil lähete juba üksteisele "ärapanemisega" liiale, võiks juba üle saada, targem annab järele. Tüüpiline sõimamine, üks ütleb teise kohta midagi, mida ta inimest tundmata ei tohiks nagu öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lp. Kasutajad Aktivist ja Golateral, kas Te ei arva, et Teil lähete juba üksteisele "ärapanemisega" liiale, võiks juba üle saada, targem annab järele. Tüüpiline sõimamine, üks ütleb teise kohta midagi, mida ta inimest tundmata ei tohiks nagu öelda.

Ahh no las mees lõbutseb veidike viina kõrvale, ikkagi vana-aasta õhtu ju :DD Muidugi oleks tore ja teiste suhtes humaansem, kui ta tuleks ja ütleks näkku mulle et ma olen idioot- eks sellele järgneb minu poolt siis vastav füüsiline reaktsioon kah, aga nohh.. ju netis on tema jaoks turvalisem ;) Neid "kõvamehi/naisi" ole ennegi nähtud- nina alla satuvad, siis ei saa ei möhh ega mähh suust...

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahh no las mees lõbutseb veidike viina kõrvale, ikkagi vana-aasta õhtu ju :DD Muidugi oleks tore ja teiste suhtes humaansem, kui ta tuleks ja ütleks näkku mulle et ma olen idioot- eks sellele järgneb minu poolt siis vastav füüsiline reaktsioon kah, aga nohh.. ju netis on tema jaoks turvalisem ;) Neid "kõvamehi/naisi" ole ennegi nähtud- nina alla satuvad, siis ei saa ei möhh ega mähh suust...

Wow, nice short fuse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TEEMA EI OLE KASUTAMISEST KULLA MEES!!! ÜTLEN KA SIIN, KUIGI LUBASIN, ET MR-I PUHTUST ENAM EI TOETA AGA OLGU. SUURE TÕENÄOSUSEGA ON OTT AINUKE EESTI KULTURIST KES ON OMA NÄPUD DOP AINETEST EEMAL HOIDNUD. TEEMA ON OST MÜÜK KES POLE VIITSINUD ALGUST LUGEDA! ;)

OK teema ei olegi nii väga oluline . Küsimuse mõte oli selles , et kas Te tõsimeeli ootate , et Ott Kiivikas tuleks siia foorumisse antud teemat kommenteerima. ? Ei teeks seda arvatavasti mitte ükski sellisel tasemel mees (kaasaarvatud Teie).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK teema ei olegi nii väga oluline . Küsimuse mõte oli selles , et kas Te tõsimeeli ootate , et Ott Kiivikas tuleks siia foorumisse antud teemat kommenteerima. ? Ei teeks seda arvatavasti mitte ükski sellisel tasemel mees (kaasaarvatud Teie).

Huvitav, et ajakirjandus pole siit juba inffi ammutanud. Mõnele lehele peaks ta sel juhul vastama küll, aga eks vastus ole ka ette teada. Tõde selguks ainult kohustusliku valedetektori seansi abil, aga kuna valedetektori kasutamine on täieliku vabatahtlikkuse alusel, siis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et ajakirjandus pole siit juba inffi ammutanud. Mõnele lehele peaks ta sel juhul vastama küll, aga eks vastus ole ka ette teada. Tõde selguks ainult kohustusliku valedetektori seansi abil, aga kuna valedetektori kasutamine on täieliku vabatahtlikkuse alusel, siis...

Ajakirjandus ei viitsi enam sellega tegeleda - seda teemat on nii palju aetud viimasel ajal et see lihtsalt ei tiri neid "klikke" enam ligi, kõige 'õigem' lahendus on 3nda vahepoole kaasamine - keegi mainis siin võsapetsi enne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajakirjandus ei viitsi enam sellega tegeleda - seda teemat on nii palju aetud viimasel ajal et see lihtsalt ei tiri neid "klikke" enam ligi, kõige 'õigem' lahendus on 3nda vahepoole kaasamine - keegi mainis siin võsapetsi enne ;)

Oi, ajakirjandus lausa teeb tormijooksu, kui õige "auk"kätte näidata või vajaliku sisuga meil vajalikule inimesele saata... See on ju nende leib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah kuule ma ei viitsi oma tuju rikkuda - Vabandan siiralt kui solvusid ja minu postitusi 'solvanguna' võtsid, kõike head.

Ahh ära näe vaeva, sellise käitumise peale on isegi raske solvuda... ;) Paksema naha peaksid kasvatama omale,kui tuju nii kergesti rikneb :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi, ajakirjandus lausa teeb tormijooksu, kui õige "auk"kätte näidata või vajaliku sisuga meil vajalikule inimesele saata... See on ju nende leib!

Leib leivaks, lehe imagole teeb pidevalt ühe teema matsutamine halba - postimehe lugemise lõpetasin ma näiteks peale MJ surma ära sest ma ei viitsinud iga päev neid tobedaid artikkleid sealt lugeda - sellesmõttes et selline "did they - didn't they" teema sobib ainult kollastesse lehtedesse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leib leivaks, lehe imagole teeb pidevalt ühe teema matsutamine halba - postimehe lugemise lõpetasin ma näiteks peale MJ surma ära sest ma ei viitsinud iga päev neid tobedaid artikkleid sealt lugeda - sellesmõttes et selline "did they - didn't they" teema sobib ainult kollastesse lehtedesse..

Seega- Delfi oleks ideaalne koht sellise tasemega kirjutiste avaldamiseks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Aktivisti ajab märjaks koolipoistele ärapanemine ;)

Ära liiga isiklikult võta kõrgharitud hiidintelligent!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et Aktivisti ajab märjaks koolipoistele ärapanemine ;)

Ära liiga isiklikult võta kõrgharitud hiidintelligent!!!

:P "Don't poke the bear"

Seega- Delfi oleks ideaalne koht sellise tasemega kirjutiste avaldamiseks :o

No Delfisse sobiks jah, otsige õiged inimesed üles ja saatke vihjeid..

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajakirjandus ei viitsi enam sellega tegeleda - seda teemat on nii palju aetud viimasel ajal et see lihtsalt ei tiri neid "klikke" enam ligi, kõige 'õigem' lahendus on 3nda vahepoole kaasamine - keegi mainis siin võsapetsi enne :o

Ajakirjanikud ei viitsi seda isiklikku lahmimist siin lugeda enam lihtsalt.

Pigem saaks siit uue teema "jõusaaliga tegelevad inimesed on väga raevukad internetis võitlejad" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et Aktivisti ajab märjaks koolipoistele ärapanemine ;)

Ära liiga isiklikult võta kõrgharitud hiidintelligent!!!

Vat ei oska seda "märjaksajamist" kommenteerida, tahad omi kogemusi meiega jagada? Mis sul näiteks märjaks läheb? Äkki kuivab ära hoopis, mitte ei lähe märjaks? Aga mis siis saab, kui on poolmärg?

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×