Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Miks peaks kiivikas üldse mingit sellist mõttetut teemat kommenteerima. Ma isiklikult arvan ka, et tuleks lihtsalt eemale hoida. Kui ta ütleks, jah ma müüsin, siis enamus sõimaks näed näed ta tegigi seda! Kui ta ütleks, et ei müünud, siis kurat valetab valetab! ;) Kuskilt poolt ei paista selline asi mõistlik. Ma täpselt ei tea, mis nooruses ta neid väidetavalt müüs, aga vene aja poole oli igal taksojuhil salaviin müügiks valmis. Polnud ka suurem asi. Ajad muutuvad ja ka olukorrad. Vend on teinud ja pühendunud kulturismile terve oma elu. Lisaks on suutnud valmistada endale hea nime, vormi ja tulemused. Pole andud ühtegi positiivset dopinguproovi. Seega kõik on positiivne ju! Edu edasipidiseks!

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust see vakimine ongi Kiivikase poolt kõige targem tegu.

Aga ma ei saa aru, mida see Gröön nüüd äkki käru keerama hakkas. Mida ta saavutada üritab üldse?

Äkki tahab kuidagi pildile pääseda ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kelle poolt see teema üldse tõstatatud on? Mõttetu teema täiesti. Keegi ei suuda tuua konkreetseid fakte enam 10a taguse võimaliku oletuse kohta. Kalmusest ei saa ma aru, üks hetk ütleb, et nüüd on kõik, viimane postitus siin saidil, siis et enam "sitavankat " ei kaitse tema puhtuses, siis jälle vastupidi jnejnejne. Hakkab nagu kaduma respect tema vastu. Ole siis MEES ja ära roni siia fitness.ee-sse kui ei meeldi! Kiivika süüdistamise taga on tõenäoliselt see, et Ott ajab edukalt businessi, on edukas kulturismis ning ka tuntud avaliku elu tegelane. Kalmust meepoti lähedale ei lastud... Vbolla on põhjus selles? Mis on Kalmusel peale suurte lihaste?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No tundub jah, et kadedus ei lase rahulikult oma nurgas nokitseda.

Ainus vend kes kunagi millegagi rahul ei ole ja ainult jama suust välja ajab ning pildile saada tahab siin oma jura jutuga oled kahjuk sina. (nii mulle vähemalt tundub kui lugeda kõiki neid steroidi teemasid siin foorumis) Juttu ju sul on aga enamus su jutust täiesti jama. Ei saa aru miks sulle nüüd järsku Gröön ette jäi...

Muudetud kasutaja ErvinT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainus vend kes kunagi millegagi rahul ei ole ja ainult jama suust välja ajab ning pildile saada tahab siin oma jura jutuga oled kahjuk sina. (nii mulle vähemalt tundub kui lugeda kõiki neid steroidi teemasid siin foorumis) Juttu ju sul on aga enamus su jutust täiesti jama. Ei saa aru miks sulle nüüd järsku Gröön ette jäi...

Mitte mulle jäi Gröön ette, vaid Gröönile jäi Kiivikas ette. Mina tahaks vaid teada, miks ta äkki ette jäi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ainus vend kes kunagi millegagi rahul ei ole ja ainult jama suust välja ajab ning pildile saada tahab siin oma jura jutuga oled kahjuk sina. (nii mulle vähemalt tundub kui lugeda kõiki neid steroidi teemasid siin foorumis) Juttu ju sul on aga enamus su jutust täiesti jama. Ei saa aru miks sulle nüüd järsku Gröön ette jäi...

Pigem räägib just asjalikku jutt ja ütleb mida arvab, ei peida pead liivaalla nagu mõned..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära uuri nii palju ,oma asi neil järelikult siis .

Kui see "oma asi" on, siis ajagu oma asju privaatselt - näiteks telefoni või meili teel. Kui ta ajab "oma asju" avalikus foorumis, siis on teistel ka õigus oma arvamust avaldada või lisainfot küsida. Ja kui kellelegi minu või kellegi teise sõnavõtud ei meeldi, siis ärgu postitagu igasugust jama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna lehest lugesin, et võtavad raiped kaitseväes sõdurite (190cm ja pikemad) lisaportsud ära. Ütlevad, et asi pole kokkuhoius, vaid toitlustamise otstarbekamaks muutmises. Mis kuradi otstarbekam see on, kui saad kahe kukli asemel ühe ja vorstiviilud kaotatakse ka koolisööklates leibade pealt ära. Hoitakse mingi neli milli aasta peale kokku, samas kui neetud vabadussamba analüüside ja ametnike palgatõusude peale pannakse sama raha ühe päevaga hakkama. Ma olen lihtne maamees ja käsi vaikselt väriseb juba sõnnikuhangu järele.

Ajatakse lolli möla, et MASU on oma põhja kätte saanud ja asi seisneb ainult mõtlemises. Mida ma mõtlen, kui lobi järjest lahjemaks jääb? Spetsialistid, kes töö otsimise juures soovitavad oma isiklikke plusse/miinuseid, isiksuseomadusi, arenguvõimalusi vaagida võivad p....se minna. Fakt on see et asi on p...es ja läheb veelgi. Ainus asi mida teha annab on inimestevahelisi suhteid soojas hoida. Lõpetagem ka siin oma dopingusüüdistused/tõestused/nääklused. Pidev närimine võiks lõppeda. Rahulikke pühasid soovides.

Suutrte sõdurite topelt toiduratsioon õige asi, mille eest võidelda, kuid minu arvates pole see foorumi teema koht, kus seda teha (muuseas, välipaki päevane kaloraazh on umbes 3600 kcal). Kuna minu lähedane on riigiametnik, siis tunnen väga lähedalt, kuidas pean püksirihma kokkupoole tõmbama selle "ametnike palgatõsu tõttu", pekki, vaid langetatud on.

Inimesevaheliste suhete aluseks on omavaheline ausus ja austus teineteise vastu. Alles siis saavad suhted soojeneda, kui eelpoolnimetatu on täidetud. seda üks poolt teiselt küsibki, et saaks edasi minna suhete parandamise teel.

Kõigile kaunist vana aasta lõppu ja seda, et uuel aastal alustaksid paljud oma lähedastega, kellega on olnud kana kitkuda, puhtalt lehelt, jättes probleemid vanasse aastasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte mulle jäi Gröön ette, vaid Gröönile jäi Kiivikas ette. Mina tahaks vaid teada, miks ta äkki ette jäi.

Tee oma kodutöö ära. Teema algatajaks oli Peeter Neeve, mitte Janar Gröön. Tema lihtsalt teadis seda juttu, et Gröön oli kunagi Kiivikaselt ostnud ja nüüd tuli välja selle jutuga, sest steroidi teema on siin foorumis aktuaalseks muutunud. Kõik sõimavad siin Grööni, mees ei tea asjast võibolla midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suutrte sõdurite topelt toiduratsioon õige asi, mille eest võidelda, kuid minu arvates pole see foorumi teema koht, kus seda teha

Selle mõtteavalduse kirjutasin siia esimest korda ühe teise kirjutise vastuseks/kinnituseks, et riigis asjad nati nihu. Päris lampi ei kirjutanud ning pole mõtet seda teemavälisuse juttu kogu aeg nina alla hõõruda. 95 % selle teema postitustest on niigi mõttetu.

Nagu kanad kaagutate. Minge otsige mehed üles kui huvi on. Kõige alatum on selja taga rääkimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see seljataga rääkimine/tegutsemine on siin koguaeg kombeks olnud... Ju on popp vms. Näkku ei tule keegi ütlema et sa oled see või teine, ikka s*tutakse seljataga. Eriti haige on see, kui seda teeb/teevad inimesed, keda oled pidanud oma headeks sõpradeks/tuttavateks. See on asi, mida mina iial ei unusta ega andesta.

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbrad, see teema on tehtud siiski selleks, et lahata Ott Kiivikase väidetavat ravimite müüki Janar Gröönile, mitte aga selleks, et omavahel kiskuda selle üle, kumb on kõvem ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee oma kodutöö ära. Teema algatajaks oli Peeter Neeve, mitte Janar Gröön. Tema lihtsalt teadis seda juttu, et Gröön oli kunagi Kiivikaselt ostnud ja nüüd tuli välja selle jutuga, sest steroidi teema on siin foorumis aktuaalseks muutunud. Kõik sõimavad siin Grööni, mees ei tea asjast võibolla midagi.

Eelnevalt lugeda siis oli ka öeldud, et Gröön ütles seda bonsuna foorumis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ha, mind väga hämmastab kui sinisilmsed inimesed on ja esimese info peale kohe seda ka tõeks peavad - aga minugipoolest, surun 55kg siis surun, peaasi et teil hea meel oleks. Muideks vanus on mul piisavalt et ma enne teeks tiba 'prework'-i kui teisi sõimama hakkan või nurisime - aga mul on ikkagi õigus - sa oled idioot, vähemalt siin foorumist loetu põhjal.

Ja mis kurat see naiseks olemine üldse millegisse puutub @ pacman?

Tahad blokki teenida siin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis puhul? Ei ole mitte midagi valesti õelnud.

Las seda otsustavad teised. Idioodiks sõimamine ei ole normaalne. Aga kõik peale sinu ju on idioodid, nii et mida nemad ikka teavad onju. Mida rohkem sa sõimad, seda enam sa omal marki täis teed, nii et jätka aga, kuniks lubatakse... ;)

PS- täiskasvanud mees ei käitu nagu ülbe vinniline tatikas, väga mage üritus. Kui on mulle midagi isiklikku, tule mõnel päeval Spartasse ja lahendame su probleemid. Aga nagu näha, sa oled kõigest netis plõksija ju.

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Las seda otsustavad teised. Idioodiks sõimamine ei ole normaalne. Aga kõik peale sinu ju on idioodid, nii et mida nemad ikka teavad onju. Mida rohkem sa sõimad, seda enam sa omal marki täis teed, nii et jätka aga, kuniks lubatakse... ;)

PS- täiskasvanud mees ei käitu nagu ülbe tatikas, väga mage üritus. Kui on mulle midagi isiklikku, tule mõnel päeval Spartasse ja lahendame su probleemid. Aga nagu näha, sa oled kõigest netis plõksija ju.

Sõimamine? Vau, okei - kelle jaoks sõimamine kelle jaoks mitte. Ja mulle pakub ÄÄRMISELT palju nalja see tüüpiline "kõik peale sinu ju.." teema, aga ok.

Lase samamoodi edasi, ma üritan siis järgmised korrad vaikida kui midagi tobedat postitad : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvamus arvamuseks, aga teist, eriti veel naisterahvast idioodiks sõimamine ajab vihale küll.

Ju ta tundis seejuures, kui MEES ta ikka on... tead, noh on selline liik mehepoegi, kes niiviisi oma võimu ja üleolekut tunnetada proovivad, kui millegi muuga särada pole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×