Jump to content
NYC_homeboy

Gröön VS Kiivikas

Recommended Posts

Siis mögise vähem, ära topi oma nina sinna kuhu pole vaja!

Bonsuna, sa oled nagu naine [andke andeks naised, ei üldista:)] - kogu aeg sellised pidevad tujumuutused, mitte kunagi pole sinust võimalik aru saada. Küll oled sa Oti poolt ja usud, et ta pole millegi kahtlasega seotud, samas kui keegi tuleb teda süüdistama ja laimama, siis võtad ise kohe vedu ja hakkad puid alla kütma. Teiseks, ma olen kindel, et neid inimesi, kes sind usuvad ja sinu juttu tõsiselt võtavad on väga vähe, nii siin foorumis kui ka ajakirjanike hulgas. Oled juba ennast "tõestanud," et eriti osavalt ja viisakalt sa kirjutada ei oska. Kohati tekib mul mõte, et äkki on seal klaviatuuri taga hoopiski mingisugune teismeline, nö. "Delfi-põlvkond," kes foorumites ja kommentaariumites pidevalt sõimamas ja mölisemas käib. Kolmandaks, usun, et sellist juttu sa siin ei räägiks, kui sa ise poleks mitmeid kordi vahele jäänud. Lõpetuseks, kas see teema algataja on Janar Gröön või kust kohast see teema jälle alguse sai? Külanaised saunalaval rääkisid? Tõesti, ma pole mingi ekspert dopinguainete osas ja ei saa 100% kindlusega väita, et Ott pole midagi keelatut proovinud - ma ei tunnegi teda. Aga mees pole vahele jäänud ning selle järgi olen vähemalt kindel, et ta on puhas.

edit: kirjavead

Muudetud kasutaja _T_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks tõesti juba mõne asjaosalise juttu kuulata, pole see mingi sita loopimine, vaid täitsa õige teema.

Janar tunnistas Bonsuna.com foorumis :P

Muudetud kasutaja killerleib poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik on lihtsalt tüdinenud su lollist ibast..

Mina küll pole..

Ma arvan, et kui Otil midagi hingel poleks, siis ta kirjutaks siia julgelt, et see loll jutt jne. Praegu aga....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Sina alessandro oled küll vale mees eetikast rääkima, minu mäletamist mööda pidasid sa ka mõttetuks oma riiki teenida. Suht variserlik on pugeda vabanduste taha, et mul pole selleks aega ja ma ei näe sellel mõtet aga samas tarbid julgelt välisjulgeolekut, mida sinust aatelisemad isikud sulle tagavad.

Soovid kehalt suur mees olla aga tegelikult....

Redds

PS: Vabandan ette, kui see ei olnud sina kellega siinsamas foormis antud teema üle tuliselt diskuteerisime!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seni kui teie iidol vait on ja nurgas väriseb on jah mu jutt ehk iba teie jaoks. Aga arvestage, et fännate tegelikult aletat venda. Aga teie õigus, samamoodi on õigus vait olla Otil. Kerget südametunnistust ja head vana aasta lõppu vana sõber! :P

Mitte paha pärast ,aga mul oleks siuke küsimus. Oletame , et sa poleks eelmine aasta dopingukontrollis põrunud ja oleksid tulnud eesti absoluutseks meistriks ja paar kuud hiljem oleks keegi siin foorumis väitnud , et kuulis kuidas kaks meest Võru võõrastemaja taga rääkisid , et Kalmus kasutas dopingut. Kas oleksid siis siin foorumis vastanud , et " kasutasin jah , tegin vea , andke andeks" ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Sina alessandro oled küll vale mees eetikast rääkima, minu mäletamist mööda pidasid sa ka mõttetuks oma riiki teenida. Suht variserlik on pugeda vabanduste taha, et mul pole selleks aega ja ma ei näe sellel mõtet aga samas tarbid julgelt välisjulgeolekut, mida sinust aatelisemad isikud sulle tagavad.

Soovid kehalt suur mees olla aga tegelikult....

Redds

PS: Vabandan ette, kui see ei olnud sina kellega siinsamas foormis antud teema üle tuliselt diskuteerisime!

Minu teada ei võetud alessandrot väeteenistusse lampjalgsuse tõttu. :P

Offtopic: vaadates mis viimasel ajal riigis toimub, siis ausalt öeldes kaob endalgi tahtmine sellist "riiki" teenida;kui päris aus olla, siis kaob ära isegi tahtmine makse maksta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lampjalgsus, siis olen pidurit nii kõvasti vajutanud, et kärsahaisu kõik kohad täis. Minu vabandused! Aga riik see oleme eelõige meie kodanikud, kui ise demagooge endale valitsejateks valime ja neil inimkatseid teha laseme, siis süüdistada pole kedagi peale iseenda!

Aga mis dopinguteemat puudutab ja kulturismi üldiselt, siis mina defineerikisin seda järgmiselt. Kulturism on kuni lavani sport, laval aga juba show ja missivõsitlus. Nimetatud spordis on kahjuks keelatud ained levinud, et missivõistlusel oleks mingigi eelis. Otsustajate peale ei saa ka kõike jätta :P Sealt edasi tulevad aga emotsioonid ja frustratsioon.

Nii valimiste kui ka missivõistluse iseloomustamiseks pakun sm Stalini kuulsat tsitaati. Oluline pole mitte kelle poolt keegi hääletab, oluline on kes hääli loeb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Offtopic: vaadates mis viimasel ajal riigis toimub, siis ausalt öeldes kaob endalgi tahtmine sellist "riiki" teenida;kui päris aus olla, siis kaob ära isegi tahtmine makse maksta :P

Riik koosneb rahvast, st igast inimesest. Mida oled Sina teinud, et riik oleks parem? Käituksid Sa riigipirukat jagades õilsamini, kui Sul avaneks see võimalus?

Iga rahvas väärib oma valitsust, kui see on demokraatlikult valitud.

Inimloomus on alati üks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bonsuna, sa oled nagu naine [andke andeks naised, ei üldista:)] - kogu aeg sellised pidevad tujumuutused, mitte kunagi pole sinust võimalik aru saada. Küll oled sa Oti poolt ja usud, et ta pole millegi kahtlasega seotud, samas kui keegi tuleb teda süüdistama ja laimama, siis võtad ise kohe vedu ja hakkad puid alla kütma. Teiseks, ma olen kindel, et neid inimesi, kes sind usuvad ja sinu juttu tõsiselt võtavad on väga vähe, nii siin foorumis kui ka ajakirjanike hulgas. Oled juba ennast "tõestanud," et eriti osavalt ja viisakalt sa kirjutada ei oska. Kohati tekib mul mõte, et äkki on seal klaviatuuri taga hoopiski mingisugune teismeline, nö. "Delfi-põlvkond," kes foorumites ja kommentaariumites pidevalt sõimamas ja mölisemas käib. Kolmandaks, usun, et sellist juttu sa siin ei räägiks, kui sa ise poleks mitmeid kordi vahele jäänud. Lõpetuseks, kas see teema algataja on Janar Gröön või kust kohast see teema jälle alguse sai? Külanaised saunalaval rääkisid? Tõesti, ma pole mingi ekspert dopinguainete osas ja ei saa 100% kindlusega väita, et Ott pole midagi keelatut proovinud - ma ei tunnegi teda. Aga mees pole vahele jäänud ning selle järgi olen vähemalt kindel, et ta on puhas.

edit: kirjavead

Keegi ei tea milline on sinu tegelik nägu, seega seleta palju tahad. Sa ei suuda isegi teemast seda välja lugeda, et keegi ei räägi siin Oti dopingu kasutamisest vaid selle müümisest (omalajal). Seega oled sa just ise sedasorti tegelane kust saavad alguse jutud: NAISED SAUNAS RÄÄKISID. Ole tähelepamelikum , süvene enne kui sõna hakkad võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte paha pärast ,aga mul oleks siuke küsimus. Oletame , et sa poleks eelmine aasta dopingukontrollis põrunud ja oleksid tulnud eesti absoluutseks meistriks ja paar kuud hiljem oleks keegi siin foorumis väitnud , et kuulis kuidas kaks meest Võru võõrastemaja taga rääkisid , et Kalmus kasutas dopingut. Kas oleksid siis siin foorumis vastanud , et " kasutasin jah , tegin vea , andke andeks" ?

TEEMA EI OLE KASUTAMISEST KULLA MEES!!! ÜTLEN KA SIIN, KUIGI LUBASIN, ET MR-I PUHTUST ENAM EI TOETA AGA OLGU. SUURE TÕENÄOSUSEGA ON OTT AINUKE EESTI KULTURIST KES ON OMA NÄPUD DOP AINETEST EEMAL HOIDNUD. TEEMA ON OST MÜÜK KES POLE VIITSINUD ALGUST LUGEDA! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Riik koosneb rahvast, st igast inimesest. Mida oled Sina teinud, et riik oleks parem? Käituksid Sa riigipirukat jagades õilsamini, kui Sul avaneks see võimalus?

Iga rahvas väärib oma valitsust, kui see on demokraatlikult valitud.

Inimloomus on alati üks.

Peab hakkama maksudega hääletama :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×