Jump to content
Jumal666

Antidepressant vs alkohol

Recommended Posts

tarvitan ise hetkel zolofti ja olen hetkel täis nagu siga kuna lihtsalt ei jõua enam mõistuse võtab ära ja kuku7tab unustusse aga ainult hetkeks järgmine päev tuleb ikka peeglisse vaaadata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal tegelikult hiiliks natuke teemast kõrvale ja tahaks küsida Teilt, kes te anti-depressante kasutate, et kuda nad mõjuvad? St uimaseks teevad? Ärevuse vastu aitavad ka? Trennis ei anna tunda? jne

Mulle perearst ka korduvalt tahtnud neid pähe määrida, aga ma pole julgenud neid võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cipralex pole minumeelest päris antideprekas vaid mingi mingi SSRI vms ja minumeelest selle puhul arstid ütlevad et natuke võib võtta.. samas kasutajad räägivad et big-nou-nou. Niiet pigem ära võta jah.

Muidu jah korralike antideprekatega on kohe kindlasti keelatud alkohol ja narkootikumid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt kui isegi ravimikuuri ajal ei saa ilma võtmiseta oldud, siis lõhnab asi küll kergelt kas alkoholismi või tahtejõu täieliku puudumise järele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cipralex pole minumeelest päris antideprekas vaid mingi mingi SSRI vms ja minumeelest selle puhul arstid ütlevad et natuke võib võtta.. samas kasutajad räägivad et big-nou-nou. Niiet pigem ära võta jah.

Muidu jah korralike antideprekatega on kohe kindlasti keelatud alkohol ja narkootikumid.

;) Milline on päris ja milline mängu antideprekas? SSRId on üks antideprekate vorme. Alkoholitaluvus antideprekate tarbimise korral on individuaalne, parem oleks vältida ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
;) Milline on päris ja milline mängu antideprekas? SSRId on üks antideprekate vorme. Alkoholitaluvus antideprekate tarbimise korral on individuaalne, parem oleks vältida ikkagi.

No seda küll, aga üldiselt töötab vist cipralex natuke teistmoodi kui näiteks xanax, ses suhtes:) Vähemalt mina olen nii aru saanud, et SSRId on n.ö. pehmemad:)? Väljendasin vist jah veidi kehvasti end enne, eks ta ikka vist kuulub sinna antideprekate alla:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal tegelikult hiiliks natuke teemast kõrvale ja tahaks küsida Teilt, kes te anti-depressante kasutate, et kuda nad mõjuvad? St uimaseks teevad? Ärevuse vastu aitavad ka? Trennis ei anna tunda? jne

Mulle perearst ka korduvalt tahtnud neid pähe määrida, aga ma pole julgenud neid võtta.

Olen kasutanud, otseselt uimaseks ei tee, kuigi kindlasti on see kõrvalnähtudes kirjas. Neid kirjutatakse ka ärevushäire raviks jah. Trenn ei tohiks nende all küll kannatada, pigem just aitavad vaimselt kui on midagi viga. Toimib ta nii, et pärsib serotoniini(peaks olema rahulolu hormoon) tagasihaaret organismis, st suurenab sisaldust vereringes, on ka teistsuguseid AD olemas, mis mõjutavad teisi hormoone ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No seda küll, aga üldiselt töötab vist cipralex natuke teistmoodi kui näiteks xanax, ses suhtes:) Vähemalt mina olen nii aru saanud, et SSRId on n.ö. pehmemad:)? Väljendasin vist jah veidi kehvasti end enne, eks ta ikka vist kuulub sinna antideprekate alla:)

Cipralex ja Xanax on 2 täiesti erinevat asja, üks on antidepressant ja teine on RAHUSTI, mis on narkootiline aine, mille tarbimine peaks olema väga kontrollitud ja mida võetakse täiesti erinevalt AD´st...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cipralex ja Xanax on 2 täiesti erinevat asja, üks on antidepressant ja teine on RAHUSTI, mis on narkootiline aine, mille tarbimine peaks olema väga kontrollitud ja mida võetakse täiesti erinevalt AD´st...

Tänud, üritan oma teadmisi täiendada siis:)

(ja muide mida sa mõtled selle all, et peaks olema väga kontrollitud? Ses suhtes et ikka kirjutatakse välja ja öeldakse võta niipalju ja nii tihti, mis seal enam kontrollida? Mõlemad on retseptiga ju niikuinii)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kasutanud, otseselt uimaseks ei tee, kuigi kindlasti on see kõrvalnähtudes kirjas. Neid kirjutatakse ka ärevushäire raviks jah. Trenn ei tohiks nende all küll kannatada, pigem just aitavad vaimselt kui on midagi viga. Toimib ta nii, et pärsib serotoniini(peaks olema rahulolu hormoon) tagasihaaret organismis, st suurenab sisaldust vereringes, on ka teistsuguseid AD olemas, mis mõjutavad teisi hormoone ka...

Suht positiivne tagasiside Su poolt, et kui midagi on siis Sa üldiselt soovitad antideprekaid jah?

Missuguseid Sa muidu võtsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parem üldse mitte selliseid asju süüa, kui just väga hull asi pole. Kõigest saab ise üle, tuleb lihtsalt pingutada ja oma mõtlemist muuta. Nähtud, tehtud. Ärevusega on veel lihtsam. Tihti tekivad ärevushäired teatud olukordades ja neid olukordi välditakse, see on aga väga vale tegu ning süvendab probleemi.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suht positiivne tagasiside Su poolt, et kui midagi on siis Sa üldiselt soovitad antideprekaid jah?

Missuguseid Sa muidu võtsid?

Ei soovita, kui vähegi võimalik, siis väldi, ma vastasin lihtsalt Su küsimustele ;)

Ise krõbistasin erinevaid ...Paroxetin, Flux, Sertral. Flux on kõige lahjem.

(ja muide mida sa mõtled selle all, et peaks olema väga kontrollitud? Ses suhtes et ikka kirjutatakse välja ja öeldakse võta niipalju ja nii tihti, mis seal enam kontrollida? Mõlemad on retseptiga ju niikuinii)

rangelt kontrollimist seepärast, et rahustitest võib kergelt sõltuvusse jääda, kõik inimesed ei võta neid nii nagu arst ette näeb, sama lugu unerohuga :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt ei juhtu midagi, see hoitaus on alati ravimitel igaks juhusk ;)

Oled sa kindel ??? :o

Proovi järgi ehk arvad teisiti :P Aga noh imuunsüsteem on inimestel teine ja mõnel võib mõjuda ja teisel mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti on siis nii suured probleemid depressiooni ja stressiga?

Samas olen kuulnud ka, et antidepresandid mõjutavad ka meeste suguelu positiivselt - nimelt pidavat antidepresandid pikendama meeste vastupidavusaega suguühtes.

Kindlasti on antidepressantidel ka teisigi funktsioone, aga siiski on jätkuvalt hämmastav, kui paljud siinsest rahvast on nendega kokkupuudet omanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest FourPearls
Mind üllatab see, et nii paljudel inimestel siin on olnud kokkupuude antidepressantidega.. :D

Mis siin ikka imestada. Tarbitakse ju põhiliselt valku ja toitutakse toitumiskavade alusel selle asemel, et kuulata oma keha - aju vajab ka süsivesikuid serotoniini tootmiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin ikka imestada. Tarbitakse ju põhiliselt valku ja toitutakse toitumiskavade alusel selle asemel, et kuulata oma keha - aju vajab ka süsivesikuid serotoniini tootmiseks.

Väidad, et inimesed tarbivad liiga vähe süsivesikuid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis siin ikka imestada. Tarbitakse ju põhiliselt valku ja toitutakse toitumiskavade alusel selle asemel, et kuulata oma keha - aju vajab ka süsivesikuid serotoniini tootmiseks.
Ega eksperdid ei koosta ebatervislikku kava. Arvan et nad arvestavad ikka kõiki aspekte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×