Jump to content
tammk

Treening kava.

Recommended Posts

1# päev - Rind, triitseps

1.Kaldpinnal kangi surumine 4 x 10 – 12

2.Kangiga surumine lamades 4 x 10 – 12

3.Kaldpinnal hantlitega surumine 4 x 10 – 12

4.Pullover e. Ületõmbed hantliga 4 x 10 – 12

5.Lamades hantlitega lendamine 4 x 10 – 12

6.Lamades prantuse surumine 4 x 10 - 12

7.Ploki alla surumine seistes 4 x 10 - 12

8.Istudes ühe käega hantliga kukla tagant 4 x 10 - 12

2# päev - Jalg, õlg, trapets

1.Kükk kang turjal 4 x 10 - 12

2.Jalapress 4 x 10 - 12

3.Sirgete jalgadega jõutõstmine 4 x 10 - 12

4.Säärte sirutamine ette trenaz 4 x 10 - 12

5.Kangi surumine eest 4 x 10 - 12

6.Lendamine küljele istudes 4 x 10 - 12

7.Lendamine ette (lamades) 4 x 10 - 12

8.Eest ülestõmbed(lai haare) 4 x 10 - 12

9.õlaehitused kangiga selja tagant 4 x 10 - 12

3# päev - Selg, Biitseps, käsivars

1.Lõuatõmme(lai haare) 4 x 10 - 12

2.Ette kallutatul kangi tõsted vastu kõhtu 4 x 10 - 12

3.Ploki tõmbed ülalt kitsas althaardega 4 x 10 - 12

4.Ühe käega hantli tõmme küljele 4 x 10 - 12

5.Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 4 x 10 - 12

6.Plokiga ülalt alla vastu reisi 4 x 8 - 12

7.Jõutõmme 4 x 10 - 12

8.Biitseps.. 4 x 10 - 12

9.Ühe käega hantliga konsentreeritult 3 x 8 – 12

10.Käsivartele randmep. althaare kang 4 x 8 – 12

11.Käsivartele randmep. Pealthaare kang 4 x 8 - 12

Teen seda kava nii,et 3 trenni,2 vaba ja jälle 3 trenni jne.Küsimus siis selline,et kas selline kava on okei ja kui ei siis mida peaksin muutma?Massikavaga on tegemist muidu.Ja võtan ka nitrixit et taastumisega pole probleeme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1# päev - Rind, triitseps

1.Kaldpinnal kangi surumine 4 x 10 – 12

3.Kaldpinnal hantlitega surumine 4 x 10 – 12

Mõttetu on 2 samasugust harjutust teha ühel päeval. Võta üks neist kavast välja.

3# päev - Selg, Biitseps, käsivars

1.Lõuatõmme(lai haare) 4 x 10 - 12

2.Ette kallutatul kangi tõsted vastu kõhtu 4 x 10 - 12

3.Ploki tõmbed ülalt kitsas althaardega 4 x 10 - 12

4.Ühe käega hantli tõmme küljele 4 x 10 - 12

5.Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes 4 x 10 - 12

6.Plokiga ülalt alla vastu reisi 4 x 8 - 12

Lailihasele on liiga palju harjutusi. Pooled võid julgelt ära jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge,äitah.

Need 2 samasugust harjutust võtsin ma fitnessi massikavast,et kas seal ka vale see siis?

Seal vist tõepoolest peaks olema lamades surumine see esimene.

Niipalju ma ka veel lisaks, et soovitav oleks üks vaba päev vahele toppida iga tsükkel, 3 päeva jutti tehes ei pruugi kolmandal päeval niipalju energiat sees olla...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see on minu arvamus, et 2 samasugust harjutust ei ole mõtet teha. Pigem teeks üle nädala - üks nädal ühte ja teine nädal teist. Ma ei oska öelda, kelle poolt see massikava koostatud on ja miks just nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühel päeval 7 harjutust seljale?

Lihtsam oleks->tööriistad->treeningkavad->algajatele

Isiklikult arvan, et isegi seal palju harjutusi algaja kohta:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millest sa järeldad ,et ma olen algaja?

Kasutaja võib mul siis olla hiljuti tehtud,aga ega ma siis treeninguga seepärast hiljuti alustanud.

Jõusaaliga olen tegelenud 3,5-4 aastat ,tõesti ei ole kõva treening staas,aga piisavalt ,et midagi teada juba.

Äitah arvamuse eest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest sa järeldad ,et ma olen algaja?

Kasutaja võib mul siis olla hiljuti tehtud,aga ega ma siis treeninguga seepärast hiljuti alustanud.

Jõusaaliga olen tegelenud 3,5-4 aastat ,tõesti ei ole kõva treening staas,aga piisavalt ,et midagi teada juba.

Äitah arvamuse eest :P

Ütlen kohe ette, et ei ürita sind solvata. Aga kas sa oled selle kava järgi ka treeninud?

Kui sa korralikult rinda treenid siis 2 baasharjutust ja 1 isoleeritud harjutus on kõik mida vaja( või siis lihtsalt rohkem ei jõua).

Jalgadega on mul isiklikult nii, et kui ma ikka kükkides endast viimast võtan siis pärast neljandat seeriat pilt juba virvendab ees. Edasine trenn on juba väga pingeline ja vaevarikas. seepärast jätan küki alati viimaseks ka. Ennem sääred, reie tagumine ja alles siis kükk..

Seljaga selline lugu, et kaks harjutust lailihasele, 1 alaseljale, 1 trapetsile ja ongi kõik.

Arvestasin kommentaari kirjutades sellega, et treenid Max 1.30min pausidega seeriate vahel ja võtad endast viimast.

Ei ürita väita, et kõik mida räägin on ainus ja õige aga omast kogemusest üritan aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen kohe ette, et ei ürita sind solvata. Aga kas sa oled selle kava järgi ka treeninud?

Kui sa korralikult rinda treenid siis 2 baasharjutust ja 1 isoleeritud harjutus on kõik mida vaja( või siis lihtsalt rohkem ei jõua).

Jalgadega on mul isiklikult nii, et kui ma ikka kükkides endast viimast võtan siis pärast neljandat seeriat pilt juba virvendab ees. Edasine trenn on juba väga pingeline ja vaevarikas. seepärast jätan küki alati viimaseks ka. Ennem sääred, reie tagumine ja alles siis kükk..

Seljaga selline lugu, et kaks harjutust lailihasele, 1 alaseljale, 1 trapetsile ja ongi kõik.

Arvestasin kommentaari kirjutades sellega, et treenid Max 1.30min pausidega seeriate vahel ja võtad endast viimast.

Ei ürita väita, et kõik mida räägin on ainus ja õige aga omast kogemusest üritan aidata.

Jah selle kava järgi olen treenind viimased kuud,enne treenisin Ott Kiivikaselt tellitud kava järgi 1 aasta.

Kükiga mul selline lugu,et kui ma jätan küki viimaseks,siis ma ei jõua seda teha ja mul samamoodi võtab virvendama,vaevarikas mul iga trenn,alati pean pingutama ,et lõpuni teha kõik.Pausid üritan teha 1 minutised seeriate vahel ja tõesti võtan viimast,alati ei jõuagi lõpuni.

Ma saan aru,et üritad aidata ja ma olen tänulik.Ega ma ei oodanutki,et mul see kava on 100 % õige ,sellepärast ma ta siia paningi ,et teda saada mida pean muutma.

Võtan teadmiseks ja Aitäh!

Muudetud kasutaja tammk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×