Jump to content
rollton

Klubi vahetus

Recommended Posts

Tervist

Mure selline, et klubi mille liige olen asub Haaberstis, aga ise kolisin Lasnamäele ja jube kulukas on nüüd autoga trennis käia. Tahaks kusagil kodu lähedamal trenni teha. Äkki keegi teab Lasnamäel või Pirital mõnda head kohta?

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist

Mure selline, et klubi mille liige olen asub Haaberstis, aga ise kolisin Lasnamäele ja jube kulukas on nüüd autoga trennis käia. Tahaks kusagil kodu lähedamal trenni teha. Äkki keegi teab Lasnamäel või Pirital mõnda head kohta?

Ette tänades!

Pirita juures on Viimsi Spa. Pealegi väga paljud käivad autoga ei tea kust kohast trennis. Kui hakkad ntx trenni eest rohkem maksma, siis ei saa sa kuidagi kokkuvõttes odavamalt. Mina soovitaks kesklinna hoopis. Väga soodne on RevalSport.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pirita juures on Viimsi Spa. Pealegi väga paljud käivad autoga ei tea kust kohast trennis. Kui hakkad ntx trenni eest rohkem maksma, siis ei saa sa kuidagi kokkuvõttes odavamalt. Mina soovitaks kesklinna hoopis. Väga soodne on RevalSport.

See oli hetkel mul jah esimene valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist

Mure selline, et klubi mille liige olen asub Haaberstis, aga ise kolisin Lasnamäele ja jube kulukas on nüüd autoga trennis käia. Tahaks kusagil kodu lähedamal trenni teha. Äkki keegi teab Lasnamäel või Pirital mõnda head kohta?

Ette tänades!

PMG jõusaal http://www.piritamg.tln.edu.ee/spordikompl...info.php?id=2_3

Tõstesaali saab ka kasutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×