Jump to content
tanel7411

Kas vahelduseks suusatamin on hea ?

Recommended Posts

Teema selles, et muidu käin jõusaalis, aga praegu vaheaaeg, ja pole võimalus jõukasse minna, ei ela jõuka ligidal, bussiga minema.

Et suusatamine tuleb ka kasuks ?

Lihast Sa sellega ei kasvata, aga aeroobne tervislik ikka südamele ja põletab rasve.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis küsimus see on selline üldse?

Aeroobset peavad kõik tegema, vastavalt hooajale tehke erinevaid asju.

Vahelduseks on ka ujumine, rullitamine ja kasvõi kiiruisutamine head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talveti on suusatamine parim aeroobne tegevus üldse. Ise teen praegu 4x jõudu 2x suusatamist, aga kuni niipalju meeldib suusatada siis vahest ei jäe jõusaali minekuks aegagi :P.

Kindlasti mine suusatama. Ja alati saab muuta suusatamise anaeroobseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Talveti on suusatamine parim aeroobne tegevus üldse. Ise teen praegu 4x jõudu 2x suusatamist, aga kuni niipalju meeldib suusatada siis vahest ei jäe jõusaali minekuks aegagi :P.

Kindlasti mine suusatama. Ja alati saab muuta suusatamise anaeroobseks!

Kuidas suusatamise saab muuta anaeroobseks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...pakun, et kõigil mäesuusatajatel on pulss võistlustel anaeroobses, küsimus on allasõidu kiiruses ;)

No murdmaasuusatamises mitte, kui just võistlus või kontrolltreening pole :o.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis küsimus see on selline üldse?

Aeroobset peavad kõik tegema, vastavalt hooajale tehke erinevaid asju.

Vahelduseks on ka ujumine, rullitamine ja kasvõi kiiruisutamine head.

Ma nüüd küll nii konkreetselt ei väidaks, et PEAVAD kõik tegema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd küll nii konkreetselt ei väidaks, et PEAVAD kõik tegema...

No väga lihtne on süda tuksi keerata, kui aastaid ainult rasket jõutreeningut teha. Näiteid pole ka väga raske leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nüüd küll nii konkreetselt ei väidaks, et PEAVAD kõik tegema...

PEAKS õigem sõna??!

---------------------------------------------

Aga no ma ei saa aru, miks sellist küsimust küsida.. Ma arvan, et küsijale ei tulnd need vastused üllatusena.. või tulid???

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks suusatamisel ja suusatamisel ole ka vahe.Nagu igal spordi alal.Võib niisama aja surnuks lonkida või siis suustada taluvuse piires.Ise panin kohe suusad alla ja sõitsin kuskil 160 pulsi sagedusega.Eriti on hea teha pikalt paaris tõukeid pool kilti järjest tasasel maal.Soovitan küll vahelduseks suusatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks samuti suusatada. Ise olen alaga tegelenud juba põnnist peale. Esiteks jah, see koormab ~90% kogu keha lihastest ning teiseks mina kaotan umbes tunnise intensiivse treeningu juures 1100 kcal, keskmisel pulsisagedusel ~175 bpm. Võistlustel rohkemgi. Algajamatel soovitaks siiski alustuseks sõita tasasemaid ja mitte väga kõveraid radu, muidugi ilma vähegi korraliku varustuseta ning olles eelnevalt vähe harjutanud võib suusatamine olla suhteliselt piinarikas ;)

Jõudu ja kohtume radadel!

Muudetud kasutaja korai7 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen nüüd kooli vaheajal mitu korda suusatamas käinud,peale seda on selline hea värske tunne.

Kui mitte trenni eesmärgil seda võtta siis ajaviiteks on see küll piisavalt hea minu jaoks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan soojalt! :D

Käisin ise ka pärast jõululaupäeva Pirita metsas ning suureks üllatuseks oli seal nii palju rahvast, et ma ei uskunud oma silmi. Inimesed ikka naudivad enda liigutamist, pole midagi halba öelda :D Ka enesetunne on pärast suusatamist ikka ülimõnus, proovi järele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahelduseks kindlasti hea, aga enda kogemusest võin öelda, et ennem trenni ei tule kasuks. Viimati käisin suusatamas, siis järgmine päev oli triits omadega täiesti läbi ja ei suutnud korralikult trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugune vaheldus on hea- jalgratas, ujumine, suusatamine, jooksmine, sex.

Te olete veel siin?

Tuld!!!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahelduseks kindlasti hea, aga enda kogemusest võin öelda, et ennem trenni ei tule kasuks. Viimati käisin suusatamas, siis järgmine päev oli triits omadega täiesti läbi ja ei suutnud korralikult trenni teha.

Palju sa sõitsid siis? Ma sõidan igakord enne trenni ja mingit triitsavalu ega väsimust küll ei tähelda..

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×