Jump to content
Sadist2

tulemused jõutõstmises

Recommended Posts

Mulle isiklikult avaldab kreatiin näiteks vastupidist mõju. Kuuri ajal tulemused küll paranevad, aga kui kuur on läbi, siis langevad tagasi, ja pärast seda langust tekib mingi psühholoogiline barjäär ja masendus, et jälle tulemused langesid. See ainult pärsib arengut mul. Selle pärast ma ei ole mitu aastat enam kreatiini tarbinud ja ei plaani ka.

Ses suhtes tundub natuke imelik, et kui ma teen kreatiini mõjul suuremate raskustega trenni siis pole väga loogiline, et raskused kukuvad tagasi peale kuuri lõppu mis nad olid alustades. Samas kõik ju oleneb inimesest endast ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ses suhtes tundub natuke imelik, et kui ma teen kreatiini mõjul suuremate raskustega trenni siis pole väga loogiline, et raskused kukuvad tagasi peale kuuri lõppu mis nad olid alustades. Samas kõik ju oleneb inimesest endast ka.

Võib-olla päris samale tasemele ei kuku, aga võrreldes eelmiste (kuuri ajal) trennidega ikkagi langeb. Siis aju hakkab kohe mõtlema, et mis toimub, miks ma nõrgemaks olen jäänud äkki. Mul reageerib aju kuidagi väga teravalt igasugustele langustele, ja pärast on sealt august raskem välja saada, kui oleks kuuri üldse mitte teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla päris samale tasemele ei kuku, aga võrreldes eelmiste (kuuri ajal) trennidega ikkagi langeb. Siis aju hakkab kohe mõtlema, et mis toimub, miks ma nõrgemaks olen jäänud äkki. Mul reageerib aju kuidagi väga teravalt igasugustele langustele, ja pärast on sealt august raskem välja saada, kui oleks kuuri üldse mitte teinud.

Eks ole jah raske leida motivatsiooni trenni teha kui ei suuda enam treenida samade raskustega millega paar nädalat tagasi. Ses suhtes kreatiin ongi kaheotsaga asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah,aga nad ei pea selle raskusega väljaastuma ning pealegi vaata kui palju nad alla lasevad ennast.Sügavusest mis IPF-s ettenähtud jääb asi ikka väga kaugele(see on WPC ja las nad kükivad kuidas tahavad).

Kui teemasse minna, siis mina isiklikult kasutan kreatiini ainult trennipäevadel ning peale trenni valk+süsikad, seega ei pea ennast eriliseks toidulisandite tarvitajaks. Siin eespool on ära mainitud tegurid, mis on palju olulisemad kui kreatiin millelt loodetakse imesi.

kas keegi oskab öelda mis vahe neil liigadel on? WPC ei pea siis paralleeli kükkima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

veel üks küsimus

milleks jõutõstjad kasutavad kette, kui saab selle asemel lisada lihtsalt raskust ?

või on sellel mingi kindel põhimõte ?

ja milleks kasutada kumme ?

lugesin veel selle kohta, et max jõu arendamisele on vaja teha harjutusi kuni ebaõnnestumiseni, aga täpselt millistes harjutustes ja kui tihti ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga lühidalt surumise näitel: kettide ja kummide põhimõte on selles, et mida kõrgemale sa kangi üles surud, seda raskem on sul suruda (kumm venib välja või osa ketist tõuseb õhku) - seega surumise ülemine faas on kõige raskem. Lisaks peab kettide ja kummidega surumisel kangi rohkem stabiliseerima, ja lülitatakse sisse stabiliseerivad lihased, mis tavalise kangiga töötavad vähem.

Aga sellest on juba palju räägitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga lühidalt surumise näitel: kettide ja kummide põhimõte on selles, et mida kõrgemale sa kangi üles surud, seda raskem on sul suruda (kumm venib välja või osa ketist tõuseb õhku) - seega surumise ülemine faas on kõige raskem. Lisaks peab kettide ja kummidega surumisel kangi rohkem stabiliseerima, ja lülitatakse sisse stabiliseerivad lihased, mis tavalise kangiga töötavad vähem.

Aga sellest on juba palju räägitud.

nüüd siis tean, aitäh .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu puhul toimib kreatiin lausa ideaalset, kui kasutan seda aastas korra või kaks, tavaliselt siis otse enne võistlusi. Enda kaalu tuleb juurde 5-6 kg ja rinnalt surumise tulemus paraneb kuni 10 kg. Pärast langeb kaal 2-3 kg makismaalselt ja surumise tulemus 5 kg maksimaalselt- seega igati asjalik lisand MULLE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu puhul toimib kreatiin lausa ideaalset, kui kasutan seda aastas korra või kaks, tavaliselt siis otse enne võistlusi. Enda kaalu tuleb juurde 5-6 kg ja rinnalt surumise tulemus paraneb kuni 10 kg. Pärast langeb kaal 2-3 kg makismaalselt ja surumise tulemus 5 kg maksimaalselt- seega igati asjalik lisand MULLE.

Kuidas sa võtad seda? Kas teed laadimisega või lihtsalt hommikul ja peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sind tulemuse ja kaalu langemine nagu vaimselt ei muserdanud, nagu alessandrot? Endal oli ka sama jama, jõud langes, kaal ka peale kasutamise lõppu ja tuli platoo ette..

Absoluutselt ei muserda, sest kordusi tehes ei saa sellest nagu üldse peaaegu aru ja eks see väikene langemine on ju ette teada ja sellega juba varem arvestatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sa võtad seda? Kas teed laadimisega või lihtsalt hommikul ja peale trenni?

Laadimine 7 päeva 4 korda päevas ja peale seda olen kasutanud kahte varianti:

1. 1 hommikul ja 1 peale trenni

2. 1 enne trenni ja 1 peale trenni

Mõlemad on toiminud praktiliselt samuti, kuigi viimasel ajal olen kasutanud esimest varianti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laadimine 7 päeva 4 korda päevas ja peale seda olen kasutanud kahte varianti:

1. 1 hommikul ja 1 peale trenni

2. 1 enne trenni ja 1 peale trenni

Mõlemad on toiminud praktiliselt samuti, kuigi viimasel ajal olen kasutanud esimest varianti.

Laadimise ajal kasutad 20g ja pärast laadimist 10g?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Laadimise ajal kasutad 20g ja pärast laadimist 10g?

Tegelikult ma kasutan laadimise ajal 30-40 g ja hiljem 15-20 g päevas. Eks ma tõmban üle, aga peaasi, et töötab, odav kraam ka ju. Muidugi mu kaal kah üle 130 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmise kohta selline küsimus, et kui kükkimisel põlved tahavad vägisi sisse vajuda, siis millised lihased on nõrgad.

Endal on see probleem ja tahaks selle likvideerida. Ma ise arvan, et puusad, hamstringid või tuharad.Võibolla kõik...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstmise kohta selline küsimus, et kui kükkimisel põlved tahavad vägisi sisse vajuda, siis millised lihased on nõrgad.

Endal on see probleem ja tahaks selle likvideerida. Ma ise arvan, et puusad, hamstringid või tuharad.Võibolla kõik...

eks see ole alguse asi. nõrgad peaks olema siis kakapealihased, ei stabiliseeri õigesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõutõstmise kohta selline küsimus, et kui kükkimisel põlved tahavad vägisi sisse vajuda, siis millised lihased on nõrgad.

Endal on see probleem ja tahaks selle likvideerida. Ma ise arvan, et puusad, hamstringid või tuharad.Võibolla kõik...

Proovi jalgu natuke laiemalt hoida ja keera ninad välja, siis ei ole põlvedel kuhugi vajuda. Samuti pead ajuga liigutust kontrollima senikaua, kui automaatselt välja tulema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sööge normaalset kreatiini, siis pole vaja laadida.

Kui tööseeriad 150 kilo juures, siis kuni 10 kilo saan juurde.

Jõud langeb küll, kui tarvitamise lõpetad, aga ikkagi soovitan, eriti veel kui võistlustel ajad igat grammi taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×