Jump to content
Sadist2

tulemused jõutõstmises

Recommended Posts

Tervist!

Tekkis küsimus, nimelt tahaks teada, kas ilma kreatiini vms saaks saavutada jõutõstmises häid tulemusi ?

Need kes ei tarvita midagi võiksid siia oma tulemused, kaalu ja kogemuse kirja panna, kui viitsivad muidugi . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Tekkis küsimus, nimelt tahaks teada, kas ilma kreatiini vms saaks saavutada jõutõstmises häid tulemusi ?

Need kes ei tarvita midagi võiksid siia oma tulemused, kaalu ja kogemuse kirja panna, kui viitsivad muidugi . ;)

Loomulikult saab saavutada tulemusi. Ega kreatiin nüüd selline imeasi ka pole, lihtsalt jõutõstjad on maksimalistid ja kui miski aitab veidikenegi, siis võetakse see kasutusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks oleneb mida heaks tulemuseks pidada ning oleneb ka keha kaalukategooriast. :P Ma arvan, et surumises u. 150 kg, ning kükis ja tõmbes 200 kg (ilma spetsiaalse varususeta) pole probleem ilma ühegi toidulisandita.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll mingit kreatiini ei tarbi. Väga häid tulemusi veel ei ole saanud, aga 200 kiloni surumises olen trennis varustusega jõudnud. Toidulisanditest kasutan praegu ainult valku (3x nädalas). Aeg-ajalt olen aminohappeid lisanud ja enne võistlust olen mõnikord beta-alaniini kasutanud. Aga üldiselt kasvavad jõunäitajad ka ilma eriliste toidulisanditeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise kreatiini ei kasuta aga olen oma tulemustega ikka rahul. Kevadel oli tulemus 100 kg, suvel otseselt jõutreeningut ei teinud, kuna aega ja võimalust polnud aga sügisel alustasin jälle ja nüüd on tulemus 120 kg. Kindlasti oleks 130 kg kuid pole veel proovinud. Kogemustest on ainult see, et on olnud kindel soov jõuda rohkem ja rohkem ning hetkel on see ka õnnestunud! Ühesõnaga peab olema kindel tahe ja soov, küll siis tulemused ka tulevad.

Hetke seis siis selline.

Jõutõmme: 120kg

Kaal: 80 kg

Vanus: 18 a.

Aga muidu edu trennis! (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise kreatiini ei kasuta aga olen oma tulemustega ikka rahul. Kevadel oli tulemus 100 kg, suvel otseselt jõutreeningut ei teinud, kuna aega ja võimalust polnud aga sügisel alustasin jälle ja nüüd on tulemus 120 kg. Kindlasti oleks 130 kg kuid pole veel proovinud. Kogemustest on ainult see, et on olnud kindel soov jõuda rohkem ja rohkem ning hetkel on see ka õnnestunud! Ühesõnaga peab olema kindel tahe ja soov, küll siis tulemused ka tulevad.

Hetke seis siis selline.

Jõutõmme: 120kg

Kaal: 80 kg

Vanus: 18 a.

Aga muidu edu trennis! (Y)

See pole küll väga suur tulemus nüüd. 18aastaselt 120kg tõmmata, Sagor tõmbas 18selt vähemalt 320kg. Natuke mõtlemisainet :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole küll väga suur tulemus nüüd. 18aastaselt 120kg tõmmata, Sagor tõmbas 18selt vähemalt 320kg. Natuke mõtlemisainet :P

Krt, ma kahtlustan, et tal oli kreatiin ka sees. Sealt need 200kg vahet tulevadki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole küll väga suur tulemus nüüd. 18aastaselt 120kg tõmmata, Sagor tõmbas 18selt vähemalt 320kg. Natuke mõtlemisainet :P

Seda nüüd küll jah! :)

Oota veidi, küll ma kosun ja siis näitan tulemusi! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina küll mingit kreatiini ei tarbi. Väga häid tulemusi veel ei ole saanud, aga 200 kiloni surumises olen trennis varustusega jõudnud. Toidulisanditest kasutan praegu ainult valku (3x nädalas). Aeg-ajalt olen aminohappeid lisanud ja enne võistlust olen mõnikord beta-alaniini kasutanud. Aga üldiselt kasvavad jõunäitajad ka ilma eriliste toidulisanditeta.

seda on küll tore kuulda, et sa ilma lisanditeta treenid, sest sul on päris head tulemused tegelikult . :P

aga muidugi on vaja kõige selle juures andekust, ega iga mees ei suuda häid tulemusi saavutada .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole küll väga suur tulemus nüüd. 18aastaselt 120kg tõmmata, Sagor tõmbas 18selt vähemalt 320kg. Natuke mõtlemisainet :P

sagoril on annet ja tal on kindlasti rohkem staazhi, aga ikkagi, kohati panevad need saarlased mind imestama, kuidas nad küll nii tugevad on . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda on küll tore kuulda, et sa ilma lisanditeta treenid, sest sul on päris head tulemused tegelikult . :P

aga muidugi on vaja kõige selle juures andekust, ega iga mees ei suuda häid tulemusi saavutada .

No 200 ei ole see tulemus, mille saavutamiseks mingit ebainimlikku andekust on vaja. Ma olen kindel, et 200 on saavutatav igaühe jaoks, kes järjekindlalt, õigesti ja piisavalt kaua trenni teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No 200 ei ole see tulemus, mille saavutamiseks mingit ebainimlikku andekust on vaja. Ma olen kindel, et 200 on saavutatav igaühe jaoks, kes järjekindlalt, õigesti ja piisavalt kaua trenni teeb.

ega ma ainult surumisest räägi, mulle näiteks on see teisejärguline, rohkem olen kontsentreerunud kükile ja tõmbele :P

andekust on ikka vaja, kasvõi seda kannatust oodata häid tulemusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega ma ainult surumisest räägi, mulle näiteks on see teisejärguline, rohkem olen kontsentreerunud kükile ja tõmbele :P

andekust on ikka vaja, kasvõi seda kannatust oodata häid tulemusi

Andekusega üksi pole midagi peale hakata. Ma arvan, et kõigil on selliseid tuttvavaid olnud, kellel on head eeldused mingit spordiala teha, andekas jne. Aga vot nad ei viitsi trenni teha. Ja tihti saavad tegijateks need, kes alguses on väga hädised võrreldes nende andekatega, aga neil on jälle tohutu töötahe.

Alessandro on siin ka vist öelnud, et ei usu, et kõik need Saaremaa vennad nii andekad on. Neil on hea treener, väga head treeningkavad, tugevad trennikaaslased ja töötahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No 200 ei ole see tulemus, mille saavutamiseks mingit ebainimlikku andekust on vaja. Ma olen kindel, et 200 on saavutatav igaühe jaoks, kes järjekindlalt, õigesti ja piisavalt kaua trenni teeb.

Särgiga kindlasti mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andekusega üksi pole midagi peale hakata. Ma arvan, et kõigil on selliseid tuttvavaid olnud, kellel on head eeldused mingit spordiala teha, andekas jne. Aga vot nad ei viitsi trenni teha. Ja tihti saavad tegijateks need, kes alguses on väga hädised võrreldes nende andekatega, aga neil on jälle tohutu töötahe.

Alessandro on siin ka vist öelnud, et ei usu, et kõik need Saaremaa vennad nii andekad on. Neil on hea treener, väga head treeningkavad, tugevad trennikaaslased ja töötahe.

Just. Ma ei usu ka praegu, et saarlastel on mingi eriline anne, ja teistel polegi lootust ligilähedale saada. Ma arvan, et nende väga head tulemused on kõik tänu heale treenerile, targale treeningmetoodikale, meeletule treeningtahtele ja sihikindlusele ning pikaajalisele trennile. Ma usun, et keskmine poiss on potentsiaalselt võimeline saavutama sellised tulemused, kui ta samamoodi trenni teeb, lihtsalt 99% neid keskmisi poisse ei viitsi, ei oska, ei oma võimalusi, alustavad liiga hilja, vigastavad ennast jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole kreatiini jms. vahendeid tarbinud juba üle kuu aja. Peale trenni ainult süsivesikud+valk (viimasel ajal olen proovinud erinevaid batoone). Muul ajal üritan tavatoidust vajaliku saada. Ometigi proovisin eelmine nädal jõutõmmet ja 180kg tuli probleemideta. Kükk on kuskil 170kg kandis püsinud. Rinnalt surumine oli kuskil 130kg. Püüan seda järgmise aasta jooksul 150kg peale saada. Leian, et jõunäitajate parandamine on peamiselt ikka õiges treeningmetoodikas kinni. Lisaks ka korralik toitumine ja polegi kreatiini väga vaja. Vb. mu organism seda ei vajagi. Vanus on mul küll juba peaaegu 32 aga keskmise harjutaja jaoks on tulemused enam-vähem.

Muudetud kasutaja vmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need westside jüngrid kükivadki ainult laialt? IPF liigas pole ju sellise kükiga midagi teha?

Äkki teadjamad vennad viitsivad vastata...

ja suruvad ka nad nii, et pea võib pingilt tõusta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need westside jüngrid kükivadki ainult laialt? IPF liigas pole ju sellise kükiga midagi teha?

Äkki teadjamad vennad viitsivad vastata...

Päris laiad kükid minu meelest :P

http://www.silbaum.net/video_pilt/video.html

http://www.rskpower.com/details.php?image_id=147

http://www.rskpower.com/details.php?image_id=153

Muudetud kasutaja urmasmuld poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas need westside jüngrid kükivadki ainult laialt? IPF liigas pole ju sellise kükiga midagi teha?

Äkki teadjamad vennad viitsivad vastata...

IPFis saad lisaks 0-le veel kohtuniku käest peksa sellise küki eest :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andekusega üksi pole midagi peale hakata. Ma arvan, et kõigil on selliseid tuttvavaid olnud, kellel on head eeldused mingit spordiala teha, andekas jne. Aga vot nad ei viitsi trenni teha. Ja tihti saavad tegijateks need, kes alguses on väga hädised võrreldes nende andekatega, aga neil on jälle tohutu töötahe.

Ka töötahe on anne,mitte ainult füüsilised eeldused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas raskus oli suht meeletu, 1060lb on 480kg vist...

Jah,aga nad ei pea selle raskusega väljaastuma ning pealegi vaata kui palju nad alla lasevad ennast.Sügavusest mis IPF-s ettenähtud jääb asi ikka väga kaugele(see on WPC ja las nad kükivad kuidas tahavad).

Kui teemasse minna, siis mina isiklikult kasutan kreatiini ainult trennipäevadel ning peale trenni valk+süsikad, seega ei pea ennast eriliseks toidulisandite tarvitajaks. Siin eespool on ära mainitud tegurid, mis on palju olulisemad kui kreatiin millelt loodetakse imesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle isiklikult avaldab kreatiin näiteks vastupidist mõju. Kuuri ajal tulemused küll paranevad, aga kui kuur on läbi, siis langevad tagasi, ja pärast seda langust tekib mingi psühholoogiline barjäär ja masendus, et jälle tulemused langesid. See ainult pärsib arengut mul. Selle pärast ma ei ole mitu aastat enam kreatiini tarbinud ja ei plaani ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×