Jump to content
Capricorn

Tööpakkumised

Recommended Posts

Hakkasid silma sellised tööpakkumised, äkki keegi siinsetest pole neid märganud, aga oleks huvitatud.

Kandideerimine lõpeb homme:

Viljandi: http://www.cv.ee/too/eesti-tootukassale-ed...al-d138881.html

Tartu: http://www.cv.ee/too/eesti-tootukassale-ed...al-d138883.html

Ja ka Tallinnas:

http://www.cv.ee/too/toopakkuja-nimi-varja...nt-d127777.html

http://www.cv.ee/too/toopakkuja-nimi-varja...ja-d128290.html

Tallinn-Tartu: http://www.cv.ee/too/toopakkuja-nimi-varja...nt-d127765.html

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned tunduvad kahtlased olevat, a la sellised, kus pead mingeid teatud lisandeid pähe määrima hakkama vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jackie -l on täiesti õigus. Ära selle orki küll kindlasti lange. Tegemist on siiis firmaga Wellness, mis sarnaneb Kirby-ga. Ühesõnaga võrkturundus skeemiga firma, kus pead mingeid toidulisandeid hakama oma tutavatele pähe määrima. Et algul üldse lepingut saada pead mingi 2000.- välja käima, siiis saad alles mingi stardi paketi vms.

Aga kui tahad siis võid nii palju teha, et võid minna kohale kui kutsutakse vestlusele. Siis on kohe pilt selge millega tegu, lubatakse et hakad teenima ulme summasid.

Jõudu ja head vana aasta lõppu!

Muudetud kasutaja NoControl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need viimased on jah sellised veidi kahtlased (mis ei tähenda, et ei võiks sinna kandideerida. Parem ikka kui näiteks täiesti töötu olla), aga esimesed 2 (millel kandideerimise aeg lõpeb homme) peaks teiselt firmalt olema.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need viimased on jah sellised veidi kahtlased (mis ei tähenda, et ei võiks sinna kandideerida. Parem ikka kui näiteks täiesti töötu olla), aga esimesed 2 (millel kandideerimise aeg lõpeb homme) peaks teiselt firmalt olema.

Et selle tööga üldse midagi teenima hakata pead enne läbima vastava 8 nädalase koolituse. /kord või kaks nädalas/ Iga kord käid välja päris ilusa summa. Alles siis saad litsentsi, et võid selles liinis tegutsemist alustada. Kliente aga leida pole sugugi kerge. Saad valida, kas hakkad inimestele samalaadseid koolitusi läbi viima (kui oled hea jutumees) või ainult nende toodete pähemääriaks. Mõlemad koos oleks teor kõige tulusam. Paras jura ütleks ma, aga kel tugev pealehakkamine, see võib ka midagi teenima kunagi hakata. Kerge raha see olema ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et selle tööga üldse midagi teenima hakata pead enne läbima vastava 8 nädalase koolituse. /kord või kaks nädalas/ Iga kord käid välja päris ilusa summa. Alles siis saad litsentsi, et võid selles liinis tegutsemist alustada. Kliente aga leida pole sugugi kerge. Saad valida, kas hakkad inimestele samalaadseid koolitusi läbi viima (kui oled hea jutumees) või ainult nende toodete pähemääriaks. Mõlemad koos oleks teor kõige tulusam. Paras jura ütleks ma, aga kel tugev pealehakkamine, see võib ka midagi teenima kunagi hakata. Kerge raha see olema ei saa.

Jep, pead ilmselt leidma vaesed inimesed (loe: lollid) , kes on nõus kalaõli kapslite eest 500kr ja mingi saasta valgupulbri eest 1000 krooni/kg ja vitamiinide eest 300 kr välja käima (+veel igasugu pudi-padi) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep, pead ilmselt leidma vaesed inimesed (loe: lollid) , kes on nõus kalaõli kapslite eest 500kr ja mingi saasta valgupulbri eest 1000 krooni/kg ja vitamiinide eest 300 kr välja käima (+veel igasugu pudi-padi) ...

Minu perearst näiteks müüb Herbalife'i. Küll on temast palju kasu kui haigeks jääda! Kuu aega tagasi põdesin grippi, ta ei tahtnud mind nähagi, ütles vaid, et saada keegi 240. eeguga, ta müüb mulle aloe verat, see pidavat olema ainus asi, mis aitab :P Samas, oli sellel lool ka pluss, põdesin kolm nädalakest kodus ja tervenesin ilma ühegi antibiootikumita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kindlasti pole tegu lihtsa tööga ning on vist suur võimalus kokkuvõttes nö. tühjade pihkudega jääda, aga eks uppuja (töötu) haarab ka õlekõrrest. Loomulikult tuleb asja hoolega kaaluda ning kõikvõimalikud detailid pakutud töö kohta välja uurida. Ma isegi otsin tööd, aga arvan, et selle tööga ma hästi hakkama ei saaks. Ega muidu poleks siin laialt reklaaminud ka (potentsiaalseid konkurente rohkem). :P

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu perearst näiteks müüb Herbalife'i. Küll on temast palju kasu kui haigeks jääda! Kuu aega tagasi põdesin grippi, ta ei tahtnud mind nähagi, ütles vaid, et saada keegi 240. eeguga, ta müüb mulle aloe verat, see pidavat olema ainus asi, mis aitab :P Samas, oli sellel lool ka pluss, põdesin kolm nädalakest kodus ja tervenesin ilma ühegi antibiootikumita.

On siuke asi üldse seaduslik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimese kahe tööpakkumise objekt on siin: http://www.hot.ee/elukvaliteet/kontakt.html.html mingi imeline toit, mis valmib 1 minutiga ja siis oled kohe sale ja tselluliit kadunud.

Kolmas ja neljas tööpakkuja tegelevad Herbalifega.

Viienda kohta ei leidnud midagi.

Nagu oli arvata, siis konkursside tähtajad pikenesid maagiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimese kahe tööpakkumise objekt on siin: http://www.hot.ee/elukvaliteet/kontakt.html.html mingi imeline toit, mis valmib 1 minutiga ja siis oled kohe sale ja tselluliit kadunud.

See jutt mis sealt avanes oli nii imetabane, et olen sõnatu:)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, kindlasti pole tegu lihtsa tööga ning on vist suur võimalus kokkuvõttes nö. tühjade pihkudega jääda, aga eks uppuja (töötu) haarab ka õlekõrrest. Loomulikult tuleb asja hoolega kaaluda ning kõikvõimalikud detailid pakutud töö kohta välja uurida. Ma isegi otsin tööd, aga arvan, et selle tööga ma hästi hakkama ei saaks. Ega muidu poleks siin laialt reklaaminud ka (potentsiaalseid konkurente rohkem). :P

Kusjuures enne jõule saatsin isegi oma avalduse ühele neist pakkumistest. Aga nüüd kuuldes, milline see tööotson , siis huvi on kadumas ja võimalus selle töösaamiseks on ilmselt kaduvväike:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See jutt mis sealt avanes oli nii imetabane, et olen sõnatu:)!

Mina tahaksin fotosid näha, 48aastane naine 18aastase naise kehas, terve kui purikas, tsellarivaba.. :P Oleks, mida vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no midagi sellesarnast võib leida siit: http://www.muscletech.com/products/anabolichalo/index.shtml võtab ju ka sõnatuks. enamik tooteid 7 päevaga juurde 5 kilo puhast lihast :P

Mulle meeldib sealt see pilt kus nad Darrem Charlesi lämmastikku kastavad :)

ATH_DaChar_HLO_cyro.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu perearst näiteks müüb Herbalife'i. Küll on temast palju kasu kui haigeks jääda! Kuu aega tagasi põdesin grippi, ta ei tahtnud mind nähagi, ütles vaid, et saada keegi 240. eeguga, ta müüb mulle aloe verat, see pidavat olema ainus asi, mis aitab :P Samas, oli sellel lool ka pluss, põdesin kolm nädalakest kodus ja tervenesin ilma ühegi antibiootikumita.

Küll OT...kuid ega siis gripiga ei võetagi antibiootikume. Viirusi ei ravita antibiootikumidega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll OT...kuid ega siis gripiga ei võetagi antibiootikume. Viirusi ei ravita antibiootikumidega...

Jälle targem :P Ta ise aga rääkis küll antibiootikumidest, et tema aloe vera on ikka parem :)

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälle targem :P Ta ise aga rääkis küll antibiootikumidest, et tema aloe vera on ikka parem :)

Medicinal uses

Scientific evidence for the cosmetic and therapeutic effectiveness of Aloe vera is limited and when present is typically contradictory.[1][2] Despite this, the cosmetic and alternative medicine industries regularly make claims regarding the soothing, moisturising and healing properties of Aloe vera, especially via Internet advertising.[3][40][41][42][43] Aloe vera gel is used as an ingredient in commercially available lotion, yogurt, beverages and some desserts.[44][45][46] Aloe vera juice is used for consumption and relief of digestive issues such as heartburn and irritable bowel syndrome. It is common practice for cosmetic companies to add sap or other derivatives from Aloe vera to products such as makeup, tissues, moisturizers, soaps, sunscreens, incense, razors and shampoos.[44] Other uses for extracts of Aloe vera include the dilution of semen for the artificial fertilization of sheep,[47] use as fresh food preservative,[48] and use in water conservation in small farms.[49]

Aloe vera juice for ingestion.Aloe vera has a long association with herbal medicine, although it is not known when its medical applications were first discovered. Early records of Aloe vera use appear in the Ebers Papyrus from 16th century BCE,[15] in both Dioscorides' De Materia Medica and Pliny the Elder's Natural History written in the mid-first century CE[15] along with the Juliana Anicia Codex produced in 512 CE.[44] Aloe vera is non-toxic, with no known side effects, provided the aloin has been removed by processing. Taking Aloe vera that contains aloin in excess amounts has been associated with various side effects.[3][4][50] However, the species is used widely in the traditional herbal medicine of China, Japan, Russia, South Africa, the United States, Jamaica and India.[3]

Aloe vera is alleged to be effective in treatment of wounds.[4] Evidence on the effects of Aloe vera sap on wound healing, however, is limited and contradictory.[4] Some studies, for example, show that Aloe vera promotes the rates of healing,[51][52] while in contrast, other studies show that wounds to which Aloe vera gel was applied were significantly slower to heal than those treated with conventional medical preparations.[53][54] A more recent review (2007) concludes that the cumulative evidence supports the use of Aloe vera for the healing of first to second degree burns.[55] In addition to topical use in wound or burn healing, internal intake of Aloe vera has been linked with improved blood glucose levels in diabetics,[56][57] and with lower blood lipids in hyperlipidaemic patients,[58] but also with acute hepatitis (liver disease).[50] In other diseases, preliminary studies have suggested oral Aloe vera gel may reduce symptoms and inflammation in patients with ulcerative colitis.[59] Compounds extracted from Aloe vera have been used as an immunostimulant that aids in fighting cancers in cats and dogs;[5] however, this treatment has not been scientifically tested in humans. The injection of Aloe vera extracts to treat cancer has resulted in the deaths of several patients.[60]

Topical application of Aloe vera may be effective for genital herpes and psoriasis.[61] However, it is not effective for the prevention of radiation-induced injuries. Although anecdotally useful, it has not been proven to offer protection from sunburn or suntan.[62] In a double-blind clinical trial the group using an Aloe vera containing dentifrice and the group using a fluoridated dentifrice both demonstrated a statistically significant reduction of gingivitis and plaque.[63]

Aloe vera extracts have antibacterial and antifungal activities. Aloe vera extracts have been shown to inhibit the growth of fungi that cause tinea;[64] however, evidence for control beneath human skin remains to be established. For its anti-fungal properties, Aloe vera is used as a fish tank water conditioner. For bacteria, inner-leaf gel from Aloe vera was shown to inhibit growth of Streptococcus and Shigella species in vitro.[65] In contrast, Aloe vera extracts failed to show antibiotic properties against Xanthomonas species.[66]

[edit] Commodity uses

Aloe vera is now widely used on face tissues, where it is promoted as a moisturiser and/or anti-irritant to reduce chafing of the nose of users who suffer hay-fever or cold.[67] It has also been suggested that biofuels could be obtained from Aloe vera seeds.[68]

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[offtopic]

Siin oli juttu vahepeal arstist ja Herbalife'ist. Kui ma väga täie sajaga puusse ei pane siis kas hiinas või jaapanis on selline süsteem, et sa maksad arstile, et sa terve oleksid. Aastaringselt (noh, ei pea ju palju maksma, kuna kogukond on suur) ja siis kui sa haigeks jääd, siis nende päevade eest sa arstile ei maksa. Nii et see on tema huvi, et inimesed/kliendid terved oleks.

Vat mis põnev süsteem.

[/offtopic]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[offtopic]

Siin oli juttu vahepeal arstist ja Herbalife'ist. Kui ma väga täie sajaga puusse ei pane siis kas hiinas või jaapanis on selline süsteem, et sa maksad arstile, et sa terve oleksid. Aastaringselt (noh, ei pea ju palju maksma, kuna kogukond on suur) ja siis kui sa haigeks jääd, siis nende päevade eest sa arstile ei maksa. Nii et see on tema huvi, et inimesed/kliendid terved oleks.

Vat mis põnev süsteem.

[/offtopic]

Ma ei tea, kuidas Hiinas, aga meil Eestis tekiks siis ilmselt selline olukord, et arstid tembeldaksid kõiki haigeid patsiente simulantideks ega hakkaks üldse ravima, et raha mitte kaotada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×