Jump to content
MikroToitaine

24 dets!

Recommended Posts

Ei, ma ei ole dieedil ja ma ei vingu. Ma lihtsalt küsin, miks kõik neid söögiorgiaid organiseerivad? Ja miks just jõulude ajal?

Ja, nagu alati, mina ei ole mainstreamis. Sõin just ära 1 paki kodujuustu ja jõin tassi teed meega.

Jõulude ajal alati palju söödud. Vaevalt et keegi ennas täis tangib jõulude ajal selle mõttega, et kes teab millal veel saab. ;)

Ma ei tea nüüd aga mul tuli jube liha isu peale niiet nomnom

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis siin ikka, kodus sõin kartult, ahjukana, kahte erinevat magussööki, siis läksin naisega linna, istusime Krooksu ja sõin suure Jõulueine(kartuli nuggitsad, kartul, verivorst, sealiha) ja jõin 2 tumedat õlut(Tõmmu hiid). Aga täna oli küllaltki raske trenn ka ja ega homme ka niisama ei passi terve päev ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealiha, verivorst, sült, hapukapsas, kartul, leib, hapukurk, kala, peedisalat, kõrvitsasalat, pohlamoos, mandariine, tilk glögi.

Kõike oli nii palju, et gaasid olid kiired tulema:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma lihtsalt küsin, miks kõik neid söögiorgiaid organiseerivad? Ja miks just jõulude ajal?

Ei ole ainult jõulude ajal. Aastavahetusel tuleb kah korralikult süüa. Ja siis jaanipäeval metsikult liha-vorste endale sisse ajada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cheat week ;)

Esiteks on pere koos ja teiseks on rohkem aega et igast aeganõudvaid ja häid retsepte katsetada. Sealhulgas magusaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Cheat week ;)

Esiteks on pere koos ja teiseks on rohkem aega et igast aeganõudvaid ja häid retsepte katsetada. Sealhulgas magusaid.

Meie peres on näiteks Jamie Oliver ja Nigella toidulaual olemas oma retseptide ja toitude näol. Päris head kraami on teinekord mingi täiesti uue ja tundmatu juurika või viljaga saadud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt.

Ei ole küll päris teemasse, aga kas toitumiskava järgi toitumine tuleb väga palju kallim, kui igapäevane toitumine(ilma toitumiskavata)?

Oleneb milline sinu igapäevane toit on, minul läheb toitumiskava järgi toitumine maksma umbes sama palju või isegi vähem kui enne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole siiani kuskilt kuulnud, et jõuludega peab suur söömine kaasas käima. Ise ma traditsioonilisi jõule ei pea, verivorsti ja kapsast pole söönud. Ühiseid söömaaegu pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole ainult jõulude ajal. Aastavahetusel tuleb kah korralikult süüa. Ja siis jaanipäeval metsikult liha-vorste endale sisse ajada ;)

Aga sünnipäev? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga sünnipäev? ;)

Neid "synnip2evi" koguneb l6ppude l6puks na paljuv6itu.. ;)

Olen l6petanud jo-jootamise s88misharjumustes. Kui asi ei ole hea, siis ei ole see hea ka j6uludel, synnip2eval ja muudel ilusatel p2evadel. Ys, kui p2ev on ilus, siis ei maksa seda 2ra rikkuda halva toiduga ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei ole siiani kuskilt kuulnud, et jõuludega peab suur söömine kaasas käima. Ise ma traditsioonilisi jõule ei pea, verivorsti ja kapsast pole söönud. Ühiseid söömaaegu pole.

ega tegelt ei peagi, aga millegi pärast on selline arusaam, et "jõulude ja aastavahetusega tuleb paar kena kilokest juurde".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ma sõin ainult paar korralikku tükki sealiha, mõned kartulid ja verivorstid. Veits oli ka mulgikapsast....võrreldes teistega olid mul küll säästu jõulud.

To .ep: Tulebki ju paar kilo juurde...kui vetsus käid järgmine päev siis läheb enamus neist maha kohe.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin ainult paar korralikku tükki sealiha, mõned kartulid ja verivorstid. Veits oli ka mulgikapsast....võrreldes teistega olid mul küll säästu jõulud.

To .ep: Tulebki ju paar kilo juurde...kui vetsus käid järgmine päev siis läheb enamus neist maha kohe.

ei, ikka on mõeldud neid "kenasid kilokesi", mis jäävad ka peale vetsus käimist. ehk siis mitte et täna sõin ja homme kaalun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega tegelt ei peagi, aga millegi pärast on selline arusaam, et "jõulude ja aastavahetusega tuleb paar kena kilokest juurde".

Arusaam võikski jääda arusaamaks, mitte muutuda reaalsuseks ;)

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin ainult paar korralikku tükki sealiha, mõned kartulid ja verivorstid. Veits oli ka mulgikapsast....võrreldes teistega olid mul küll säästu jõulud.

To .ep: Tulebki ju paar kilo juurde...kui vetsus käid järgmine päev siis läheb enamus neist maha kohe.

Oleks see vaid nii lihtne ometi...Küll näinud ju neid inimesi, kes jõulude ajal suuremaks söönud end, isegi siis kui vetsus käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Oleks see vaid nii lihtne ometi...Küll näinud ju neid inimesi, kes jõulude ajal suuremaks söönud end, isegi siis kui vetsus käia.

Järelikult on kõht kinni olnud ;) Rohkem hapukapsast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×