Jump to content
MikroToitaine

24 dets!

Recommended Posts

tervist foorumlased (:

teeks teema kuhu kõik panevad kirja palju keegi 24 detsembril toitu sisse sööb ;D

ise hetkeseisuga söönud kõik on kusagil ümardatult

kartult 300g

sealiha 500g

verivorste hapukoorega 600g

veiseliha 500g

hapukapsast 200g

mandariin 1kg

serveering mass-techi rasvavaba piimaga

huvitav, 18 dets suri meil jänes ära ja praegu on mingi jänes ahjus veel o.O ei julge süüa igaks juhuks.

aga suuremad söömingud ees veel :D

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakultuurlasele omaselt olen üritanud ennast tagasi hoida ja tervislikult toitunud:

- 3 verivorsti

- mõned sajad grammid liha

- kaks kartulit

- riisi-makra salatit paarsada grammi

- komme hunnikute viisi

- maailma parim kringel, otse ahjust tulnud 500g +++

- Coca-cola, mida tavaliselt tarbin korra aastas

- hapukapsas

- roheline salat

- piima üks klaas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole siiani aru saanud, miks jõulud kõigil mingite hullude söömaorgiatega assotsieeruvad? Miks peab jõulu ajal kindlasti üle sööma? Kui peetakse jõule, siis miks ei võiks pereringis (või kellega iganes) koos olla ja normaalselt süüa ilma mingite ekstreemsusteta? Jääb mulje, et te aastaläbi nälgite ja piisavalt toitu pakutakse ainult jõulude ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole siiani aru saanud, miks jõulud kõigil mingite hullude söömaorgiatega assotsieeruvad? Miks peab jõulu ajal kindlasti üle sööma? Kui peetakse jõule, siis miks ei võiks pereringis (või kellega iganes) koos olla ja normaalselt süüa ilma mingite ekstreemsusteta? Jääb mulje, et te aastaläbi nälgite ja piisavalt toitu pakutakse ainult jõulude ajal.

Traditsioonid sellised, et jõulude ajal ikka vähe priskemalt saab süüa. Miks sa nii negatiivne oled koguaeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Traditsioonid sellised, et jõulude ajal ikka vähe priskemalt saab süüa. Miks sa nii negatiivne oled koguaeg

Nõustun. Iga inimene ise teab, palju endale lubab. Ei pea ju figuurile ja kehakaalule 24/7 mõtlema. Alessandro ainult vinguks, isegi jõulude ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole see jõulu aeg nii jube midagi.Tuleb see aeg ära kannatada.Alati on võimalik see füüsiliselt ära kulutada,mida mina olen teinud.Virisemiseks leiab alati mingi põhjuse.See on õige,et tuleb olla optimistlik.Igas asjas on väljapääs.Soovin kõigile häid jõule!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Menüüs olid kartulid, sealiha, hapukapsas, verivorst, pohla-õunamoos, kartulisalat, lõpetuseks kohupiimakook ja kohv. Hapukapsast sööngi ma u kord aastas, jõulude ajal, muul ajal lihtsalt ei maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma ei ole dieedil ja ma ei vingu. Ma lihtsalt küsin, miks kõik neid söögiorgiaid organiseerivad? Ja miks just jõulude ajal?

Ja, nagu alati, mina ei ole mainstreamis. Sõin just ära 1 paki kodujuustu ja jõin tassi teed meega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna ikka päris hästi läind seda sööki

mune 5

kohupiima 300 grammi

metssea liha mõnisada grammi

verivorstid 2

kala siig

kapsaid

mõned tomatid

paar kartulit

mõned viilud leiba

pasteet

kalamari

see vist enamvähem kõik ...

vett joonud enamus päevast ja päeval yhe smuuti ...

õhtu juba päris hiline niiet süsikaid enam suhu ei pista aga tükist lihast ja kalast ära ei ütle kyll:)

alkoholi täna pole tarbinud

Muudetud kasutaja re1nart poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma ei ole dieedil ja ma ei vingu. Ma lihtsalt küsin, miks kõik neid söögiorgiaid organiseerivad? Ja miks just jõulude ajal?

Ja, nagu alati, mina ei ole mainstreamis. Sõin just ära 1 paki kodujuustu ja jõin tassi teed meega.

Normaalne.

Söömaorgiad, nooo. Miks sa lähed külma ilmaga vara kalale? Miks sa teed paljusid asju nii nagu sa teed, olgu see ükskõik mis?

Kui sa aru ei saa, nagu väidad, siis ole vait ja naudi jõuluaega. Häid pühi, kollase avatariga mees, ning püüa pühade ajal kellelegi naeratada! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Traditsioonid sellised, et jõulude ajal ikka vähe priskemalt saab süüa. Miks sa nii negatiivne oled koguaeg

Jah, eriti kui vanavanematele või vanematele külla minna. Üksi elades võib laud jah kesine olla.

Aga vastuseks alessandro küsimusele, my thoughts on the subject, tegu on vist alateadvusliku mõttega, et jõulud on korra aastas, ning võib seda ära kasutada.

Muudetud kasutaja big poppa pump poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo jõulude aeg sööd kodus perega, lähed kellegile külla ja jälle pakutakse süüa, kui lahkud siis antakse midagi kaasa ;D jõulud on aeg kus võib end vabaks lasta, eriti need kellel veel kasvuaeg ;)

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normaalne.

Söömaorgiad, nooo. Miks sa lähed külma ilmaga vara kalale? Miks sa teed paljusid asju nii nagu sa teed, olgu see ükskõik mis?

Kui sa aru ei saa, nagu väidad, siis ole vait ja naudi jõuluaega. Häid pühi, kollase avatariga mees, ning püüa pühade ajal kellelegi naeratada! ;)

Ma üritangi aru saada, miks asjad on nii, nagu nad on. Minul isiklikult on olemas vastused küsimustele "miks ma lähen külma ilmaga vara kalale" jms. Tahtsin teie vastuseid ka kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suur liharull, kartulit, hapukapsast, kringlit, piparkooke...mandariinidest on kergelt kopp ees, seega täna aint 2 tükki söönud. Praetud muna, putru ja piima,

Igatahes lähen ma teisele ringile nüüd. ;)

Miks mitte teha söögiorgiat, kui selline traditsioon juba on. Vähemalt on see meeldiv traditsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×