Jump to content
Tarantula

Toitumiskava tellimine

Recommended Posts

Tellisin endale toitumiskava aga ma ei saa aru. toitumiskava pidi maksma 500.- aga ma pidin tasuma 563.- et tleb postiga kohale .

Paljud räägivad jälle et emailile tuleb.

Täitsin antud väljad ära siis panin kontrollkoodi ja mine maksma panin sealt toitumiskava tellin . maksin ära ja nüüd tleb oopis postiga koju .

hakkasin muretsema, et äkki tuleb hoopis mingi vale asi kohale :D

mida teie oskate sellekohapealt öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igastahes läksin sellisele lehekyljele http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=151

siis seal on Palun Täita ankeet mis asub SIIN

no nii täitsin ära.

siis panin lisan ostukorvi ja nüüd pean maksma selle eest 63 krooni peale et tleb postiga koju aga seal lehel kirjas tuleb emaili peale ma igastahes ei saa enam midagi aru :D

aga kuidagi see kava peaks ikkagi kohale ilmuma vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igastahes läksin sellisele lehekyljele http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=151

siis seal on Palun Täita ankeet mis asub SIIN

no nii täitsin ära.

siis panin lisan ostukorvi ja nüüd pean maksma selle eest 63 krooni peale et tleb postiga koju aga seal lehel kirjas tuleb emaili peale ma igastahes ei saa enam midagi aru :D

aga kuidagi see kava peaks ikkagi kohale ilmuma vms

Kava tuleb mailile, kes ja kuidas ja mis mõttega hakkaks seda kirjaga sulle koju saatma. Ma pakun, et kuna poe kama tuleb koju postiga siis on mingi seadete viga ja nõuab ka tr või toitumiskava eest postikulu VMS. Kirjuta info@rebane.ee ja küsi järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kava tuleb mailile, kes ja kuidas ja mis mõttega hakkaks seda kirjaga sulle koju saatma. Ma pakun, et kuna poe kama tuleb koju postiga siis on mingi seadete viga ja nõuab ka tr või toitumiskava eest postikulu VMS. Kirjuta info@rebane.ee ja küsi järgi.

Kohaletoimetamisviisiks tuleks valida 'Tulen ise järgi' - kava saadetakse e-mailile.

Kui oled juba makse teinud, kirjuta kindlasti info@fitness.ee peale ning kanname üleliigsed 63 krooni Teie kontole kindlasti tagasi.

Kirjuta info@rebane.ee ja küsi järgi.

info@rebane.ee ...

oh sind humoristi :D Aga tänud siiski vastamast inimesele (ise pole koguaeg internetis), mail läks tiba lihtsalt valesti.

Marekule saab kirjutada aadressil bonsuna@kalmus.com (kes veel ei tea) :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohaletoimetamisviisiks tuleks valida 'Tulen ise järgi' - kava saadetakse e-mailile.

Kui oled juba makse teinud, kirjuta kindlasti info@fitness.ee peale ning kanname üleliigsed 63 krooni Teie kontole kindlasti tagasi.

info@rebane.ee ...

oh sind humoristi :D Aga tänud siiski vastamast inimesele (ise pole koguaeg internetis), mail läks tiba lihtsalt valesti.

Marekule saab kirjutada aadressil bonsuna@kalmus.com (kes veel ei tea) :)

Krt ja rsk, läks valesti neh, aga hea , et asi laheneb. HÄID JÕULE!

Mulle saate ka ikka jah kirjutada kes soovib, info@bonsuna.ee :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kava ikka jõuab kohale.

Kui on kahtlusi, mure või küsimusi, siis tööpäeviti saab helistada 6774 666 ja uurida asja kohta edasi pikemalt.

Alati on võimalik kirjutada ka email aadressil info@fitness.ee ja teha päring.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on selline küsimus, et kas se toidu kava tehakse nagu nädala kohta? Et mida ja palju nädalas sööd.

Või hoopis päeva või kuu kohta? Ütleme et kui tuleb nädala kava, siis nagu pean iga nädal samu toite kordama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selline küsimus, et kas se toidu kava tehakse nagu nädala kohta? Et mida ja palju nädalas sööd.

Või hoopis päeva või kuu kohta? Ütleme et kui tuleb nädala kava, siis nagu pean iga nädal samu toite kordama?

Päeva kava tehakse. Mina näiteks olen andnud soovitusi, mida millega asendada ja millal. Eesmärk ei ole treenijale kõike nö ette-taha ära teha, vaid panna ta endaga kaasa mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, kas siis iga päev on sama toit? ;)

No nii ei ole jah et üks hommik sööd pitsat, teine hommik omletti :o Kui ise üldse mõelda ei viitsi- mis te arvate siis et treener peaks teile tegema ka kuu ja aasta kava??

Nagu ma juba ütlesin- ise olen andnud asendusvariante ja õhtutan inimest omal ka varieerima ning katsetama. Loogiline aga, et valkude, sv ja rasvade vahekord peab jääma päevast päeva samaks.

Soovitan soojalt õppida kokkama, siis ei teki sellist probleemi, et "eelmise nädala esmaspäevane toit näiteks järgminenädal ka alla läheks"

Ise söön samade põhimõtete järgi juba mitmed aastad, pole mingeid probleeme. Süüa tuleb selleks et elada ja kasvada, mitte vastupidi!

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pealegi saab samu tooraineid erinevalt valmistada. Lisaks erinevad maitseained annavad mänguvõimalusi päris palju.

No siin tulebki kokkamisoskus abiks- ega treener seda inimesele õpetama ei pea ;) Soovitusi võib muidugi anda, aga süüa valmis keegi kellegile ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päeva menüü jah. Üheks päevaks ja 500.- ;) Tahad pikemaks ajaks siis kirjuta tellimusse vastav päevade arv. :o

Ma võin soovijale nn aasta, kuu või nädalamenüü ka teha kui ise üldse mõelda ei viitsi. Hind aga korrutagu sel juhul 365, 12, või 54 ga. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Mul juhtus selline asi. Töitsin küik väljad põhjalikult ja vajutasin mine maksma. Seejärel aga tuli lihtsalt se sama leht uuesti ette väljad tühjad. Küsimus ongi nüüd et kas se ankeet läks saatmisele või mitte ja kuidas ma selle eest maksan nüüd? Mingit maksmisega seotud lehte küll ei tulnud.

Parimat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mul juhtus selline asi. Töitsin küik väljad põhjalikult ja vajutasin mine maksma. Seejärel aga tuli lihtsalt se sama leht uuesti ette väljad tühjad. Küsimus ongi nüüd et kas se ankeet läks saatmisele või mitte ja kuidas ma selle eest maksan nüüd? Mingit maksmisega seotud lehte küll ei tulnud.

Parimat

info@fitness.ee on sulle abiks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Mul juhtus selline asi. Töitsin küik väljad põhjalikult ja vajutasin mine maksma. Seejärel aga tuli lihtsalt se sama leht uuesti ette väljad tühjad. Küsimus ongi nüüd et kas se ankeet läks saatmisele või mitte ja kuidas ma selle eest maksan nüüd? Mingit maksmisega seotud lehte küll ei tulnud.

Parimat

Eks fitnessi meiliaadress oskab paremini öelda, aga sa vaata igaks juhuks oma postkastist ''minu tellimused'' kas seal ei leidu. Kui on tühi, siis peaks olema nii, et polegi saadetud.

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×