Jump to content
Klaus

rind

Recommended Posts

Teema selline,et mul pole pikemat aega juba rinnalihaste osas mingit arengut märgata,ehkki olen just viimasel ajal sellele endaarust rõhku pand pisavalt.Teen rinnalihastele trenni keskmiselt paar korda nädalas.

Treeningkava on umbes järgmine: esimese variandina ca 6-7 seeriat kaldpigil surumist (esimesed seeriad 10 kordusega,siis panen raskust juurde kuni viimased seeriad teen mingi 3-4 kordusega) ja 3-4 seeriat hantlitega lendamist.Teine variant:4-5 seeriat horisontaal- ja samapalju kaldpingil surumist.

Muidugi teen ka teistele lihasgruppidele,ehkki rind on praegu prioriteet ja seda teen teistest rohkem.Vahepeal arvasin,et viga on nõrkades randmetes aga ehkki olen viimasel ajal neile eraldi teinud,progressi pole näha.Paluks asjalikke nõuandeid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry,üks nüanss läks valesti: esimese variandina ca 6-7 seeriat ikka horisontaalpingil surumist,seda teen nädalas keskmiselt kaks,kaldpingil ühe korra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui arengut ei toimu...siis järelikult treenid valesti.Mul oli vahepeal sama jama...aga siis muutsin tehnikat,Muidu surusin rinnalt põrkega(kuigi jõudu tuli juurde,ei tulnud lihast)...aga nüüd ilma ja alla lastes hingan sügavalt sisse ja üles tõstes välja ja üldse üritan tõsta raskusi rahulikult,mitte kiirustades(nüüd tulevad mõlemad,nii jõud kui lihas;).ja kui sa äkki sillaga surud siis pole erilist arengut üldse oodata.Ühesõnaga ma arvan,et asi on tehnikas ja kindlasti on tähtis ka venitamine ja toitumine!Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surun endaarust üsna puhtast,ehk viimased korrad ajan pisut sillaga või põrkega üles.Ületreeningut ka nagu ei tohiks olla.Võib-olla on asi jah selles,et toitumine ja üldse elustiil eriti tervislik pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Bohemianrhapsody: no sajast kaugemale (praegu surun 100) peaks ju ikka saama.Toitun tõesti mitte kõige tervislikumalt,söön palju rasvast jne; lisaks joon regulaarselt õlut ja paraku ka suitsetan.Mõistan,et kehakaalu on nii raske alla võtta, aga jõudu peaks ju juurde tulema,seda enam,et olen looduse poolt üsna tugeva kondiga.Olen 184 cm pikk ja kaalun 88-90 kilo aga trennis vaatan kuidas nii mõnigi kõhetum vend kes oma jutu järgi ka trenni rohkem ei tee,teeb suuremate raskustega nagu nalja.Ja varem arengut ikka oli,lihtsalt nüüd on see seiskunud.

Tuttav rääkis hiljuti,et oli kuulnud kuidas mingi Soome jõutõstja oli metsikult arenenud.Surus iga trenn 10 seeriat 10 kordusega,seega suht väikese raskusega.Korra proovisin,tundus,et võttis ropult läbi küll.Ehk peaks proovima?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahel tuleb lihtsalt seisakuid ette - siis areneb miski muu - kogu aeg toimuvad kehas muutused.

aga mis mina soovitaksin

* muuda korduste ja seeriate arvu ja raskusi

* proovi püramiidi

* võid ka 10x10 proovida

ühesõnaga 'ehmata' rinda.

ühes flex-is (viimaste hulgas kui ei eksi) oli loetelu ehmatuste võimalustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee vahelduseks rinda üks kord nädalas ja kohe järgmisel päeval triitsepsi trenn. Siis 2 päeva vahet ja õla treening. Vahepeale jaota oma teised lihasgrupid. Triitsepsist võta samuti peale rinda max välja. Õlale võta mingi aeg surumist rahulikumalt (kasuta väiksemat raskust ja pikemaid seeriaid.

Proovi 5 nädalat ja kui tulemust ei ole anna teada, panen ennast põlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui arengut ei toimu...siis järelikult treenid valesti.Mul oli vahepeal sama jama...aga siis muutsin tehnikat,Muidu surusin rinnalt põrkega(kuigi jõudu tuli juurde,ei tulnud lihast)...aga nüüd ilma ja alla lastes hingan sügavalt sisse ja üles tõstes välja ja üldse üritan tõsta raskusi rahulikult,mitte kiirustades(nüüd tulevad mõlemad,nii jõud kui lihas;).ja kui sa äkki sillaga surud siis pole erilist arengut üldse oodata.Ühesõnaga ma arvan,et asi on tehnikas ja kindlasti on tähtis ka venitamine ja toitumine!Edu

eelnev tegelane kirjutas et õigesti tuleb teha rinda nii et kui alla lased sis hingad sisse ja kui surud sis hingad välja B)

aga kas ei ole hoopis nii et,kui langetad kangi siis hingad välja ja kui surud siis hingad sisse? ;)

kui minu arusaam on vale siis paluks seda parandada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui arengut ei toimu...siis järelikult treenid valesti.Mul oli vahepeal sama jama...aga siis muutsin tehnikat,Muidu surusin rinnalt põrkega(kuigi jõudu tuli juurde,ei tulnud lihast)...aga nüüd ilma ja alla lastes hingan sügavalt sisse ja üles tõstes välja ja üldse üritan tõsta raskusi rahulikult,mitte kiirustades(nüüd tulevad mõlemad,nii jõud kui lihas;).ja kui sa äkki sillaga surud siis pole erilist arengut üldse oodata.Ühesõnaga ma arvan,et asi on tehnikas ja kindlasti on tähtis ka venitamine ja toitumine!Edu

eelnev tegelane kirjutas et õigesti tuleb teha rinda nii et kui alla lased sis hingad sisse ja kui surud sis hingad välja B)

aga kas ei ole hoopis nii et,kui langetad kangi siis hingad välja ja kui surud siis hingad sisse? ;)

kui minu arusaam on vale siis paluks seda parandada :huh:

Sissehingamisel rinnaõõne maht suureneb roietevaheliste lihaste ja diafragma lõõgastumisel. Tugevdatud väljahingamisel pingulduvad roietevahelised lihased ja kõhupressilihased. Kui sa kangi allalaskmisel hingad välja ja üles surumisel sisse, siis sa jätad kasutamata eelpool nimetatud lihaste survejõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee vahelduseks rinda üks kord nädalas ja kohe järgmisel päeval triitsepsi trenn. Siis 2 päeva vahet ja õla treening. Vahepeale jaota oma teised lihasgrupid. Triitsepsist võta samuti peale rinda max välja. Õlale võta mingi aeg surumist rahulikumalt (kasuta väiksemat raskust ja pikemaid seeriaid.

Proovi 5 nädalat ja kui tulemust ei ole anna teada, panen ennast põlema.

Nonii, ootame siis 5 nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×