Jump to content
Tarantula

Miiiksss ma ei kasva ! :S

Recommended Posts

Kui ta sööb nagu siga, siis peakski ju toitumiskava tellima...Kui sa sööd nagu siga, siis ma imestan, et sa veel siga ei ole.

No toitumiskava tellimine ongi ainuõige otsus. Ma ei tea miks siin mõned püüavad väita, et 16 aastaselt pole veel toitumiskava vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
No toitumiskava tellimine ongi ainuõige otsus. Ma ei tea miks siin mõned püüavad väita, et 16 aastaselt pole veel toitumiskava vaja.

Selle kohta võiks öelda, et tahta võib palju aga kõike ei saa :D Kui toitumiskava ei ole, siis on ka (üldjuhul) hea. Aga kui toitumiskava on, siis on lihtsalt veel parem =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks põhjendust, et miks nii noorelt pole mingit toitumiskava vaja ? Ise väidaksin vastupidist.

Ma saan aru kui inimene on ülekaalus ja teadmised toitumisest pole parimad, siis võiks olla kava. Aga kui tegu on noore inimesega ja tahab kaalus juurde võtta, siis krt võtaks, las sööb lihtsalt palju, tehku vaid selgeks see, mis toit mida sisaldab, mitte ei sööks ainult kartult kilodeviisi ...või ainult mune. Kui tal pole mingeid võistlemis eesmärke, siis pole vaja nii täpselt toiduaineid kaaluda, las SÖÖB JA KASVAB! Selline on mu arvamus ja jään selle juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru kui inimene on ülekaalus ja teadmised toitumisest pole parimad, siis võiks olla kava. Aga kui tegu on noore inimesega ja tahab kaalus juurde võtta, siis krt võtaks, las sööb lihtsalt palju, tehku vaid selgeks see, mis toit mida sisaldab, mitte ei sööks ainult kartult kilodeviisi ...või ainult mune. Kui tal pole mingeid võistlemis eesmärke, siis pole vaja nii täpselt toiduaineid kaaluda, las SÖÖB JA KASVAB! Selline on mu arvamus ja jään selle juurde.

Kusjuures mina olin 16 kui omale toitumiskava hankisin. Olin samamoodi loomult kõhn. Vaja teda on nagunii, vahet pole, kas tahad kaalus alla või juurde võtta. Loomulikult kõhna inimene ei pruugi niisama palju süües üldse juurde võtta, selleks on vaja kindlaid aineid kindlates kogustes. Ülesöömine lõpeb sellega, et keha kulutab lisaenergiat liigse toidu seedimisele ning kasutegur on null. Seega on kaks varianti - ennast ise harida ja see kava ise kokku panna, seejärel igaks-juhuks ka mõnele teadjale mehele ette näidata, või siis tellida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülesöömine lõpeb sellega, et keha kulutab lisaenergiat liigse toidu seedimisele ning kasutegur on null.

Ja kuidas siis ülekaalulised inimesed tekivad? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Toitumiskava jälgimiseks kulub ka päris palju raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Su ema arvab, et onu Ott või keegi teine kirjutab sulle kavasse toidulisandid, milles on steroidid :o Tegelikult on oma valik kas tahad kasutada toidulisandeid või mitte, seda saad ankeedil valida. Ilma korraliku söögita ei saavuta sa suurt s*ttagi. Karm, aga tõsi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Kirjuta oma praegune toitumiskava, pikkus ja kaal siia, ehk inimesed annavad nõu sulle mida muuta..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on väga lihtne, lisa on praegusele toitumisele, millega kaal püsib stabiilsena, 500 kalorit juurde. Kui ei aita, lisa mõne aja pärast veel.

Praegu sööd nagu siga aga peaksid sööma nagu siga + 500 kalorit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi on väga lihtne, lisa on praegusele toitumisele, millega kaal püsib stabiilsena, 500 kalorit juurde. Kui ei aita, lisa mõne aja pärast veel.

Praegu sööd nagu siga aga peaksid sööma nagu siga + 500 kalorit.

Ebatervislik toitumine :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Suitsu jaoks ju saad raha. Pane see kõrvale, kogu kava raha kokku ja oled löönud kaks kärbest ühe hoobiga - suitsust lahti ning professionaali abi kättesaadav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suitsu jaoks ju saad raha. Pane see kõrvale, kogu kava raha kokku ja oled löönud kaks kärbest ühe hoobiga - suitsust lahti ning professionaali abi kättesaadav.

Jumala eest, kõige parem soovitus siiamaani.

See 500 kulli ei ole raske kokku saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ka täiesti jama , ema ütleb et ma selle jõusaali ja toitumisega nii lolliks läinud, et ei anna ta mulle mingit raha toitumiskava ostmiseks :D

ütleb et pingutad üle jne tee niisama trenni savi se toitumine jne . aga ma tahan saada häid tulemusi jne

Hari natuke oma ema söömise põhimõtetest. Proovi kindlasti toituda 4-5 korda päevas. Treeningujärne jook tuleb odavam kui iga päev osta kohupiima ja mahla peale treeningut. Kui kasutada näit.20g valku+40g süsikaid sheigis ruulid vabalt 2 kuud kuskil 350 eegu eest. Loe ja mõtle kuidas saaksid sina kasutada alljärgnevaid õpetusi.

Spordi Üldained II tase, treenerite kursused.

NOORSPORTLASELE on õige toitumine vajalik:

- füüsiliseks ja vaimseks arenguks;

- tervise tugevdamiseks;

- töövõime ja sportlike tulemuste tõstmiseks;

- koormusjärgseks taastumiseks.

Soovitavad toidukorrad sõltuvalt treeningu ajast:

- treening hommikul (1-2 tundi pärast ärkamist):

treeningueelne toit,treeningujärgne jook,lõuna,koolitoit,õhtusöök,vajadusel õhtusnäkk

- treening pärast lõunat (1-2 tundi pärast kooli):

hommikusöök,koolitoit,treeningueelne toit,treeningujärgne jook, õhtusöök,vajadusel õhtusnäkk

- treening õhtul (2-4 tundi pärast kooli):

hommikusöök,koolitoit,lõuna,treeningujärgne jook,õhtusöök,vajadusel õhtusnäkk

-treening hilisõhtul (> 4 tundi pärast kooli):

hommikusöök,koolitoit,lõuna,treeningueelne toit,treeningujärgne jook,õhtusöök või -snäkk

SPORTLASTE TOITUMINE

Mehis Viru

http://www.ut.ee/tervis/aastateema/artikli...ortlasetoit.htm

KEHALINE AKTIIVSUS JA ORGANISMI ENERGIAVAJADUS

Vahur Ööpik

http://www.ut.ee/tervis/aastateema/artiklid/vahuri.htm

Jõudu ja jaksu !

Muudetud kasutaja samuil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega toitumiskava asja ei lahenda, vaid ikka selle järgimine. Kui teemaalgatajal endal sissetulek puudub ja raha kava tellimiseks ja järgimiseks pole ning probleem on selles, et kaal ei suurene siis siin aitab kindlasti rohkem ja tihedamini söömine. Oluline on, et enamvähem 2g.valku keha kg.kohta saad ja rasvu ning trenni ära ei unusta. Süsivesikuid pane niipalju kuni hakkad kasvama. Oleks probleemiks liigne kaal või rasvaprotsent oleks kava tellimisega teine lugu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam varjant sinu aitamiseks oleks saada sinu preagune toitumiskava.

Kirjuta siia lühidalt mida sa sööd ja kõik see mõtetu loba siin oleks olemata, et söö rohkem jne.

Siis saad mõne postitusega vastuse kätte ja teema lukus.

Nii et anna aga minna ja kirjuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mida te jahute sellest söömisest kõik. Loomulikult see on tähtis, aga kuna tegemist on veel algaja ja noore inimesega siis alguses peaks tulema jõudu ja massi niigi normaalselt. Hakka algusest pihta ja lõpeta suitsetamine või siis vähemalt proovi seda vähemaks võtta. Siis võta järgmine samm käsile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
SÖÖ KOGUAEG LIHA MUNA JUUSTU KANALIHA LÕHET HAPUKOORT KOHUPIIMA KARTULEID RIISI JOO PIIMA jne.

Tean üht sõpra kes 3a jõukas käind aga surub 65 rinnalt. 2a pole arenenud ja põhjuseks on see, et hommikul sööb paar võileiba, koolis sööb umbes pool sellest portsionist mida on vaja kasvamiseks, õhtul nosib mingeid wrape ja ise on veel ektomorf ning siis imestab et ei kasva.

vägagi tõsi ja kehtib paljude juures. lisaks kui mõnda aega nii treenida, et ei söö piisavalt, siis mitte ei kasva jõud vaid väheneb, sest keha kogu aeg piinatakse (näljutamisega). lõhud ja lõhud aga kasvamiseks materjali ei anna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ainuke võimalus kaalus juurde võtta on rohkem süüa. Küsimusele miks ma ei kasva on eranditult alati õigeks vastuseks - pead rohkem sööma. Naljakas on näha, et sedasorti tüübid alati seletavad et nad söövad väga palju. Idiootne jutt, nad söövad väga vähe ja peaksid lõpuks ometi rohkem sööma hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitab nüüd sellest.

Ootame kõigepealt ära, et ta kirjutaks oma toitumiskava siia või asjad mida ta päeva jooksul sööb.

Tahtsin seda juba ammu öelda, aga lootsid et saadakse ise aru. Nüüd, lk hiljem pole midagi toimunud, ikka lahmitakse.

Vbl ta ei viitsi isegi oma söömise kirja panemisega vaeva näha. Ja see söö rohkem kõike pole ka mingi soovitus, kui ikka söömine täiesti puus on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×