Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Mina hääletaks hetkel kimmeli suunas, sest ta asja eest, teist taga läratas kohe minu nime letti, ilma et üldse selgitaks miks. Teised on siiani selgitanud vähemalt. Isiklikku viha muidugimõista tema vastu ei pea, aga oleks tahtnud lihtsalt põhjendust saada, et miks mina just ette jäin :o Tundub kahtlane :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina hääletaks hetkel kimmeli suunas, sest ta asja eest, teist taga läratas kohe minu nime letti, ilma et üldse selgitaks miks. Teised on siiani selgitanud vähemalt. Isiklikku viha muidugimõista tema vastu ei pea, aga oleks tahtnud lihtsalt põhjendust saada, et miks mina just ette jäin :o Tundub kahtlane :D

Pean isegi nõustuma.

Renku, kes hääletas kah sinu poolt, selgitas samuti väga napisõnaliselt...

Hoiavad veel madalat profiili kah.

Ma usun, et kimmel on kas politsei või maffia.

Vaata suur kahlus oli emmimehel, võib olla kimmel kontrollis öösel ta tausta ja leidis midagi...

Muidu, kui ta hunt oleks, siis ta ei langetaks nii kiilaspäiset otsust kedagi algul kohe süüdistama hakkata ilma piisavate asitõenditeta.

Vaatasin kõigi kasutajate profiile, sealt hea postitusi lugeda siit teemast ning torkas silma Martti K.

Esiteks seetõttu, et ta algul ei tee mingeid argumente kellegi süüdi mõistmiseks.

Teiseks häälteb mind naljaga pooleks; äkki seetõttu, et madalat profiili hoida.

Kolmandaks, kui alessandro soovitas neil ümber mõelda, kes emmimehe valisid ja hääletust muuta, siis Martti K ka tegi seda.

Ta ise ei tundunud üldse kottivad emmimehe süü või Erkko oma. Arvatavasi teadis, et Erkko pole maffiast ja seega muutis hääletust minult Erkkole.

Pole kaua aega online olla ja seega teen hääletuse:

Hääletan: Martti K

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähemalt 1 on selge- alessandro ei saa kuidagi olla maffioosnik ja mitte ka arst:-). Aga praegu natuke aega vähe, et juurelda teisi osalejaid, kes on kes. Proovin selle homme hommikul ette võtta ja natuke äraarvamismängu teha, mingi pilt hakkab peas selginema, aga see võib ka 100 % vale olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oeh ei tea mida arvata, aga me tapsime oma enda Karulaane külamehe maha :D .

Aga peame ikkagi välja juurdlema, kes on see Poola mafiosnik! Ei saa ju lasta et selline steroidi võrgustik hakkaks siin tegutsema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et Andrek on arst. Peaks vist seekord neid vaikseid ja kahtlaseid ette võtma - näiteks kimmel, kes süüdistab ilma põhjenduseta 2 korda järjest Jackiet. See on natuke imelik. Proovime kimmelit äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina hääletaks hetkel kimmeli suunas, sest ta asja eest, teist taga läratas kohe minu nime letti, ilma et üldse selgitaks miks. Teised on siiani selgitanud vähemalt. Isiklikku viha muidugimõista tema vastu ei pea, aga oleks tahtnud lihtsalt põhjendust saada, et miks mina just ette jäin :o Tundub kahtlane :D

Sest ma arvan et kuri tädi on maafias üks peategelasi:D

aga no elame-näeme mis toob homne päev:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Mulle tundub, et Andrek on arst. Peaks vist seekord neid vaikseid ja kahtlaseid ette võtma - näiteks kimmel, kes süüdistab ilma põhjenduseta 2 korda järjest Jackiet. See on natuke imelik. Proovime kimmelit äkki?

Kimmel on oma...seda ma tean. Aga millegipärast mina ikkagi arvan, et alessandro võib plätumees olla. Või oskad sa mind ümber veenda? Miks sa teisi eile ümber veenda tahtsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kimmel on oma...seda ma tean. Aga millegipärast mina ikkagi arvan, et alessandro võib plätumees olla. Või oskad sa mind ümber veenda? Miks sa teisi eile ümber veenda tahtsid?

Mina olen plätumees ja teised plätumehed tahtsid mind ära tappa? Ei tundu kõige loogilisem just. Kimmel on "oma"? Kelle oma? Mõlemad plätumehed olete äkki?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless e isaa plätumees olla, kuna 3tk neid ründasid juba teda, past peksti paiste ju! :D

Samuti ei saa ta ka olla arst, kuna arst aitas teda, jumalale tänu! Ta on kas ment või küla elanik...

Aga kes on plätumees krt, no kellegi jutu põhjal mina seda küll kindlaks ei tee, kas peab tõesti huupi hääle adnam kellelegi, nii nagu sisetunne ütleb... või jälle kambakesi otsustame kellegi üles riputada? Samas kui arst teda kaitseb, siis mis kasu sellest on, me ei tea kes on arst ja asrt ei tea kes on maffiast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Aless e isaa plätumees olla, kuna 3tk neid ründasid juba teda, past peksti paiste ju! :D

Samuti ei saa ta ka olla arst, kuna arst aitas teda, jumalale tänu! Ta on kas ment või küla elanik...

Aga kes on plätumees krt, no kellegi jutu põhjal mina seda küll kindlaks ei tee, kas peab tõesti huupi hääle adnam kellelegi, nii nagu sisetunne ütleb... või jälle kambakesi otsustame kellegi üles riputada? Samas kui arst teda kaitseb, siis mis kasu sellest on, me ei tea kes on arst ja asrt ei tea kes on maffiast...

Okei..minupaha siis seekord. Aless on siis külavant...kes veel külameeste alla lahterdada võib? Kuigi ma kannan igapäevaselt Nike'i plätusid, ei tähenda veel, et ma plätumaffias olen...see rohkem nö. camouflage.

Ja kimmel on külamees või arst...naised saunas rääkisid.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, et taivox kaitseb kimmelit ja väidab, et teab, et ta on "oma". Siin on 2 võimalust: 1) nad on mõlemad mafüoosad (siis taivox teab, et kimmel on ka ja üritab teda kaitsta), 2) taivox on ment, ja sellel ööl kontrollis kimmelit. Teine variant on vähetõenöoline, sest kimmelit eriti keegi ei kahtlustanud ja ei olnud erilist põhjust kontrollida just teda - ma arvan, et öösel kontrolliti mind, Jackiet või emmimeest. Nende vastu oli kõige rohkem hääli ja nad olid kõige kahtlasemad. Erkkot ilmselt politseinik ei kontrollinud, sest Erkko oli niigi juba hukule määratud.

Seega, ma arvan, et plätuvennad on taivox ja kimmel. Teen ettepaneku kontrollida kimmelit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Huvitav, et taivox kaitseb kimmelit ja väidab, et teab, et ta on "oma". Siin on 2 võimalust: 1) nad on mõlemad mafüoosad (siis taivox teab, et kimmel on ka ja üritab teda kaitsta), 2) taivox on ment, ja sellel ööl kontrollis kimmelit. Teine variant on vähetõenöoline, sest kimmelit eriti keegi ei kahtlustanud ja ei olnud erilist põhjust kontrollida just teda - ma arvan, et öösel kontrolliti mind, Jackiet või emmimeest. Nende vastu oli kõige rohkem hääli ja nad olid kõige kahtlasemad. Erkkot ilmselt politseinik ei kontrollinud, sest Erkko oli niigi juba hukule määratud.

Seega, ma arvan, et plätuvennad on taivox ja kimmel. Teen ettepaneku kontrollida kimmelit.

Mh...tee ennem taustauuring. Kui ma kimmelit sellise metoodikaga kaitseksin, peaksin ma puhta saabas olema...või äkki olengi? Võta või jäta!

Haha :D Omang

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mh...tee ennem taustauuring. Kui ma kimmelit sellise metoodikaga kaitseksin, peaksin ma puhta saabas olema...või äkki olengi? Võta või jäta!

Haha :D Omang

Mis taustauuring? Siin ei saa eriti mingit taustauuringut teha peale selle, mida inimesed kirjutavad. Ja noh, saabas võib inimene olla kogemata, aga võib ka meelega. Äkki sa oled meelega saabas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest ma arvan et kuri tädi on maafias üks peategelasi:D

aga no elame-näeme mis toob homne päev:D

Einoh, see, et ma "kuri tädi" olen lasknud endal pildi alla kirjutada, ei tee mind veel mafiossiks. Samahästi võiks väita, et aless on mafioss, kuna talle kui moderaatorile ei meeldi siin foorumis mitte keegi (peale minu muidugimõista) ja ainult möliseb kõikide kallal :D

Olgem nüüd realistlikud ja mängigem mängu, mitte ärgem tuhnigem inimeste n.ö. päriseludes. Ainult Rebane teab tõde!

Aga pooldan siin toodud teooriat, et aless ei saa arst olla, kuna arst ei peaks saama end ravida. Ühtlasi oleks ebaloogiline, et maffia enda mehe maha notiks (samas, teades alessi "populaarsust" siinses foorumis, siis poleks see muidugi ime). Seega on ta kas politseinik või külamees.

Aga suurem küsimus on, et miks väidab taivox, et kimmel on oma?

1) taivox on tõesti mafioss ja seega kaitseb oma meest

2) taivox on kimmeliga väljaspool foorumit suhelnud ja seetõttu teab, kes too on. See on aga reeglitega keelatud ju!

3) taivox on cop ja seepärast teab, et kimmel on aus mees

Kuid mis on tõde?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna talle kui moderaatorile ei meeldi siin foorumis mitte keegi (peale minu muidugimõista) ja ainult möliseb kõikide kallal :o

Mulle meeldib su õde ka :D

samas, teades alessi "populaarsust" siinses foorumis, siis poleks see muidugi ime

No mis jutt see nüüd on?! Ma olen tore poiss ju - kogu foorum armastab mind südamest!

Ok, nüüd tõsiselt rääkides.. kimmel ja taivox ahju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, see, et ma "kuri tädi" olen lasknud endal pildi alla kirjutada, ei tee mind veel mafiossiks. Samahästi võiks väita, et aless on mafioss, kuna talle kui moderaatorile ei meeldi siin foorumis mitte keegi (peale minu muidugimõista) ja ainult möliseb kõikide kallal :D

Olgem nüüd realistlikud ja mängigem mängu, mitte ärgem tuhnigem inimeste n.ö. päriseludes. Ainult Rebane teab tõde!

Aga pooldan siin toodud teooriat, et aless ei saa arst olla, kuna arst ei peaks saama end ravida. Ühtlasi oleks ebaloogiline, et maffia enda mehe maha notiks (samas, teades alessi "populaarsust" siinses foorumis, siis poleks see muidugi ime). Seega on ta kas politseinik või külamees.

Aga suurem küsimus on, et miks väidab taivox, et kimmel on oma?

1) taivox on tõesti mafioss ja seega kaitseb oma meest

2) taivox on kimmeliga väljaspool foorumit suhelnud ja seetõttu teab, kes too on. See on aga reeglitega keelatud ju!

3) taivox on cop ja seepärast teab, et kimmel on aus mees

Kuid mis on tõde?

ei sohki ma ei tee:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Ma igaks juhuks annan oma hääle ära, muidu lähen homme vara kalale ja ei tea, millal tagasi saabun.

hääletan: kimmel

Head kalaõnne sel juhul. Tapate jälle siin ühe külamehe ära? Nii ei saa ju see asi jätkuda! Võtame parem kellegi kahtlase ette...nagu eilne päev näitas, siis kõige suuremad lobisejad on külamutid.

EDIT: Annan oma hääle ka ära. Täna lähen maale ja seal interneti ei saa..aga homme lõunaks peaksin tagasi olema. Eks näeb mis saab.

Hääletan: Jackie

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nagu eilne päev näitas, siis kõige suuremad lobisejad on külamutid.

Hääletan: Jackie

Ömm, hea loogika küll sul siis... ise ütled just, et kõige suuremad mölisejad on külamutid ja siis hääletad mind välja.

Mis sul loogika hinne koolis oli? 2? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põrutan oma S-klassi mesaga maffia koosolekule just :o

Mida sa sellega mõtlesid? Suhtlete foorumi väliselt, oled kambas temaga? :D

Vaata kulla emmimees, all vasakus nurgas on näha, kes teemat loeb (I) ja loogiline järeldus, et ta postitab ju :) kui ta esimest korda teemat loeb.

Hääletan: taivox

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×