Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Ma ei ole sõna võtnud, sest mind ei ole mängu nimekirja pandud. Jäin napilt välja (Ma ei võiks siia üldse midagi postitada praegu)

Aa, vabandust, ma vaatasin valesti. Ainult Laur L ei ole sõna võtnud ja tema pole täna foorumis käinudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jep, heategu ei jää karistama. Ma annan ka oma hääle ära siis:

hääletan: Erkko

Sinu häälega peaks Erkkol kah 4 häält olema:D

Ma isiklikult usun, et alessandro pole hunt, kuna ta tükk aega arutas ja otsustas.

Kuid mind üllatab, kui kergesti tulid hääled alessandrole, arvan et kes tema poolt hääletas, ongi hundid.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide, kes hääletasid emmimehe poolt, võiksite Erkko kandidatuuri peale mõelda. Kui emmimehe vastu hääletajad usuvad, et mina ei ole mafüoosa, siis oleks mõistlikum valida Erkko (või kui usutakse Erkkot rohkem kui mind, siis vastupidi) - vastasel juhul teie hääl ei muuda mitte midagi - emmimehe vastu on liiga vähe hääli ja tema jääb niikuinii ellu. Seega tuleks otsustada, kes on suurema tõenäosusega plätuvend - mina või Erkko. Veel ei ole hilja oma häält muuta.

Kui te usute, et keegi on aus külaelanik, siis tuleks teda kaitsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide, kes hääletasid emmimehe poolt, võiksite Erkko kandidatuuri peale mõelda. Kui emmimehe vastu hääletajad usuvad, et mina ei ole mafüoosa, siis oleks mõistlikum valida Erkko (või kui usutakse Erkkot rohkem kui mind, siis vastupidi) - vastasel juhul teie hääl ei muuda mitte midagi - emmimehe vastu on liiga vähe hääli ja tema jääb niikuinii ellu. Seega tuleks otsustada, kes on suurema tõenäosusega plätuvend - mina või Erkko. Veel ei ole hilja oma häält muuta.

Kui te usute, et keegi on aus külaelanik, siis tuleks teda kaitsta.

Mis vahet sel on kui te valite minu asemel Erkko vms, lähevad välja ju 2 enim hääli saanud isikut, või olen ma millestki valesti aru saanud? Oletame kui Erkko saab 5 häält ja aless 4 häält, siis lähevad ju nemad 2 välja, isegi siis kui maffia hääletab ühiselt kellegi kolmanda poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis vahet sel on kui te valite minu asemel Erkko vms, lähevad välja ju 2 enim hääli saanud isikut, või olen ma millestki valesti aru saanud? Oletame kui Erkko saab 5 häält ja aless 4 häält, siis lähevad ju nemad 2 välja, isegi siis kui maffia hääletab ühiselt kellegi kolmanda poolt.

Ei, üks läheb ju ainult.

Aga noh, järgmine öö maffia tapab kellegi, ja võite 3x arvata, kes see keegi on :o Nii et mina ilmselt kaua ei ela :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Kuidas selle hääle muutmisega on ? Peaks ju jääma algupärane valitud nimi ? Mitte, et ma nüüd seda muudan mingi aeg "päeva" jooksul?

Loe esimest postitust...rebane kirjutas kuskile siia veel ühe posti, milles seletas lihtsalt ja loogiliselt asja ära. Sa võid seda 10000 korda ka muuta, aga lihtsalt kirjutad uue posti ja sinna nime, kelle poolt hääletad. Arvesse läheb viimane hääl.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale pikaleveninud vaidlust otsustasid külamehed enne õhtut siiski otsusele jõuda. Taheti küsida ka kohaliku kirveviske spetsialisti LaurL käest, et mida tema ka asjast arvab. Tema kodus aga oli vaikus. Laua pealt leiti paberileht, kuhu oli rutakalt kirjutatud sõnum – „Ei pea pingele vastu, kolin siit ära! Külamees LaurL”.

Mängust lahkunud mittehääletamise tõttu – LaurL – oli külamees

Sellega oli ka häälte lugemine lõppenud ning külaelanikud toppisid protesteeriva Erkko jõusaali dussiruumis asuvasse koristajakappi. Tehti veel üks korralik trenn ja mindi magama, sest kes ei maga see ei kasva. Kuid mitte kõik aga ei maganud sellel ööl nii rahuliku und kui Karulaane muretud sportlased...

Alanud on esimene öö. Teemasse postitamine on momendil lõppenud ja keelatud. Ootan maffia hääli, arsti ning politseiniku kontrollsõnumeid.

Öö kestab kuni 24.12 kell 10:00 või kui kõik asjasse puutuvad inimesed on minuga ühendust võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varavalgel kisti värisev Erkko niiskete lõhnavate põrandapesukaltsude vahelt välja, haarati spordisaalis varuks olev trenazööritross ning riputati ilma pikema jututa vana pirnipuu oksa külge rippuma.

Ei läind kaua aega, kui Erkko jättis siplemise ning julged külamehed läksid Erkko maja puistama. Kuid oh häda – Erkko majast ei leitud midagi kriminaalset, mis oleks sidunud teda Poolast pärit plätumaffiaga.

Külaelanike 1 päeva tapetu – Erkko – oli külamees.

Tuju tõstmiseks otsustati täna rinnatrenni teha. Mehed arutasid just parimaid harjutusi rinna jaoks ja nõu otsustati küsida alessandrolt, kes Karulaanes on tuntud oma võimsa ülakeha poolest. Keda aga polnud, oli alessandro. Kahtlus ronis külaelanike südamesse ja tormati alessandro tagasihoidliku maja juurde. Uks oli avatud....

Esimesed sisenejad nägid elutoapõrandal suurt vereloiku ning selle kõrval tühje hantlivarsi. Tagant ruumist oli kuulda äginat. Magamistuppa astudes leiti eest lillakaskollane sidemetesse mässitud alessandro. Küsimuse peale mis juhtus, ei osanud alessandro midagi vastata – öö hakul tuppa tunginud mustades maskides vennad olid teda hantlivartega peksnud ning elutuppa surema jätnud. Varsti peale seda oli ta kuulnud samme ning keegi oli ta voodisse aidanud, kriitilised augud kiirelt kokku õmmelnud, veidi tuvisitta lahtistele otsmikuhaavadele määrinud (vanarahva tarkus) ja lahkunud. Kuna aga alessandro silmad olid lihtsalt nii kokku paistetanud, ei õnnestunud tal näha kellega tegu oli olnud, et head inimest tänada.

Kõigil oli koheselt selge, et plätumaffia oli öösel proovinud alessandrot tappa, kuid salapärane arst oli ta surma suust tagasi toonud ja elule turgutanud.

Alanud on teine päev. Päev kestab kuni 24.12 (seoses jõuludega pikendan igaks juhuks hääletamist) 22:00 või kui kõik külaelanikud on oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, Erkko suhtes panin mööda seekord. Kahju.

Aga väike tähelepanek: enne, kui Rebane postitas tulemused, olid foorumis aktiivsed renku, Andrek ja mina. Ilmselt sai Rebane just sel ajal mingi viimase teate kelleltki meist. Teateid võisid saata ainult plätuvennad, arst ja politseinik. Järelikult keegi meist kolmest kuulub just sinna hulka.

Aga pange tähele, et, nagu ma ennustasin, tapeti just mind. Arst õnneks päästis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et plätuvennad hoiavad madalat profiili, selle all mõtlen seda, et inimene keda nad tahavad öösel maha koksata, tema nime nad ei hääleta. Kimmel ja renku hääletasid mõlemad Jackie poolt, ilma mingi põhjuseta... välja arvatud see, et ta aktiivne oli :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub siiski, et mafia tapab selle, kelle vastu hääletab päeval.

Mõned järeldused veel: 1) Erkko valetas, et on arst. 2) renku ei saanud arst olla, sest ta hääletas minu vastu - vaevalt, et ta mind ravinud siis oleks. renku on kas politseinik või mafüoosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühikokkuvõte hääletustest:

Jackie: -SMALLVILLE to Erkko

smack: emmimees to Erkko

Martti K.: smack to Erkko

-SMALLVILLE: Erkko

Andrek: Erkko

alessandro: Erkko

emmimees: alessandro

Erkko: alessandro

taivox: alessandro

renku: Jackie

kimmel: Jackie

Mingit kindlat järeldust just ei saa teha.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sry aless, et su poolt hääletasin. :)Loodan, et paraned ruttu! Keda järgmisena hääletada, seda ma ei tea veel, Andrek on mulle tundunud kahtlasena, aga peab peab aja maha võtma ja mõtlema läbi asja rohkem....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry aless, et su poolt hääletasin. :)Loodan, et paraned ruttu! Keda järgmisena hääletada, seda ma ei tea veel, Andrek on mulle tundunud kahtlasena, aga peab peab aja maha võtma ja mõtlema läbi asja rohkem....

Loodad, et su siiras vabandus päästab sind oksa tõmbamisest?:D

Mul selline tunne, et hundid ei hääletagi kedagi ühiselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et emmimees peaks võlla minema seekord:D

Hääletan:emmimees

Kardan juba, et emmimees on jälle üks süütu ohver, kelle külamehed hukka mõistavad:D

Ootan teiste arvamusi, kellelegi kindlale viha ei pea veel.

Nüüd mulle meenus, et mingi politsei peaks kah tegutsema...

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×