Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Järsku mõni on niivõrd aus, et pole ära ostetav. Mis sa siis teed?

Ei osta ma kedagi ära ..loodan lihtsalt, et õiglus võidab :P

Kuigi kahtlusaluseid on mitu, pakun ma ikkagi alessandrot selleks, sisetunne ütleb, et tema ongi maffiast ..vb lausa selle kuritegeliku organisatsiooni juht!

Hääletan: alessandro

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toob talle läbi siberi steroide :P ja sunnib sisse sööma. Nii on. Ei ole vaja tagasi hakata ajama, ma tean tõde!!!

Just nimelt ja märgib ka veel selle ära, et tal raha on (mida on varem juba steroididega kokku ajanud) ja lubab kõik ära osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei osta ma kedagi ära ..loodan lihtsalt, et õiglus võidab :P

Kuigi kahtlusaluseid on mitu, pakun ma ikkagi alessandrot selleks, sisetunne ütleb, et tema ongi maffiast ..vb lausa selle kuritegeliku organisatsiooni juht!

Kui mina olen plätuvend, siis järelikult sina, Erkko ja ka Jackie ei ole maffiast, kuna ma olen teie vastu kahtlusi välja öelnud - kelle kohta rohkem, kelle kohta vähem. Järelikult 3 inimest tuleks "maha tõmmata" ja alles jääb vaid 9 inimest. Nende kolme vastu on kirjutanud 5 inimest. Tõenäosus, et nad kõik panid valesti, ei ole enam nii suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt pean Jackiele vastu vaidlema, kuna tegelikult viimane täht minu kasutajanimes on perekonna nime algustäht :P ja mis puutub sellesse, et sõna pole võtnud, siis uurisin kõigepealt, mis teised arvavad ja nüüd tegin ka suhteliselt kindla järelduse alessandro arvamusest, nime veel ei avalikusta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletaks siis kõigile ikka veel meelde - hääletamisel loeb ainult üks mudel. Selleks on vaja oma postituse lõppu kirjutada boldiga (jämedas kirjas noh) Hääletan: nimi.

Kõik jutt mis jääb sõnumi keskele on vabalt ignoreeritav ja vaidlustatav. Nii et peame kinni reeglitest - kõigi jaoks on mugavam ja asjast parem ülevaade.

Oma häält võib muuta, selguse mõttes ärge muutke oma vanu postitusi vaid uueks hääletamiseks tehke uus postitus uue hääletusega. Nii on kõigil hea ülevaade mängust, kes millal mis juttu ajas, miks keegi oma hääletust muutis jne.

Tänud ette ja...

Hääletan: Rebane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ära otsustanud :D

hääletan: Erkko

NB! mul ei tule bold kiri millegipärast :P

Märgi lause hiirega ära ja vajuta "b" nupule või vajuta ctrl + b.

Mulle tundub, et mafüoosad on Erkko, emmimees ja keegi vaiksetest (kimmel, taivox või keegi, kes pole veel sõna võtnud). Kindlasti ei ole mafüoosad: renku, Jackie, Martti, Andrek. -SMALLVILLE ilmselt ka mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, et kasutaja Kimbu on täna foorumis käinud, aga siin teemas sõna ei ole võtnud.

Ma ei ole sõna võtnud, sest mind ei ole mängu nimekirja pandud. Jäin napilt välja (Ma ei võiks siia üldse midagi postitada praegu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×