Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Hmm, ja kui vaadata, mida "smack" tähendab (vastus: heroiin), siis võiksid sina vabalt meil sterodega smugeldaja olla, kuna sul peaks see teema juba käpas olema :P
Smack tähendab ka jobut ja/või kolakat andma:D

Nii, viime nüüd otsad kokku, smugeldaja ja kolaka andja!

Hääletan: smack

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ma tean!

renku on hoopis poolakas. Vaadake, kuidas ta kirjutab! Seda teame me kõik, et Eesti keele grammatika on raske.

Tegelikkuses peaksime vaatama hoopis nende poole, kes tasa on. Teate ju küll....tasa ja targu.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks märkus hõhõhõhõõõõ

On ju öeldud, et parim kaitse on rünnak eks :D

Esimesed ründajad olid alessandro ja Jackie....

Hmm.....

Lisaks sellele panin ma tähele, et rünnatakse kõige rohkem neid, kes on kõige aktiivsemad :P Ükski heategu ei jää kunagi karistamata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks märkus hõhõhõhõõõõ

On ju öeldud, et parim kaitse on rünnak eks :D

Esimesed ründajad olid alessandro ja Jackie....

Hmm.....

Sest me olime ainsad inimesed online sel hetkel, kui mäng algas. Keegi peab ju alustama! Ja mis teha, kui puhkus on ja aega koristamise, kokkamise ja pesu pesemise kõrvalt liiga palju üle. Kellelgi tatraputru maksakastmega? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean!

renku on hoopis poolakas. Vaadake, kuidas ta kirjutab! Seda teame me kõik, et Eesti keele grammatika on raske.

Tegelikkuses peaksime vaatama hoopis nende poole, kes tasa on. Teate ju küll....tasa ja targu.

Mul on nii jämedad näpud, et need ei mahu korraga ühele klahvile ära:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tsiteerin:

On esimene päev – päev kestab kuni 23.12 kell 10:00 või seni kuni kõik külaelanikud on foorumis oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel ei ole hilja ümber mõelda! Kõrvaldagem fake arst Erkko! Kui ta oleks tegelikult ka arst, siis ta ei ütleks seda välja, kuna langeks kohe maffia tule alla, sest arst on mafiale ohtlik. Ja kuna Erkko on varem seda mängu mänginud, siis ta teab seda väga hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel ei ole hilja ümber mõelda! Kõrvaldagem fake arst Erkko! Kui ta oleks tegelikult ka arst, siis ta ei ütleks seda välja, kuna langeks kohe maffia tule alla, sest arst on mafiale ohtlik. Ja kuna Erkko on varem seda mängu mänginud, siis ta teab seda väga hästi.

Su jutul on iva! Hakka või kah oma otsust muutma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veel ei ole hilja ümber mõelda! Kõrvaldagem fake arst Erkko! Kui ta oleks tegelikult ka arst, siis ta ei ütleks seda välja, kuna langeks kohe maffia tule alla, sest arst on mafiale ohtlik. Ja kuna Erkko on varem seda mängu mänginud, siis ta teab seda väga hästi.

Aless ongi plätumaffia, sest teised kirjutavad siin foorumis paar korda päevas . Aless aga vahetpidamata. Seega võib järeldada, et tal plätud jalas - teistel aga talvesaapad - ja ta ei saagi väljas talvemõnusid nautimas käia !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Su jutul on iva! Hakka või kah oma otsust muutma :P

Ärge uskuge midagi, mida siin räägitakse! Võibolla ta just tahabki, et arvatakse, et ta arst ei ole? Või hoopis midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P

Tegelikult, mul on tunne, et Erkko ja emmimees on mõlemad plätumehed. emmimees oleks nagu nimetanud ennast korralikuks külaelanikuks, kuid Erkko naerab selle peale. Ma arvan, et Erkko teab, et emmimees on ka mafüoosa, aga, nagu näete, nad süüdistavad mõlemad mind, sest üksteist nad ei tohi süüdistada. Ma oma esimeses postituses panin Erkko lambist, aga praegu tundub mulle, et panin kogemata õigesti. emmimehe suhtes on mul veel natuke kahtlusi, aga tema on kandidaat nr 2 vist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te ajate ..ma olen lihtnepoiss, rahatasku on suur ..tulin Siberist mitte Poolast!

Kui vaja, ostan kõik ära, kes mind üles puua tahavad :P

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×