Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Ma oleks alessandro järel pakkunud ka Andrek :P

Tänu Jackiele on nüüd Andrek´i süü tõendatud ja Alessandro süü vajaks veel üht paikapidavat tõendid, seejärel oleks 2 potensiaalset plätumeest juba rajalt maas. -SMALLVILLE nime ees olev kriips on küll väga kahtlane, kas ta unustas selle nime muutmisel sinna? :D Sinna kriipsu ette sobiks Mieczyslaw minumeelest. :D

Tegelikult on emmimehe süü ka tõestatud, kui seda tsitaati vaadata jõusaalitolade teemast, kus emmimees kaitseb plätusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ootame ära, mida teised külamehed (kimmel, Erkko, Martti K., Andrek, Laur L, taivox, renku ja smack) räägivad ja keda nemad kahtlustavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

emmimehe esimene postitus oli kuidagi täpne, ilma kahtlusteta, et võib vale inimese hukka mõista....

Ta nagu teaks, kes on maffia ja kes mitte, tõmbame selle raipe oksa:D

hääletan:emmimees

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
emmimehe esimene postitus oli kuidagi täpne, ilma kahtlusteta, et võib vale inimese hukka mõista....

Ta nagu teaks, kes on maffia ja kes mitte, tõmbame selle raibe oksa:D

hääletan:emmimees

Samahästi oli alessi esimene postitus kohe kindla nimega ja minu postitus samuti. Nii et see ei ole näitaja!

Hmm, ja kui vaadata, mida "smack" tähendab (vastus: heroiin), siis võiksid sina vabalt meil sterodega smugeldaja olla, kuna sul peaks see teema juba käpas olema :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samahästi oli alessi esimene postitus kohe kindla nimega ja minu postitus samuti. Nii et see ei ole näitaja!

Hmm, ja kui vaadata, mida "smack" tähendab (vastus: heroiin), siis võiksid sina vabalt meil sterodega smugeldaja olla, kuna sul peaks see teema juba käpas olema :P

Smack tähendab ka jobut ja/või kolakat andma:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
emmimehe esimene postitus oli kuidagi täpne, ilma kahtlusteta, et võib vale inimese hukka mõista....

Ta nagu teaks, kes on maffia ja kes mitte, tõmbame selle raipe oksa:D

hääletan:emmimees

Ise tead ...aga ma soovitaks natuke järele mõelda, pole ilus oma küla elanikke hurraaga võlla saata ...juhul kui sa seda üldse oled :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise tead ...aga ma soovitaks natuke järele mõelda, pole ilus oma küla elanikke hurraaga võlla saata ...juhul kui sa seda üldse oled :P

Esimene round on suht kõigil võrdne võimalus võlla minna, kui just keegi oma lobaga ennast reeda:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on emmimehe süü ka tõestatud, kui seda tsitaati vaadata jõusaalitolade teemast, kus emmimees kaitseb plätusid.

See oli ammu, ma olen muutnud end. Olen saanud aru lõpuks, mis on hea ja mis halb :D. Ei ole ilus teise inimese minevikus tuhnida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt ei saa mina olla maffia, sest Erkko on Soome/Eesti nimi ja see on mulle sünnist saati külge pandud. Ja kui te mind nii kahtlustate, siis ma teid ei ravi !

Pealegi on alessandrol hotellikett Itaalias - juhusest pole haisugi. Ega üks politsei või arst (veelvähem talunik) suuda sellist äri pidada !

hääletan:alessandro

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning nagu ju teame, on olemas ka www.alessandro.ee , mis tegeleb kosmeetika müügiga. Kust tuli see raha tal selle äri alustamiseks? Või on see tehtud hoopis selleks, et musta raha pesta? Mina pole algusest peale alessandro seadusekuulekusse uksunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui te mind nii kahtlustate, siis ma teid ei ravi !

Nii, Erkko kaudselt väidab, et ta on arst. Ilmselgelt valetab, et keegi ei kahtlustaks, et ta on mafüoosa. Lisaks, ründas Erkko mind vastu, kui ma ütlesin, et tema on plätumees - see on kindel märk, et ta on süüdi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Nii, Erkko kaudselt väidab, et ta on arst. Ilmselgelt valetab, et keegi ei kahtlustaks, et ta on mafüoosa. Lisaks, ründas Erkko mind vastu, kui ma ütlesin, et tema on plätumees - see on kindel märk, et ta on süüdi.

Nonii. Siin on need kõige suuremad maffiossid juba näha. Teen omakülameestele üleskutse maffiale peale minna!

Hääletan: alessandro

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, Erkko kaudselt väidab, et ta on arst. Ilmselgelt valetab, et keegi ei kahtlustaks, et ta on mafüoosa. Lisaks, ründas Erkko mind vastu, kui ma ütlesin, et tema on plätumees - see on kindel märk, et ta on süüdi.

Sina oled paha poiss olnud. Sina Sudafedi see talv enam ei saa. Näed vähem viirastusi ehk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii. Siin on need kõige suuremad maffiossid juba näha. Teen omakülameestele üleskutse maffiale peale minna!

Hääletan: alessandro

Kuidas näha? Äkki on sul täpsed andmed, ja sa tahad oma plätuvendi kaitsta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte isiklikud. Võistlustel saadud head kohad.

Ja millistel võistlustel? MM, EM, EMV, maakondlikud jne? Ja ükskõik mis alal? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga võib-olla tahab keegi, kes kunagi võistelnud ei ole, või ei ole lihtsalt häid tulemusi saavutanud, end nüüd teostama hakata ja seda just keelatud tegevusega, et ruttu kuulsust saada? Kas niipidi ei võiks asjale läheneda? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×