Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Seda kaitset poleks vaja olnud jah, kuna 1 hääl, mis mul oli, ei mõjutanud midagi, aga võis tõesti väikse kahtluse äratada.

Ömm, see ei olnud mõeldud kaitsena, vaid see oli lihtsalt minu loogika tulem. Oleks renku asemel keegi teine olnud, keda nati tean, siis oleks vast samasugune loogika järgnenud...

Aga taivoxi puhul sisetunne mind siiski ei petnud ;);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen Jackies pettunud. Vahetas oma ilusad roosad ketsid plätude vastu ;)

Tegelikult oli mäng päris huvitav ja maffia mängis tõesti paremini, ei ole midagi halba öelda. Loodame, et järgmine kord läheb külaelanikel paremini...kui just mina mafüoosa ei peaks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen Jackies pettunud. Vahetas oma ilusad roosad ketsid plätude vastu :)

Need roosad ketsid on mul võistluste jaoks ja seisavad kenasti kapis ootel. Plätudes ju võistelda ei tohi, seega vabal ajal käin plätudes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need roosad ketsid on mul võistluste jaoks ja seisavad kenasti kapis ootel. Plätudes ju võistelda ei tohi, seega vabal ajal käin plätudes :P

Mina teen kogu aeg trenni ka plätudes, täitsa ausalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähe ebamugav pole?

näiteks kükke teha?

Absoluutselt ei ole, kuigi nõrgemate sidemete korral võib sealt vigastuse küll saada:-), seega teistele ei soovita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätumaffia tegi eile Tartus Turu tn saalis trenni. Seitsmest saalis olnud inimesest kolmel olid jalas plätud ja ühel ainult sokid (ilmselt boss). Päris kõhedaks võttis. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on endal viimasel ajal rõvedalt kiire olnud ja seetõttu on vist teema ka tiba unarusse jäänud.

Aga ma proovin mingi huvitava süzee raamistiku valmis veeretada - samas ma teen siis ka vabasse foorumisse uue teema - kes on huvitetud siis pange sinna nimi kirja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×