Jump to content
Rebane

Plätumaffia Karulaanes

Recommended Posts

Aastasadu on Karulaane elanikud rahumeeli elanud Peipsi all metsasügavustes ja ajanud oma asja – tegelenud aktiivselt kulturismiga ja viljelenud ka tasahilju tõstmissporti. Ajad on aga muutunud...

Kaugelt piiri tagant on Eestisse sisse immitsenud kathlased tegelased Poolast, kellel meeldib muuseas trenni teha plätudes ja kelle eesmärgiks on steroidivõrgustiku sisserajamine blatikumis. Parimaks kohaks selle võrgustiku peamaja loomiseks on otseloomulikult Karulaanes.

Ühel lumisel ja külmal talvehommikul enne jõule leidsid Karulaane elanikud oma spordisaali tagaukse juurest veriseks pekstud laiba. Raske oli läbi jäätund punase veremassi kedagi tuvastada, kuid karutätoveerinugu järgi paremal lihaselisel käel tunti siiski lõpuks ära kohalikult tunnnustatud kulturist – webmaster – kellel oli ette näidata Lõuna-Eesti rammujate 3 koht ja targemad olevat kuulnud et ka pealinnas käies oli ta seal meistrivõistlustelt +90kg meeste seas napsanud esimese koha. Mõnituseks oli ta siniseks külmunud paljaste jalgade otsa topitud ka plätud, mille talla alt võis lugeda „Made in Poland”.

Kas Karulaane spordisaal jääb steroididest puutumatuks? See kõik sõltub nüüd järgmistest külaelanikest:

emmimees - maffia

kimmel - külamees

esimesel päeval külaelanike poolt tapetu - Erkko - oli külamees

teisel ööl maffia pool tapetud - alessandro - oli külamees

teisel päeval külaelanike poolt tapetu - Martti K. - oli arst

Andrek - külamees

esimesel päeval mängust eemaldatud - LaurL - oli külamees

Jackie - maffia

kolmanda öö maffia poolt tapetu - taivox - oli politsei

-SMALLVILLE - külamees

renku - maffia (pealik - maffia häälte viigi korral otsustab tema hääl/otsus)

kolmanda päeva külaelanike tapetu - smack - oli külamees

Maffia võitis!

Mängureeglid:

1. Mäng on jagatud kaheks osaks: päev ja öö. Päeval toimub arutlemine ja hääletus kõigi jaoks, öösel tegutsevad ainult need, kelle roll seda nõuab.

Kuni kestab päev, peab igaüks postitama vähemalt oma hääle forumisse. Kes selle tegemata jätab, eemaldatakse järgneval öösel mängust. Öösel ei tohi postitada mitte keegi!

Öö ja päev ei ole siin mängus võrdsed tavalise öö ja päevaga, vaid nende pikkus määratakse minu poolt, kui eelmine periood (öö või päev) lõpeb.

2. Rollid on järgmised: 3 maffialiiget, 1 politseinik, 1 arst ja 7 külameest.

Külamehed saavad osaleda ainult päeva jooksul peetavates aruteludes ja hääletamises. Hääletatakse foorumipostitusega järgmisel kujul: hääletan: Nimi. Segaduste vältimiseks peab see olema paksus kirjas ning postituse viimases reas. Mitme säärase postituse puhul loeb viimane postitus. Hääletavad kõik mängijad!

Maffialiikmed otsustavad öösel, keda tappa. Selleks saadavad nad igaüks mulle öösel e-maili ohvri nimega. Maffia võib selle kokkuleppimiseks omavahel suhelda väljaspool teemat – (soovitatavalt e-maili teel, et välistada et kellegi kuri silm foorumis proovib jälgida, mida kasutaja momendil teeb – maffialiikmetel soovitaks peale üksteise tuvastamist jagada omavahel siis ka välja e-mail või MSN millega neil endil kerge suhelda oleks). Maffialiige, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Politseinik võib öösel ühte külaelanikku kontrollida. Selleks saadab ta mulle öösel e-maili kontrollitava nimega, millele ma vastan kas jaatusega või eitusega selle kohta, kas kontrollitav on maffialiige. Politseinik, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Arst võib öösel ühte külaelanikku ravida. Selleks saadab ta mulle öösel e-maili kontrollitava nimega. Kui see nimi ühtib selle isikuga, kelle maffia on tappa otsustanud, siis see isik ei sure. Arst ei saa ennast ravida. Arst, kes öösel mulle oma häält ei saada, eemaldatakse mängust.

Rollid on algusest lõpuni salajased. Igaüks võib väita ennast kuuluvat ükskõik millisesse rolli ning püüda teisi selles veenda. Selle tõestamiseks ei või teistele näidata minu saadetud erasõnumit/e-maili. Kes seda teeb, eemaldatakse kohe mängust.

Kui keegi on surnud, avaldatakse minu poolt tema roll. Surnud teemasse postitada ei või! Mittemängijad teemasse postitada ei või! Väljaspool teemat ei tohi mängu teemadel omavahel mitte mingil viisil suhelda mitte keegi teine peale maffialiikmete.

Mängu võidavad külaelanikud, kui kõik maffialiikmed on surnud. Mängu võidab maffia, kui nende arv on võrdne külaelanike arvuga. Mind on võimalik kätte saada siis e-maili teel rebane’ät’fitness.ee – maffia, arst ning politseinik võiks siis sellel aadressil minuga suhelda. Viikide puhul otsustab surma täring (või siis meie puhul random.org).

Lohutuseks – tavaliselt kaks esimest surma kipuvad olema rohkem suvalisemad. Nii et kes esimeste seas rajalt maha võetakse, ärge pidage pikka viha ja paremat õnne juba järgmis(t)es mängu(de)s!

Erinevate variantidel käib mäng erinevat moodi, kes algab ööst kes päevast. Siin versiooniga alustame päevast.

Rollid on kõikidele laiali saadetud, kõik peaksid teadma kes nad on ja maffia teab ka juba oma organisatsiooni teisi liikmeid.

Et kui tundub tulevikus, et nii on nõme või paha, võib järgmises mänguversioonis tiba reegleid muuta nii, nagu parem oleks või nagu keegi teine seda mänginud on.

Loodan et tuttavatele mänguritele nüüd eriti nõme või paha ei tundu olema, kui nad on tiba teiste reeglitega mängu mänginud.

Uuenduste saades uuendan esimest postitust.

Mäng alga!

On esimene päev – päev kestab kuni 23.12 kell 10:00 või seni kuni kõik külaelanikud on foorumis oma hääle andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

emmimees

kimmel

Erkko

alessandro

Martti K.

Andrek

Laur L

Jackie

taivox

-SMALLVILLE

renku

smack

Nonii, hakkame arutama, kes on plätumees. Inglisekeelses tekstis on kõige sagedasem täht "e", järelikult kõige suurema tõenäosusega on plätumehed need, kelle nimi algab "e"-ga - emmimees või Erkko. Mina arvan, et Erkko on plätumees. Mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aless, sa loe reeglid läbi :P : Hääletatakse foorumipostitusega järgmisel kujul: hääletan: Nimi. See peab olema paksus kirjas ning postituse viimases reas.

Mulle ei sümpatiseeri käpslok siinses nimekirjas, seega

hääletan: -SMALLVILLE

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii, hakkame arutama, kes on plätumees. Inglisekeelses tekstis on kõige sagedasem täht "e", järelikult kõige suurema tõenäosusega on plätumehed need, kelle nimi algab "e"-ga - emmimees või Erkko. Mina arvan, et Erkko on plätumees. Mis arvate?

Mis see inglise keel siia puutub? Nad on ju Poolast. Seega see e-teooria ei pea vast paika. Minu arvamus kõigest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah aga sama hästi võib ju olla mõni eestlase nimega! On niiöelda siia tulnud ja oma identiteeti muutnud.

See et minu nimes on Caps lock teeb mind kahtlaseks??? LAHE :P aga on ka teisi nimesid mis on niiöelda kahtlased!

Ise pakuks ka Erkko.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii ...paistab, et meie jõulurahu siin rikutakse, tuleb tegutseda!! :P

Suure tõenäosusega pole kõigi maffialiikmete nimed eesti keelsed, kuna nad on Poolast ja seal on ka üsna pikad nimed. Kuid mine tea, ehk on mõni enda nime ära jõudnud eestistada!

Mina hääletan alessandro plätumeheks, kuna tema nimi on kõige kahtlasem ja maffialik.

Mina lähen nüüd trenni oma uute botastega, olge siis teie tublid ja katsuge vastu pidada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nonii ...paistab, et meie jõulurahu siin rikutakse, tuleb tegutseda!! :P

Suure tõenäosusega pole kõigi maffialiikmete nimed eesti keelsed, kuna nad on Poolast ja seal on ka üsna pikad nimed. Kuid mine tea, ehk on mõni enda nime ära jõudnud eestistada!

Mina hääletan alessandro plätumeheks, kuna tema nimi on kõige kahtlasem ja maffialik.

Mina lähen nüüd trenni oma uute botastega, olge siis teie tublid ja katsuge vastu pidada! :D

Aga minu nimi ei ole üldse poolapärane ja plätusid ma ei ole kunagi kandnud :D

Nonii!! Mis ma välja lugesin "jõusaalitolade" teemast. Tsiteerin emmimeest:

"Kurat minumeelest siin Trt Arcticu sisekorraeeskirjades oli märgitud, et treeningusse mobiiltelefoni kaasa võtta ei tohi(mina ei võta)! Plätude kohta niipalju, et kannan neid isegi jõusaalis, kunagi sai pikalt kickpoksi tehtud - seal oli päris paljajalu, ja botastega ma ära ei harju siseruumis trenni tehes. Ja ma ei näe põhjust, miks ei võiks plätudega treenida, pedandid võivad ju kalamehekummikud ka jala otsa rullida kui lahedam ja steriilsem on nii..."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga minu nimi ei ole üldse poolapärane ja plätusid ma ei ole kunagi kandnud :D

Su nimi on maffiapärane ehk siis itaaliapärane :D

Ja sa tahad väita, et sul ei ole mitte ühtegi paari plätusid? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ettepaneku teostada alessandro elamises läbiotsimine! Ja peale seda tal käed raudu panna :D

Käed pange raudu ainult juhul, kui leiate plätusid :P

Igatahes, minul on 2 plätuvenna kandidaati hetkel - emmimees ja Erkko. Mõlemad on "e" tähega. Ok, tegelikult on 1 kandidaat veel, aga teda ma hetkel ei nimeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käed pange raudu ainult juhul, kui leiate plätusid :D

Igatahes, minul on 2 plätuvenna kandidaati hetkel - emmimees ja Erkko. Mõlemad on "e" tähega. Ok, tegelikult on 1 kandidaat veel, aga teda ma hetkel ei nimeta.

E-tähe järgi ei saa võtta, sest kaheteistkümnest nimest kaheksal on e-täht sees, kaasa arvatud sinu nimes... Seega võid sina ka vabalt plätumees olla. Sul on järsku ühekordsed plätud? Alati peale kasutamist viskad ära nagu haigla sinised sussid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alessandro meenutab jah itaalia pärast maffia nime aga me ju otsime poolakast maffjossi!

Plätud on head asjad- eriti suvel siis ei teki jalgades liigset higistamist ja ei teki ka jalatalla alla naha haigusi- seega Alessandro peaksid ikkagi plätud muretsema! Aga jõusaalis on tõsiselt hea olla saabastega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
E-tähe järgi ei saa võtta, sest kaheteistkümnest nimest kaheksal on e-täht sees, kaasa arvatud sinu nimes... Seega võid sina ka vabalt plätumees olla. Sul on järsku ühekordsed plätud? Alati peale kasutamist viskad ära nagu haigla sinised sussid :P

Nii rikas ma nüüd ka ei ole. Aga pange tähele, kuidas Jackie "e" tähte kaitseb, tal on ju endal ka nimes "e" täht - kusjuures viimane täht! Kahtlane värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käed pange raudu ainult juhul, kui leiate plätusid :P

Oma viimased plähvid toppisid sa tapetule varvaste otsa ...huvitav, kas su jala ja plätu nr klapib :D. Alessandro süüd annaks tõestada ka DNA analüüsiga, aga see võtab liiga kaua aega....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii rikas ma nüüd ka ei ole. Aga pange tähele, kuidas Jackie "e" tähte kaitseb, tal on ju endal ka nimes "e" täht - kusjuures viimane täht! Kahtlane värk.

Kaitsen ma jee, sest ma ju mainisingi, et kaheksal nimel on e-täht sees. Pealegi, minu nime häälduses [džäki] ei ole mingit e-d, nii et suht kama sellest tähest. Olgu siin või Meeme Mee! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
alessandro minu nimes on ju ka e - täht viimane. Kas ma olen ka siis eriti kahtlane ??? :D

Tegelikult tuleks otsida 3 eriti kahtlast nime. Kus on kordumatud tähed näiteks.

Sinu nimes on sidekriips, mis on eriti kahtlane :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poolakas on tuvastatud väikese guugeldamise teel: Andrek on meil poolakas. Tõestus on SIIN

Ma oleks alessandro järel pakkunud ka Andrek :P

Tänu Jackiele on nüüd Andrek´i süü tõendatud ja Alessandro süü vajaks veel üht paikapidavat tõendid, seejärel oleks 2 potensiaalset plätumeest juba rajalt maas. -SMALLVILLE nime ees olev kriips on küll väga kahtlane, kas ta unustas selle nime muutmisel sinna? :D Sinna kriipsu ette sobiks Mieczyslaw minumeelest. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×