Jump to content
satanic

green tea

Recommended Posts

Ma just sirvisine-poes ja mõtlesin et peaks omale burneri pulbri muretsema, aga ei oska valida mis kõige efektiivsem on?

Fat burneri alt proovi seda mis naistele mõeldud on, see pole vist pulber. Aga vend vähk kiitis seda ühes teemas. (Y)

Aga kuna tegemist on siiski rohelise tee topikuga, siis võta rohelise tee ekstrakt!

Efektiivsed muidugi ka omega 3 kapslid.

Aga kui ei liiguta siis ega sa suurt ei põleta ka. :D

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fat burneri alt proovi seda mis naistele mõeldud on, see pole vist pulber. Aga vend vähk kiitis seda ühes teemas. (Y)

Aga kuna tegemist on siiski rohelise tee topikuga, siis võta rohelise tee ekstrakt!

Efektiivsed muidugi ka omega 3 kapslid.

Aga kui ei liiguta siis ega sa suurt ei põleta ka. :D

Liigun ikka iga päev ning jõusaalis saab ka 3-4 korda nädalas käidud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuleb vast 3 tassi rohelist teed päevas küll ära ;)

a eks ma selline teesõber kah.

enda puhul olen märganud, et roheline tee tõmbab ainevahetuse nõksa kiiremaks küll

Ma üritan ka ikka igapäevaselt ühe tassi rohelise teed ära juua. Tavaliselt jääb see õhtusesse perioodi. Olen ka märganud, et see aitab kiirendada ainevahetust. Väga oluline on ka muidugu juua pidevalt vett!!! Pidev vee tarbimine omab väga tugevat mõju ainevahetusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, paljusid naisi, kes õigest toitumisest ei tea tuhkagi ja arvavad, et roheline tee teeb kaalulangetamisega imet! Eks ta natuke ainevahetust kiirendab aga ega see mingi imerohi küll ei ole...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tean, paljusid naisi, kes õigest toitumisest ei tea tuhkagi ja arvavad, et roheline tee teeb kaalulangetamisega imet! Eks ta natuke ainevahetust kiirendab aga ega see mingi imerohi küll ei ole...

Kusjuures tegelikult on tal ikka nii sitaks häid omadusi, et võib öelda küll et on imerohi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain kah rohelise tee koju, olen 2 päeva joonud eriti mõnus on seda juua pohmas peaga ;). Täna juba 3 tassi lasknud ja suhkurt ega midagi ei pea panema sest selline mõnus maitse on :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures tegelikult on tal ikka nii sitaks häid omadusi, et võib öelda küll et on imerohi.

...ega ma väitnudki, et sellest kasu pole, aga tahaks rõhutada õige toitumise tähtsust dieedil!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain kah rohelise tee koju, olen 2 päeva joonud eriti mõnus on seda juua pohmas peaga ;). Täna juba 3 tassi lasknud ja suhkurt ega midagi ei pea panema sest selline mõnus maitse on :o

Hiinas näiteks juuakse kõiki sorti teed ilma suhkruta (et tunda õiget maitset), ning teed juuakse nii söögi alla kui ka peale. Ise tööreisil olles kogesin, päris harjumatu oli algul, kuid peale seda reisi olen rohkem teed jooma hakanud. Varem jõin ainult külmetuse raviks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oskan soovitada seda, et igal võimalusel suusk alla ja metsa. Tund poolteist ja kalorikulu on päris kenake (oleneb muidugi, palju ennast piitsutad ) ;)

Ja rohkem teemasse nüüd. Toon välja rohelise tee kasulikkuse tervisele :

-Ennetab ja kiirendab paranemist külmetustest ja gripist.

-Ennetab halba suulõhna. (halitoosi).

-Aitab ennetada ja kergendada teise tüübi diabeeti.

-Blokeerib võtmeretseptoreid allergiliste reaktsioonide tekitamisel.

-Aitab Parkinsoni haiguse all kannatajaid.

-Aeglustab HIV viiruse protsessi.

-Säilitab tervisliku vedeliku tasakaalu.

-Leevendab väsimust ja stressi.

-Naharakkude imuunsüsteemi tõstmine

-Artriidi kergendamine ja ennetamine.

-Vähendab rabanduse riski.

-Ennetab osterporoosi.

-Vähendab suitsetajatel DNA kahjustust.

-Vananemise tunnuste edasi lükkamine.

-Parandab luustruktuuri.

-Ennetab ohtlikku verehüübimist.

-Kalorite põletamine - rohelist teed kasutatakse kasvavalt osana tervislikust dieedist, kuna see võib mängida rolli keha kaalu ja koosseisu kontrollimisel läbi termogeneesi või rasva oksüdatsiooni aktiviseerumisega või mõlemaga korraga. See töötab, suurendades energiakulu ja termogeneetilisi omadusi, mis edendavad rasvade põletamist.

Andmed pärit http://www.coffeetea.info/ee.php?page=topi...cle&id=1279

Muudetud kasutaja Hr.Vals poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma oskan soovitada seda, et igal võimalusel suusk alla ja metsa. Tund poolteist ja kalorikulu on päris kenake (oleneb muidugi, palju ennast piitsutad ) :o

Ja rohkem teemasse nüüd. Toon välja rohelise tee kasulikkuse tervisele :

-Ennetab ja kiirendab paranemist külmetustest ja gripist.

-Ennetab halba suulõhna. (halitoosi).

-Aitab ennetada ja kergendada teise tüübi diabeeti.

-Blokeerib võtmeretseptoreid allergiliste reaktsioonide tekitamisel.

-Aitab Parkinsoni haiguse all kannatajaid.

-Aeglustab HIV viiruse protsessi.

-Säilitab tervisliku vedeliku tasakaalu.

-Leevendab väsimust ja stressi.

-Naharakkude imuunsüsteemi tõstmine

-Artriidi kergendamine ja ennetamine.

-Vähendab rabanduse riski.

-Ennetab osterporoosi.

-Vähendab suitsetajatel DNA kahjustust.

-Vananemise tunnuste edasi lükkamine.

-Parandab luustruktuuri.

-Ennetab ohtlikku verehüübimist.

-Kalorite põletamine - rohelist teed kasutatakse kasvavalt osana tervislikust dieedist, kuna see võib mängida rolli keha kaalu ja koosseisu kontrollimisel läbi termogeneesi või rasva oksüdatsiooni aktiviseerumisega või mõlemaga korraga. See töötab, suurendades energiakulu ja termogeneetilisi omadusi, mis edendavad rasvade põletamist.

Andmed pärit http://www.coffeetea.info/ee.php?page=topi...cle&id=1279

Ehk olen ma ainus inimene ilmas, kuid mul kaob peale rohelise tee tarbimist igasugune võime uinuda. Seega ei saa ma teda õhtul manustada mingil moel. Kord istusin peaaegu hommikuni üles, kui õhtul teeisu tuli ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk olen ma ainus inimene ilmas, kuid mul kaob peale rohelise tee tarbimist igasugune võime uinuda. Seega ei saa ma teda õhtul manustada mingil moel. Kord istusin peaaegu hommikuni üles, kui õhtul teeisu tuli ;)

Roheline tee sisaldab kofeiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Roheline tee sisaldab kofeiini.

Rohelise tee koostis siis;)

Katehhiinid , C- vitamiin, B- vitamiini kompleks, E- vitamiin r-amino butaanhape, flavonoidid, polüsahhariidid, floriid, teaniin (amiinohape)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nii siis oled imemees, minul on vastupidi, kui õhtul kohvi joon olen pea hommikuni üleval!

Peale kosutavat kohvi olen 15min. suurte silmadega nagu öökull ;) Aga nii kui pikali keeran, nii sinna ma jään ja hommikuks olen värske nagu.... värske kapsas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×