Jump to content
satanic

green tea

Recommended Posts

mul selline tobekysimus nagu...kas sellist rohelist teed saab poest kah täitsa muretseda mis aitab saleneda vms...

ise ostsin just tavalist selveri rohelist teed ja loodan et see toimib :P

Ükski tee sind selles osas ei aita kui sa ei tea mida, kuna ja kui palju sa sööma peaksid, et saleneda.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ükski tee sind selles osas ei aita kui sa ei tea mida, kuna ja kui palju sa sööma peaksid, et saleneda.

Nõustun Bonsunaga.

Kui tavatoitu ei jälgi ja sööd kõike, mis ette juhtub ilma kindla süsteemita, siis ei aita ei roheline tee ega rasvapõletajad. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk avaldate, millist rohelist teed ise jooksite hea meelega korraliku toitumise kõrvale ?

mina joon Tetley Green Tea, mis on Orange & Guarana oma :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk avaldate, millist rohelist teed ise jooksite hea meelega korraliku toitumise kõrvale ?

Mina teed ei joo, aga kasutan FAST Grean Tea kapsleid ja nii on minu jaoks kõige mugavam. Töötab küll!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohelisel teel on muidki häid omadusi - alandab kolesteroolitaset ja on kasulik südame veresoonkonnale, omab põletikuvastast toimet. Kaalulangetamise omadus ka olemas kuid pead kõva teejooja olema, et mingit effekti saavutada. Nii 3-7 tassi päevas vähemalt ja aasta jooksul - saad 3 kilo alla umbes. http://www.colonhealth.net/weight_loss/Gre...eight_Loss.html

Üldiselt on organismil komme, et kui midagi kaotad siis hakkab aju tööle ja manustad toitu rohkem. Kaalulangetamise juures on kõige tähtsam enesedidtsipliin ja õige toitumine. Ja seda õiget toitumist pead järgima kogu elu, et oma sobivas kaalus püsida (mis ongi kaalulangetamise juures kõige vastikum osa). Ainult rohelise teega ei tee midagi ära. Teine võimalus on aju ära petta mõne preparaadiga nagu näiteks ALA.

Igasugu taimsete preparaatide (ka roheline tee), ekstraktide ja antioksüdantide puhul on tähtis leida korralik toode ja korralik tootja kuna nende toodete juures on tähtis et peale pakki või kapslisse panemist püsiks nende bioaktiivsus. Sellepärast on pealtnäha samasuguste toodete hind ka kardinaalselt erinev.

Ise joon tassikese õhtul Clipperi rohelist teed ginkoga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii 3-7 tassi päevas vähemalt ja aasta jooksul - saad 3 kilo alla umbes.

Mul tuleb vast 3 tassi rohelist teed päevas küll ära :P

a eks ma selline teesõber kah.

enda puhul olen märganud, et roheline tee tõmbab ainevahetuse nõksa kiiremaks küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On mingi ajuvaba dieet isegi internetis, et juua tuleb 3 tassi teed ja süüa võid tavapäraselt, aga ime-ime, kaal langeb.

Ei ole enam midagi nõmedamat. :)

Unustasin Öelda,et ma ei söö nn tavapäraselt ;) kuna ma tahan paari kuuga kõhu trimmi saada :P

Ma arvan ,et see on võimalik...kõik oleneb tahtejõust :D

Nõustun Bonsunaga.

Kui tavatoitu ei jälgi ja sööd kõike, mis ette juhtub ilma kindla süsteemita, siis ei aita ei roheline tee ega rasvapõletajad. :o

Ei söö kõike mis ette juhtub :D

Olin 2 nädalat banaanidieedil vms. ja tulemused on juba silmaga märgatavad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olin 2 nädalat banaanidieedil vms. ja tulemused on juba silmaga märgatavad :D

Banaanidieediga kaalust alla? Silmaga märgatavad tulemused olid siis millised? Kaalust juurde?

Minu teada ülekaalulised peaksid banaani ikka vähem sööma, mitte 2 hommikul ja 2 õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Banaanidieediga kaalust alla? Silmaga märgatavad tulemused olid siis millised? Kaalust juurde?

Minu teada ülekaalulised peaksid banaani ikka vähem sööma, mitte 2 hommikul ja 2 õhtul.

milline see õige dieet siis v2lja näeks???

pikkust 175 cm

kaal 80...

5 kg tahax alla votta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×