Jump to content
Ott Kiivikas

Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

Recommended Posts

Asi on teostamisel:

Minu fitid lähevad siis jagamisele nende meeste vahel:

Illimar Gaidalenko, Dmitri Kostitsõn, Sander Kuusk, Lev Galjutin, Madis Valtu.

Minu fitid võib ka Oti kontole kanda.

Nonii, kandsin ära, häid pühi!

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kellegi on isu ka jõutõstmise noori toetada siis lisan siia ka nende nimed ning Fitness.ee kasutajakontod.

Janno Roon – kasutaja J.R Ta on mitmekordne Eesti noorte meister jõutõstmises ja lamades surumises, 17 aastane. (kasutaja ID 11704)

Siim Rast – kasutaja Tzaby Samuti mitmekordne Eesti juunioride meister ja rekordite omanik, 22 aastane. (kasutaja ID 5557)

Manfred Liiv – kasutaja Arnie Eesti noorte meister jõutõstmises, 16 aastane. (kasutaja ID 17989)

Fitte saate ise üle kanda täpselt selles suuruses ja täpselt niipalju kui on ise soov. Selle jaoks tuleb minna Fitness.ee esilehele, logida sealt sisse ning siis vasakult ülevalt nurgast valida SEADED, seejärel MINU FITID.

Sealt alt on võimalik neid kandeid teha. Vaja on vaid kasutaja ID'd, mida on hõlbus leida foorumist (näiteks siinsamas minu pildi all on kirjas KASUTAJA NR - 233).

Kui panete püsti üksikkandidaadid ja olete hädas just selle ID otsimisega, võite alati minult abi paluda - rebane'ät'fitness.ee või erasõnumi näol.

Ise ei hakka ma kellegi kontolt midagi eemaldama - kõik tööriistad on Teil endal olemas, et see võimalikuks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul juba ehmatasin kui fitihunnikut oma kontol nägin teen selle jagamise ära hiljemalt 31.12. seega kui minu poolt väljakäidud nimedele soovib keegi veel kanda, siis kandku need minu kontole ja jagan need siis proportsionaalselt laiali nende noorte tulevikumeeste vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, osad fitid on juba üle kantud, osad ootavad, sest ei suuda leida kasutajanimesid ja ID koode.

Kui keegi saab aidata andke teada. Sander Kuusk ja Madis Valtu

Illimar, Dmitri ja Lev said oma 2110 Fiti kätte. Sanderil saada siis 4220 ja Madisel 2110.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No nii, osad fitid on juba üle kantud, osad ootavad, sest ei suuda leida kasutajanimesid ja ID koode.

Kui keegi saab aidata andke teada. Sander Kuusk ja Madis Valtu

Illimar, Dmitri ja Lev said oma 2110 Fiti kätte. Sanderil saada siis 4220 ja Madisel 2110.

Sanderi kasutaja WakeUpAndTrain

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastalõpp on lähenemas ja ka sellel aastal on mul plaanis heategu teha ja oma aastaga kogutud fitid noortele tulevikukulturistidele laiali jagada. Loodan lähipäevadega natuke veel lisa saada ja siis saab 11 000 fitti omale uue omaniku. Võtan kindlasti aluseks eelkõige EKV ja EMV tulemused ja ka selle, keda me juba toetame ja kes vajaksid toetust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin üle, kes sellel aastal vääriksid toetust ja jagan selle EKV ja EMV noorte ja juuniorte kategooriate võitjatele. Erandina jätsin välja need, kes juba saavad toetust või on natuke priviligeeritumas seisus.

EKV 2010: Noored: Rainer Neemsalu

juuniorid -75kg Taavi Taros

juuniorid +75kg Edward Oks

EMV 2010: Noored Silver Eensalu

Noored +70kg Kert Uppin

juuniorid Taavi Merisalu

Jõulukingiks minu poolt kõigile 1800 fitti! (450 krooni)

Rahulike Jõule ja olge ka järgmistel võistlustel stardis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma loodan ,et keegi saab selles osas aidata - Uppin ja Eensalu peaksid Tartu mehed olema keegi ehk näeb neid ja palub oma kasutajanimed siia kirja panna või ka maili aadressi, selle põhjal leian juba kasutajanime. Saaks enne Jõulu asja ühele poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×