Jump to content
Ott Kiivikas

Ka sellel aastal jaga FIT.- d abivajajatele !

Recommended Posts

Aastalõpp on lähenemas ja sobilik oleks teha veel üks heategu.

Olen aasta jooksul kogunud hulga fite (tänu aktiivsele postitamisele), mille tahaksin ära anda. Kellele aga anda?

Kindlasti oleks kriteerium see, et tegemist oleks noorsportlastega.

Ei suuda kuidagi mingit kriteeriumi välja mõelda - ehk aitate ja pakute omalt poolt välja, kelle vahel need jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiiduväärt ettevõtmine!

Kui selline võimalus on, siis kindlasti toetan Tartu noorte sportlaste gruppi ning lisanditega toetaks neid sportlaseid, kes ka kevadel lavalaudadele astuvad. Hinnangliselt saame kokku üle 10 päris heas vormis noore, kes algaval aastal võistleksid esimest korda elus. Omalt poolt oleme neile teinud sümboolse kuutasu 200 krooni, ning loodan, et Fittest Tartu ühineb ka peagi teiste klubidega, kes saavad oma võistlejaid lavale saata ilma, et sportlased peaksid võistlejatasu maksma.

Kevadel on Tartu noorte grupil võimalus võistelda 3 erineval võistlusel: Tartumaa Lahtistel Noorte ja juuniorite Karikavõistlusel esmakordsetele(märts 2010), lisaks Reval Spordi Lahtised karikavõistlused (aprillis 2010) ja viimasena lähevad parimad edasi Eesti Karikavõistlustele(aprill 2010).

Lähiajal teen ka suurema kokkuvõtte meie grupi edusammudest ja panen ka üles suurema pildigalerii viimase 2 kuu toimunud muutustest.

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiiduväärt ettevõtmine!

Kui selline võimalus on, siis kindlasti toetan Tartu noorte sportlaste gruppi ning lisanditega toetaks neid sportlaseid, kes ka kevadel lavalaudadele astuvad. Hinnangliselt saame kokku üle 10 päris heas vormis noore, kes algaval aastal võistleksid esimest korda elus. Omalt poolt oleme neile teinud sümboolse kuutasu 200 krooni, ning loodan, et Fittest Tartu ühineb ka peagi teiste klubidega, kes saavad oma võistlejaid lavale saata ilma, et sportlased peaksid võistlejatasu maksma.

Kevadel on Tartu noorte grupil võimalus võistelda 3 erineval võistlusel: Tartumaa Lahtistel Noorte ja juuniorite Karikavõistlusel esmakordsetele(märts 2010), lisaks Reval Spordi Lahtised karikavõistlused (aprillis 2010) ja viimasena lähevad parimad edasi Eesti Karikavõistlustele(aprill 2010).

Lähiajal teen ka suurema kokkuvõtte meie grupi edusammudest ja panen ka üles suurema pildigalerii viimase 2 kuu toimunud muutustest.

:D

Mul on ka pakkuda 1017 fitti.Abiks ikka :P Kuhu ainult kanda?

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka pakkuda 1017 fitti.Abiks ikka :P Kuhu ainult kanda?

Argo

Suured tänud toetuse eest!

Igasugune abi on alati teretulnud!

Eks me hakkame uurima, kuidas on võimalik nende fittidega arveldada ja mis selle eest saab ja mis oleks otstarbekas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti oleks mõistlik need jagada noorsportlastele, kes teevad tublisti trenni ja kes on pühendanud ennast selle alale, kuid kellel ei ole just kõige paremad võimalused endale soetada asju mida saab fittide eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks mulle ka hädasti vaja. Alustasin jõusaaliga pool aastat tagasi ja puuduvad vahendid et ostatoidulisandeid.

Kui sa alles pool aastat tagasi alustasid, siis ei lähe sul lisandeid vajagi veel. Toitumine tuleb korda teha, küll siis ka areng tuleb :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka seal midagi üle 1000 neid fitte, annaks samuti ära sellel eesmärgil. Aga Vastaks siis Oti enda sõnadega . Kunagi talendijahi saates: "Pundile pole siin midagi jagada aga ühele oleks see juba abiks." Seega oleks minu ettepanek selgitada välja see üks kes need fitid omale saaks.

Ah ja, sellest võiks saada igaaastane tore traditsioon. Seega kutsuks ka kõiki teisi kes vähegi loobuda suudaks oma fittidest sellel eesmärgil sinna kontosse neid annetama. / kasvõi migagigi kui kõigest kahju/

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Normaalne, keegi soovib head teha ja kohe ujuvad "kõigepealt soovitaksin ma iseennast" tüübid välja. Ei kõla eriti usaldusväärselt.

Küsija suu pihta ei lüüa !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aastalõpp on lähenemas ja sobilik oleks teha veel üks heategu.

Olen aasta jooksul kogunud hulga fite (tänu aktiivsele postitamisele), mille tahaksin ära anda. Kellele aga anda?

Kindlasti oleks kriteerium see, et tegemist oleks noorsportlastega.

Ei suuda kuidagi mingit kriteeriumi välja mõelda - ehk aitate ja pakute omalt poolt välja, kelle vahel need jagada.

Minu meelest võiks kõigi annetada soovijate fitid kokku lüüa ja selle summa väärtuses toetada invasportlasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×