Jump to content
rabbit

sony ericsson vs nokia

Recommended Posts

Külaline

Endale meeldib SE disain rohkem, aga N seeria Nokiad pakuvad rohkem lisavidinaid. Samas igasugused ''tavalised'' nokiad on kõik ühesuguse sisuga..välimus lihtsalt teine ja see mulle ei meeldi üldse...ise hetkel ühe vana SE omanik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti Nokia !!! Eelmine telefon oli mul SE, see oli mul ka ühtlasi viimane SE :o

Hetkel Nokia 1650, super telefon, aku peab ja ka lisafunktsioone on piisavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel Nokia N78 ja on igati asjalik klots, funktsioonide rohkuselt annab võrrelda päris arvutiga. Lisaks veel Wifi, AGPS ja FM saatja :D

Soni Erikud eriti ei istu, vastikud nupud ja menüü ...aga ehk siiski harjumuse asi :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal SE ja rahul. Aeglase mõtlemisega kuidagi ainult. Nupuvajutused jõuavad hiljem kohale jne. Muidu väga timm aparaat. Vanemad Nokiad hea lihtsa menüüga a uuemad mõned suht rõvedad mu meelest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel Nokia N78 ja on igati asjalik klots, funktsioonide rohkuselt annab võrrelda päris arvutiga. Lisaks veel Wifi, AGPS ja FM saatja :D

Soni Erikud eriti ei istu, vastikud nupud ja menüü ...aga ehk siiski harjumuse asi :o

Mul ka natu üle aasta seesama nokia, muidu talutav (lisaks allpoolmainitule on miinuseks veel kägisev ja liikuv tagakaan ja pisut liiga aeglaselt liigutav symbian, ehk siis näiteks fotoreshiimi vms minek, pole teab mis kiire, samas ma kasutan 99% helistamiseks ja üliharva andmesideks ja gps-iks, siis käib kah), aga no klahvid on küll viimane nikerdis, pakun et sinu teise väite tootjal pole ühtki nii jubeda klahvistikuga asja:-P

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lamp teema , kuid siiski

Nokia on minuarust parem kuna vastupidavus on tunduvalt parem kui SEdel lisaks paljudel on nii et neil kellel on SE nende teksti pole selgelt kuulda ja aru saada! :o

JÄÄN NOKIALE TRUUKS , kuigi hinnaklass on natukene kõrgem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oman ja pooldan SE. Tõsi, kohati aeglasem kui Nokia. Kuid head on mõlemad, siin tulebki rohkem mängu see, kumb välimuselt rohkem meeldib ja mugavam käes hoida on (ning millise menüü rohkem istub). Tehniliselt on enamvähem samaväärsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi pooldasin Nokiat, siis kui veel oli Ericsson ilma Sony'ta. :D

Mingil hetkel hakkas vist Nokia lõdvalt võtma asja ja paljudel tuttavatel k.a. minul tekkis Nokia telefonidega väga palju jama ja kusjuures uutega.

Siis läksin üle SonyEricssoni peale, ei pea kahetsema :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmine telefon oli Sony Eeriku poeg. Nüüd ja ka eelmised korrad enne SE on olnud Nokia. On olnud ka paar Ericssoni. Siinkohal oskan võrrelda ja ütlen, et Nokia on töökindlam, vastupidavam ja lihtsam, samas heade funktsioonidega. Seega, kindlalt Nokia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×