Jump to content
rabbit

Sony ericsson satio

Recommended Posts

Kui tahate lollikindlat ja vastupidavat telefoni, siis ostke Nokia :D

ega k6ik nokia telefonid ka vastupidavad pole ju.Mu isal kukkus umbes 6000 kroonine nokia telefon maha ja telefonile kukkus mingi asi peale ja pidi parandusse viima.vot nii :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega k6ik nokia telefonid ka vastupidavad pole ju.Mu isal kukkus umbes 6000 kroonine nokia telefon maha ja telefonile kukkus mingi asi peale ja pidi parandusse viima.vot nii :o

3310 - ülivastupidav :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega telefonid polegi mõeldud vastu maad kukkuma :D tuleb hoolikalt ringi käia ja telfikotti kasutada, "säilib" kauem.

aga küsiks pigem: Milleks sulle seda telefoni vaja läheb ?

Milleks? asi selles, et mulle meeldib pilte teha ja seal hea kaamera 12,1 megapixlit.Ma koguaeg ei v6ta ju fotikat, kaamerat ja telefoni kaasa .K6ige parem ju kui 3 yhes-fotikas, kaamera ja mobiil(helistamiseks).Mis on teie arvates parem-tassida kaasas fotikat,kaamerat,mp3,mobiili v6i lihtsalt telefoni kus k6ik on olemas.Mulle meeldib just selle mobiili juures see, et hea kaamera :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks? asi selles, et mulle meeldib pilte teha ja seal hea kaamera 12,1 megapixlit.Ma koguaeg ei v6ta ju fotikat, kaamerat ja telefoni kaasa .K6ige parem ju kui 3 yhes-fotikas, kaamera ja mobiil(helistamiseks).Mis on teie arvates parem-tassida kaasas fotikat,kaamerat,mp3,mobiili v6i lihtsalt telefoni kus k6ik on olemas.Mulle meeldib just selle mobiili juures see, et hea kaamera :o

ma ise arvan ka sama :D aga jah, kui raha on siis miks mitte ;) ja muide, tele2, elisa ja emt ple odavad, vaata ikka kuskilt mujalt, saab odavamalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks? asi selles, et mulle meeldib pilte teha ja seal hea kaamera 12,1 megapixlit.Ma koguaeg ei v6ta ju fotikat, kaamerat ja telefoni kaasa .K6ige parem ju kui 3 yhes-fotikas, kaamera ja mobiil(helistamiseks).Mis on teie arvates parem-tassida kaasas fotikat,kaamerat,mp3,mobiili v6i lihtsalt telefoni kus k6ik on olemas.Mulle meeldib just selle mobiili juures see, et hea kaamera :o

Maitse asi. Mina siiski arvan, et telefon on helistamiseks ning kaamera/fotokas pildistamiseks. Pisike telefon taskus ei tohiks olla mingi üleliia, et mida ei viitsi kaasas tassida. Pealegi, kui tihti sa neid pilte siis ikka teed, et ei viitsi kaasas tassida eraldi fotokat. Teine asi, et kui niisama klõpsid pilte teha, siis küll.. Kui aga midagi head ja kvaliteetset teha, siis fotokas. Arvan, et telefonil ei ole ikka nii palju funktsioone, kui fotokal endal, pealgi, kui läheb telefon katki, pole fotokat, telefoni ega kaasaarvatud mp3-me. Kui kõik eraldi, siis teine teema.

Aga see kõigest minu arvamus, maitse asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahate teada, kas mingi asi on hea või mitte, siis pange googlesse selle asja täpne mudel ja lõppu "review". Saate kohe targemaks. Igasuguseid võrdlusi samalaadsete mudelitega on ka võimalik leida.

näiteks: http://www.techradar.com/reviews/phones/mo...o-642481/review

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Maitse asi. Mina siiski arvan, et telefon on helistamiseks ning kaamera/fotokas pildistamiseks. Pisike telefon taskus ei tohiks olla mingi üleliia, et mida ei viitsi kaasas tassida. Pealegi, kui tihti sa neid pilte siis ikka teed, et ei viitsi kaasas tassida eraldi fotokat. Teine asi, et kui niisama klõpsid pilte teha, siis küll.. Kui aga midagi head ja kvaliteetset teha, siis fotokas. Arvan, et telefonil ei ole ikka nii palju funktsioone, kui fotokal endal, pealgi, kui läheb telefon katki, pole fotokat, telefoni ega kaasaarvatud mp3-me. Kui kõik eraldi, siis teine teema.

Aga see kõigest minu arvamus, maitse asi.

Yhest asjast ei saa aru, miks paljud kirjutavad, et kui telefon katki l2heb.Mu isa ka ytleb no milleks sulle seda kallist telefoni l2heb katki ja....Kysimus siis:Miks telefon peaks katki minema? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tahate teada, kas mingi asi on hea või mitte, siis pange googlesse selle asja täpne mudel ja lõppu "review". Saate kohe targemaks. Igasuguseid võrdlusi samalaadsete mudelitega on ka võimalik leida.

näiteks: http://www.techradar.com/reviews/phones/mo...o-642481/review

Just. Ja niimoodi elektroonikast meestelõhnadeni. Väga hea on enne mingi asja ostmist niimoodi eeltööd teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×