Jump to content
krms

Vajaks nõu.

Recommended Posts

Milline see kava on umbes? lihtsalt nädala aja toiduajad ja toidud kirjas võimis?

Ja ma ei tea, kahte kava ka ei jaksa tellida, ehk saab ikka ühega hakkama.. Võinoh, kui lihas kasvama hakkab, küll siis pekk ka ära kaob..

Seal on toodud ühe päeva toitumine+ võimalikud variatsoonid. Aja möödudes kui targemaks saad, saad veel ise hakata juurde mõtlema sobivaid toiduaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ookei, tänud ;)

Eks näis, mis saama hakkab.. Praegu jõulude ja muuga nii palju ugitud, et peab kätte võtma ennast uuest aastast :o

On ehk soovitusi, kuidas edasi käituda ? Plaanis muidu jõusaalis hakata käima, ei tea, kas ujuma jõuan.. 8-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui lihas kasvama hakkab, küll siis pekk ka ära kaob..
Ei kao ta kuhugi. Lihas võib peki all ka edukalt kasvada. Oleneb muidugi, mida sa mõtled liigse rasva all, kas 20% või 10% on palju.. Ma hakkaksin esimese asjana toitumist korda ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huuh, aga öelge siis keegi, milline oleks õige toitumine? Mida ma peaks kätte saama enda numbrite juures ja millest oleks soovituslik neid kätte saada?

Ma tean, et sellest on siin foorumis juttu küll ja küll olnud, aga mul ei ole üldse siia aega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×