Jump to content
shara

Trenn ja söögiisud - kohutavad süümekad :(

Recommended Posts

Kuidas kurat saab selline inimene treener olla?
Tõesti ei saa aru, mis kuradi treener see sellise jutuga on. Võibolla soovib ta lihtsalt endale püsikliente saada?! Et inimestel vorm mingi hinna eest paremaks ei läheks ning tema trennist ära ei kaoks?!

Need ongi shapingu põhimõtted. Igaüks, kes tahab shapingu instruktoriks (selleks ei pea otseselt treener olema) saada, läbib vastava koolituse. Näiteks siin. JOKK, onju.

Toitumispõhimõtted on seal lehel ka välja toodud - Toitumise põhimõtted Shaping-süsteemis. Põhimõtteliselt ei tohi 11 tunni jooksul valku üldse süüa. Aga millal siis? "Kui Teil testi järgi on rohkem, kui 5kg. liigset rasva, soovitame süüa valku 18 tundi pärast trenni."

Muudetud kasutaja Stardust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumispõhimõtted on seal lehel ka välja toodud - Toitumise põhimõtted Shaping-süsteemis. Põhimõtteliselt ei tohi 11 tunni jooksul valku üldse süüa. Aga millal siis? "Kui Teil testi järgi on rohkem, kui 5kg. liigset rasva, soovitame süüa valku 18 tundi pärast trenni."

Kahju nendest inimestest, kes neid põhimõtteid ka reaalselt järgivad, mis seal lehel toodud on.

"Täpset infot toitumise kohta jagavad treenerid programmi käigus. Üldine reegel on see, et kellelgi ei soovitata süüa vähem kui 1000 ja rohkem kui 1500 kcal päevas." - olenemata vanusest ja kehakaalust? Hea jutt küll....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kleebin teile siia mõned parimad pärlid... :D

Normid igapäevases elus:

valk - 1gr/kg ( Teie kaalu järgi )

rasv - 0.5gr/kg (Teie kaalu järgi)

süsivesikud - 3.7-4gr/kg (Teie kaalu järgi)

Kõige räigem tundub mulle nende rasva norm... St nende arvates peaks üks 60 kg ne tütarlaps sööma kuni 1570 kcal... 30 g rasva, 60 g valku ja kuni 240 g süsivesikuid

veel kleebin...

Toit kõrgema GI´ga ei imendu kiiresti – rasva moodustamine

Toit madalama GI´ga imendub ja organism produtseerib energiat

Need ülaltoodud read on küll vinge olemusega vaimusünnitis... :D

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valk - 1gr/kg ( Teie kaalu järgi )

rasv - 0.5gr/kg (Teie kaalu järgi)

süsivesikud - 3.7-4gr/kg (Teie kaalu järgi)

Justnimelt, minusugune 60 kilone peaks hakkama saama siis 30 grammiga rasvaga päevas...ampseriga olen vaadanud, et mina söön keskmiselt 70-80 grammi. Shapingutreener peaks pikali kukkuma!

Tegelikult tahtsin kirjutada seda, et see toitumise jutt võib ka treenerist täitsa oleneda. Mingid aastad tagasi tegin ka ise shapingut, minu treener käskis peale trenni juua klaas viinamarjamahla (koheseks taastumiseks) ning kui koju jõuan, siis valgurikast toitu. Enne trenni 3 tunni reeglit ei jälginud, siis oleksin trennis ära minestanud ma arvan.

Kui aga inimene tahab väga alla võtta ning treener, kes tundub siis kõige targem inimene, käsib toituda selle tabeli järgi, mis seal shapingu kodukal on, siis on inimesest kahju.

Alla võtab niigi, kui teed trenni ning sööd vähem, kui kulutad, st. alla peab võtma vaikselt aga stabiilselt. Ise kaotasin shapinguga 4 kuuga 8 kilo.

Ehk siis kriitikameelt shapingu toitumisreeglite osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis kriitikameelt shapingu toitumisreeglite osas.

Sinu treener lihtsalt ei järginud nö ametlikke shapingu toitumissoovitusi, mis on temast muidugi äraütlemata kena ning ligimestarmastav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kleebin teile siia mõned parimad pärlid... :D

Normid igapäevases elus:

valk - 1gr/kg ( Teie kaalu järgi )

rasv - 0.5gr/kg (Teie kaalu järgi)

süsivesikud - 3.7-4gr/kg (Teie kaalu järgi)

Kõige räigem tundub mulle nende rasva norm... St nende arvates peaks üks 60 kg ne tütarlaps sööma kuni 1570 kcal... 30 g rasva, 60 g valku ja kuni 240 g süsivesikuid

veel kleebin...

Toit kõrgema GI´ga ei imendu kiiresti – rasva moodustamine

Toit madalama GI´ga imendub ja organism produtseerib energiat

Need ülaltoodud read on küll vinge olemusega vaimusünnitis... :D

:P

Väga õudne ikka.. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ulme :D

no, tegu naisterahvaga sis natuke andestatav.

aga ma sõin eile poole ühe ajal öösel 300 grammi piimasokolaadi, 7 mandariini, 1,25 l coca coolat (vigastus ja trennis pole juba esmaspäevast saati käinud)

Peaksin ennast maha laskma? :D

Coca colast sulle nii palju:

http://en.wikipedia.org/wiki/Coca-Cola#Health_effects

Siis saad aru millist mürki jood:P

Veel ära lase ennast maha, aga paarikümne aasta pärast mõtle sellele:)))))

Ahjaa, kui väga harva toituda, siis keha hakkab rasva salvestama.

Rasva vaja süüa sama palju kui valku, kuna rasv aitab valgul organismis kinnistuda.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks ka lisada jh, et Coca Cola on ikka ulme halb jook. :D

Maitse võib esialgu hea olla, aga ta on ikka üpris kahjulik.

Ise joon seda vahest ainult Mc'is, kuhu jõuan ka õnneks ainult paar korda aastas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasva vaja süüa sama palju kui valku, kuna rasv aitab valgul organismis kinnistuda.

Väga huvitav, äkki kirjutaksid pikemalt?

Inimese peensooles imendub ööpäevas maksimaalselt 160 g rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga huvitav, äkki kirjutaksid pikemalt?

Inimese peensooles imendub ööpäevas maksimaalselt 160 g rasvu.

Eeldades, et tarbitakse nii palju valku nagu kehal vaja ja suudab omandada(1gr/kg).

Aga pikemalt ei rääkiks, seegi oli vaevu meeles, rääkimata info allikast...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teem algatajal soovitaks küll korralikult toituma hakata ning korralik treener endale sebida.

Paljud millegi pärast arvavad,et kui sööd väga vähe valgu rikast toitu ning treenid kuni pilt taskus siis on tipp topp vorm kohe olemas. Paraku see ei ole nii tuleb toituda õigesti ning vastavalt oma kehale ja trennile!

Üks kord patustada ja kohe sellised süümekad??

Kui ma kõik oma patustamis korrad üle loeks siis jääkski siia kirjutama. Vahest tulebki endale lubada mõistlikes kogustes asju mille järgi isu on ntx kord nädalas paar toidukorda vms. Selles pole midagi halba!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehmatate noore neiu ära siin. Pole hullu, söö siis kui isu on, mitte ära näljuta ennast teadlikult. Ma olen kindel, et sul ei ole seda rasva kõhul ega ka kuskil mujal liiga palju :D Kusjuures kondised tüdrukud ei olegi enam niiväga moes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eeldades, et tarbitakse nii palju valku nagu kehal vaja ja suudab omandada(1gr/kg).

Aga pikemalt ei rääkiks, seegi oli vaevu meeles, rääkimata info allikast...

Misasja? Mis siis ülejäänud valgust saab? Läheb müstilisi kanaleid pidi Washtarale?

Ma ka ei räägiks pikemalt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Misasja? Mis siis ülejäänud valgust saab? Läheb müstilisi kanaleid pidi Washtarale?

Ma ka ei räägiks pikemalt :D

WC-s oled kunagi käinud?:D

Walhallasse see igatahes ei jõua.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×