Jump to content
Rain 6 kanget

Vormi pildid

Recommended Posts

olen nüüd jälle üliaktiivne :) .loodetavasti on jokker sama valgusega teinud ja valgus ei peta. vasakpoolne on august ja parempoolne oktoober

muutujad: kaal august 93,7kg, sept lõpp 96,2kg, rind aug 110cm, sept lõpp 113cm,reis aug 63cm sept lõpp 65cm, õlavars mõlemal ajal 40 cm.

nevebris/detsembri alguses oli väike tagasilöök, kui trennis ei sanud käija 2,5 nädalat seoses haigustega, kuid olen enam vähem taastanud vähemalt algsed jõunäitajad.

post-20041-1261061604_thumb.jpg

post-20041-1261061698_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise ajaga pole erilist muutust oodata jah visuaalselt. Kui siis kõht on natuke kasvanud. Ma suutsin 4 cm kõhule kasvatada siin korraliku söömisega . 5 kg sain kaalu ka muidugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nevebris/detsembri alguses oli väike tagasilöök, kui trennis ei sanud käija 2,5 nädalat seoses haigustega, kuid olen enam vähem taastanud vähemalt algsed jõunäitajad.

Eesti keelt poleks ka paha arendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma paraku näen vain ühte pilti :)

EDIT: tekkis teine ka kõrvale lõpuks, aga minumeelest muutunud pole küll midagi peale selle, et kõht on pekisemaks läinud :D

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen nüüd jälle üliaktiivne :D .loodetavasti on jokker sama valgusega teinud ja valgus ei peta. vasakpoolne on august ja parempoolne oktoober

muutujad: kaal august 93,7kg, sept lõpp 96,2kg, rind aug 110cm, sept lõpp 113cm,reis aug 63cm sept lõpp 65cm, õlavars mõlemal ajal 40 cm.

nevebris/detsembri alguses oli väike tagasilöök, kui trennis ei sanud käija 2,5 nädalat seoses haigustega, kuid olen enam vähem taastanud vähemalt algsed jõunäitajad.

Ma ütleks et juurde on tulnud lõua alla ja kõhule.. ja arvestades rasvaprotsendi tõusu on õlavars väiksemaks jäänud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, keelt pean õppima ja ka poseerimist. Eks tuleb minna hea õpetaja juurde mõlemal juhul. Vahest on vasakpoolne pilt nn parema konditsiooniga, kuna parempoolse pildi tegemisele jõudsin otse peale 26 tunnist lennureisi. Aga jah, egas seda muudatust väga näha pole. 2,5 kuud on väga väike aeg, millega vahet tekitada. Eks pingutan edasi ja loodan, et tulemus tuleb parem ja märgatavama vahega. Egas ka Roomat ju ühe päevaga ei ehitatud, nagu ühel fitness.ee foorumlasel on oma signatuuris kirja pandud.

Muuseas, vana Tõstamaa vanasõna ütleb sedasi: julge hundi rind on haavleid täis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, keelt pean õppima ja ka poseerimist. Eks tuleb minna hea õpetaja juurde mõlemal juhul. Vahest on vasakpoolne pilt nn parema konditsiooniga, kuna parempoolse pildi tegemisele jõudsin otse peale 26 tunnist lennureisi. Aga jah, egas seda muudatust väga näha pole. 2,5 kuud on väga väike aeg, millega vahet tekitada. Eks pingutan edasi ja loodan, et tulemus tuleb parem ja märgatavama vahega. Egas ka Roomat ju ühe päevaga ei ehitatud, nagu ühel fitness.ee foorumlasel on oma signatuuris kirja pandud.

Muuseas, vana Tõstamaa vanasõna ütleb sedasi: julge hundi rind on haavleid täis :)

Rain, vähemalt ei pea me põdema, meil on terve foorumi täis tarkasid õpetajad, kellest on teada vaid nende välja mõeldud kasutajanimi.

Kui igaüks teeks sellise konto ja annaks ennast võrrelda või jagaks kaasfoorumlastega pilte, siis oleks ju hea vaadata, kelle õpetussõnu kuulata ja kelle mitte. muidu on kõik üks paras delfi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega nüüd paari kuuga jah mingit silmnähtavat lihaste kasvamist kergesti ei näe. Muutus tunduks inimestele vast positiivsem kui hoopis mõned kilod rasva oleks maha võetud ja lihased teravamalt välja tuleks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rain, vähemalt ei pea me põdema, meil on terve foorumi täis tarkasid õpetajad, kellest on teada vaid nende välja mõeldud kasutajanimi.

Kui igaüks teeks sellise konto ja annaks ennast võrrelda või jagaks kaasfoorumlastega pilte, siis oleks ju hea vaadata, kelle õpetussõnu kuulata ja kelle mitte. muidu on kõik üks paras delfi

Ei tasu nüüd solvuda ka. Minu ja paljude teiste foorumikaaslaste pildid on fitness rate-s üleval. Kriitikat peab oskama taluda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hahahaaa, no mida mehed :lol:

Võttis endalgi suunurga muigama, kui kommentaari lugesin. :)

Aga jah ega nii väikese ajaga suuri muudatusi ei tule ja see, et haige võis ka tulemust märgatavalt mitte esile tuua.

Keep it going. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu nüüd solvuda ka. Minu ja paljude teiste foorumikaaslaste pildid on fitness rate-s üleval. Kriitikat peab oskama taluda!

Rinaldo, ära võta isiklikult, Sinu pildid on muidugi üleval. Tubli. Paljud on aga niisama targutajad. Sõnavabadus, mis muud.

Kui me kriitikat ei kannataks, oleks need teemad ammu maas.

Ja meie eesmärk pole olla järgmisel aastal kulturismivõistlustel.

Räägin seda juba sajas kord, aga lugejatel on selektiivne nägemine ja nema näevad ainult üht.

Meie projekt on tervise-edendamise projekt, mitte "6 kuuga kulturistiks"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt võib loomulikult veidi moonutada, aga Raini kasuks võin öelda, et kui ma teda esimest korda saalis nägin siis oli pilt üks, nüüd trennis vaadates aga hoopis teine, areng on olnud vägagi tubli! Jätka samas vaimus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinaldo, ära võta isiklikult, Sinu pildid on muidugi üleval. Tubli. Paljud on aga niisama targutajad. Sõnavabadus, mis muud.

Kui me kriitikat ei kannataks, oleks need teemad ammu maas.

Ei võta isiklikult, vaid räägin asju oma vaatenurgast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tasu nüüd solvuda ka. Minu ja paljude teiste foorumikaaslaste pildid on fitness rate-s üleval. Kriitikat peab oskama taluda!

Hei. Ma ei ole solvunud. Kui ma kriitikat ei taluks, siis ma poleks ka juulis selles projektis osalejaks ennast üles andnud. Enamgi veel, ma poleks neid kahte pilti hakanud üles riputama. Jah, poseerida ma tõesti ei oska (veel), kuid kõik on ju õpitav ning nagu aru saan, oleksid sa seda valmis tegema :). See Otsuse õpik on mul mitu korda läbi loetud, kuid jah poseerimist peab õppima.

Konstruktiivne kriitika on alati asjakohane ja sellest annab teha omad järeldused. Aitäh nii positiivsete kui konstruktiivset kriitikat sisaldavate kommentaaride eest.

Saalis näeme (kui oled Spartalane)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilt võib loomulikult veidi moonutada, aga Raini kasuks võin öelda, et kui ma teda esimest korda saalis nägin siis oli pilt üks, nüüd trennis vaadates aga hoopis teine, areng on olnud vägagi tubli! Jätka samas vaimus!

Tänud, Annika, positiivse kannustuse eest! Teise fotosessiooni juures polnud ka Sind ju juhendamas, erinevalt esimesest korrast :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×