Jump to content
kimmel

homoseksuaalid

Recommended Posts

Ma ei ole tolerantne nende suhtes. Mina küll ei ole inimene, kes neid paraadi ajal munadega loopima läheb, aga mul on hea meel kui Kalev Rebane või muud skinnheadid seda teevad. Niisama suvalist pede tänaval ei ole mõtet rünnata, aga neid kes tänava peal oma orientatsiooni reklaamivad nilbelt neid võib munadega loopida küll ja natuke võibolla peksa anda. Mina enda tutvusringkonnas ühtegi kahtlast isikut ei tea, aga kui näiteks selguks et mu parim sõber on pede siis tõenäoliselt ma ei suhtleks temaga enam kunagi. Olgu see siis vaba valik või mitte, aga minu jaoks peavad peded kappi jääma.

Muudetud kasutaja extrance poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui keegi ütleb, et sina oled pede ja külarahvas otsustab su seepääle oksa tõmmata? Kuidas sa tõestad, et sa ei ole? Siis on ka ükskõik?

Ja ytlevadki... kui seda inimese kurja loomust n8 "6igesse kanalisse" ajada.

Miks on teil vaja kedagi isikuliselt kogu aeg materdada? Kas t6esti arvate, et paistate siis ise v2lja kuidagi 6igem v6i parema seksuaalse orientatsiooniga.

V6ibolla on m6ni teie seas karjuja teinud juba palju kurja oma seksuaalse kyyndimatuse t6ttu. Oskamatus, harimatus, empaatia v6ime puudus, kohmakus... Te kullakesed kasvatate sellise k2itumisega ju frigiidseid, mehi vihkavaid naisi. Mis oleks nyyd raskem kuritegu?

Kas m6ista hukka seda meest, kes elab teise mehega avalikult, v6i seda meest, kes salajas teki all ei oska oma naisega 6igesti ymber k2ia? ...v6i veel hullem, kohtleb halvasti oma lapsi.

Homod, keda mina tean, on mind pigem veennud, et mehed v6ivad olla ka v2ga toredad, tolerantsed selle s6na parimas m6istes, toetavad kaaslased.

Saage ise paremaks ja 2rge m6istke teisi inimesi hukka.

Tolerantsus, kui te m6tlete lihtsalt mittehoolimist ja yksk6iksust, ei sobi kindlasti mitte. Ei kasvata teid inimeseks...

Abielu on yks asi, kuid kindlasti peaks olema pikaaegsetele paaridele (ka siis, kui tegemist on samasoolistega) seaduslik kaitse. Vastasel juhul me j2tame m6ne kaitsetu vanainimese oma elut88 viljadest t2nu p2rimis6iguse puudumisele ilma... lageda taeva alla. K6igil ei ole suremise momendiks testamenti tehtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minagi pole tolerantne nende suhtes vaid ühel põhjusel - siia ilma loodi ikkagi naise ja mehe kooseelu, mitte mehe ja mehe või naise ja naise. Nii on ja nii peabki jääma. Pede häbistab mehe au ja sellepärast annaks ka minagi neile peksa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minagi pole tolerantne nende suhtes vaid ühel põhjusel - siia ilma loodi ikkagi naise ja mehe kooseelu, mitte mehe ja mehe või naise ja naise. Nii on ja nii peabki jääma. Pede häbistab mehe au ja sellepärast annaks ka minagi neile peksa.

Me leiaks tuhat p6hjust, et ka sulle peksa anda... Tahad sellist l2henemist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Anna tuld!

J2rjekordne mees, kellel on domina fetish?

Mul oli kunagi yks helistaja, kes tahtis, et ma toetaks oma kingakontsa tema seljale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole omasooiharate vihkaja. Ma üldse ei vihka kedagi ja ausalt öeldes ei saa ka mina aru siinsest suurest homofoobide hulgast, kes endal häälepaelu puruks kriiskavad ja juba raudlatte haaravad??? Milleks?

Muidugi ma pooldan täisväärtuslikku abielu ja mõnes mõttes ei poolda ka omasooliste kooselu, aga ka siinkohal ei saa ma aru, et miks kaks NAIST sobib koos elama ja lapsi kasvatma, aga kaks MEEST ei sobi??? Minu meelest on omasooliste abielu nagu üksikvanema kasvatus - midagi jääb puudu. Aga puudu jääb ka normaalses abielus - tahate mulle väita, et 100% hetero abieludest on õnnelikud ja isa-ema täidavad oma normaalseid rolle?!?!?

Bullikaka. Ma arvan, et ma ei eksi kui väidan, et kuni 50% perekondades mees joob ja laaberdab ning naine on see, kes teenib perele ülalpidamist ja mis seal salata, meestele ka joogiraha. Naine varjab hommikul puudriga nöol siniseid plekke ja lapsed nutavad öösiti patja, kuna pidid jälle pealt kuulma-vaatama, kuidas issi emmet peksab no või siis issi-issit (mis vahet seal on). Vot sellistel meestel taoks ma sapöörilabidaga pea seibideks - hoolimata tema seksuaalsest orientatsioonist.

Vot kui mees on vägivaldne või joodik, siis hoiab ta mehe AU üleval, aga kui pede, siis kohe on mingi väärakas. Kasvage suureks kulla mehepojad ja arendage ajusid, mitte ainult lihasmassi.

Ma olen alati mehi austanud, sest ma ei saaks töötada kohas kus ma töötan ilma neid asutamata. Siinsete sõnavõttude osas ma üldistusi teha ei tahaks, aga kui peaks, siis pole mul teie kohta küll mitte midagi head öelda - meestel silmaring nagu seinapragu.

Kurb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ameti peal sa töötasid? :D

:)

Eh...ma olen kulturist ja naine...sellest piisab. V6ib tekitada igatsugu fantaasialendu :lol:

Muuseas see mees ei olnud iseenesest ei v2givaldne ega ka rumal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vangla või giljotiin vms :lol: ..tglt võiks naq vanasti oli nõidade põletamine avalikkuse ees,nyyd homoseksuaalsete põletamine :)

Aga tglt inimene jääb inimeseks olgu nad peded või nõiad nii et see ei tule välja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole omasooiharate vihkaja. Ma üldse ei vihka kedagi ja ausalt öeldes ei saa ka mina aru siinsest suurest homofoobide hulgast, kes endal häälepaelu puruks kriiskavad ja juba raudlatte haaravad??? Milleks?

Muidugi ma pooldan täisväärtuslikku abielu ja mõnes mõttes ei poolda ka omasooliste kooselu, aga ka siinkohal ei saa ma aru, et miks kaks NAIST sobib koos elama ja lapsi kasvatma, aga kaks MEEST ei sobi??? Minu meelest on omasooliste abielu nagu üksikvanema kasvatus - midagi jääb puudu. Aga puudu jääb ka normaalses abielus - tahate mulle väita, et 100% hetero abieludest on õnnelikud ja isa-ema täidavad oma normaalseid rolle?!?!?

Bullikaka. Ma arvan, et ma ei eksi kui väidan, et kuni 50% perekondades mees joob ja laaberdab ning naine on see, kes teenib perele ülalpidamist ja mis seal salata, meestele ka joogiraha. Naine varjab hommikul puudriga nöol siniseid plekke ja lapsed nutavad öösiti patja, kuna pidid jälle pealt kuulma-vaatama, kuidas issi emmet peksab no või siis issi-issit (mis vahet seal on). Vot sellistel meestel taoks ma sapöörilabidaga pea seibideks - hoolimata tema seksuaalsest orientatsioonist.

Vot kui mees on vägivaldne või joodik, siis hoiab ta mehe AU üleval, aga kui pede, siis kohe on mingi väärakas. Kasvage suureks kulla mehepojad ja arendage ajusid, mitte ainult lihasmassi.

Ma olen alati mehi austanud, sest ma ei saaks töötada kohas kus ma töötan ilma neid asutamata. Siinsete sõnavõttude osas ma üldistusi teha ei tahaks, aga kui peaks, siis pole mul teie kohta küll mitte midagi head öelda - meestel silmaring nagu seinapragu.

Kurb.

Nonii, las ma seletan: Kalle elas raskel nõukogude ajal. Ta oli abielus ja tal oli ka kolm väikest last. Salaja oli Kalle aga alati hoopis mehi himustanud. Kord töökojas keevitades tuli tema juurde töökaaslane Dima ning patsutas teda õlale. See oli Kalle jaoks liig, ta ei suutnud ennast tagasi hoida ja üritas Dimale seksuaalset lähenemiskatset teha. Dima jooksis kontorisse, karjus, et töökojas on "pederast". Tuli miilits, Kalle võeti kaasa, viidi metsa ja käristati kuul pähe. Siit loo moraal: homofoobia on maailmas alati esinenud. Kui see aga jõudis riiklikule tasandile, suurenes homofoobide osakaal ka lihtrahva seas, oli ju võimalik naabrile ära panna. Sellest ajast on tänapäeva, nagu kõik teavad, palju üle kandunud. Siiani on kapitalismi kiruvaid inimesi suurel hulgal, samamoodi ka homofoobe. Küll see mingite järgnevate põlvkondade jooksul välja sööbib, lihtsalt, iga haava paranemine võtab aega. Need, kes siis latte tõstavad, on lihtsalt pisut arengurongist maha jäänud ja peavad hilisemaga järgi tulema. Aga noh, see on minu arvamus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis me peaks kaht kätt kokku lööma ja takka kiitma v? :)

ma soovitaks meie vastu, kes me pederastjasse hästi ei suhtu, ka tolerantsemad olla.

Kas tead, mis on ainus relv ebatolerantsuse vastu? Õigesti arvasid - nulltolerantsus. Kuid ma ei pea ennast maailmaparandajaks, seega ei kavatse siin kellegagi vaidlema hakata. Ei peaks kaht kätt kokku lööma, miks te üldse midagi tegema peate? Kas te lihtsalt olla ei oska? Mina oleksin hea meelega lihtsalt tasa, kuid madalalaubalisus on see, mida mina ei salli. Kogu selle vihkamisega keerate te ainult endale ja kulutate oma närvirakke mõttetusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aii ...ööga on pededes tsaanud homoseksuaaalid. Enam vist ei tohi pederast öelda siis, on liiga solvav vms??

Tglt hea, et siin neid maha tehakse, võiks kuskil artikkel ilmuda nüüd, et kultrusitid ikka ei ole peded enamjaolt :)

Me armastame ju mustanahalisi ja homoseksuaale, erit inende paraade!! Neegri paraade pole veel olnud vist, aga küll tuleb, niiet ärge üldse muretsege :S:S:S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole omasooiharate vihkaja. Ma üldse ei vihka kedagi ja ausalt öeldes ei saa ka mina aru siinsest suurest homofoobide hulgast, kes endal häälepaelu puruks kriiskavad ja juba raudlatte haaravad??? Milleks?

Muidugi ma pooldan täisväärtuslikku abielu ja mõnes mõttes ei poolda ka omasooliste kooselu, aga ka siinkohal ei saa ma aru, et miks kaks NAIST sobib koos elama ja lapsi kasvatma, aga kaks MEEST ei sobi??? Minu meelest on omasooliste abielu nagu üksikvanema kasvatus - midagi jääb puudu. Aga puudu jääb ka normaalses abielus - tahate mulle väita, et 100% hetero abieludest on õnnelikud ja isa-ema täidavad oma normaalseid rolle?!?!?

Bullikaka. Ma arvan, et ma ei eksi kui väidan, et kuni 50% perekondades mees joob ja laaberdab ning naine on see, kes teenib perele ülalpidamist ja mis seal salata, meestele ka joogiraha. Naine varjab hommikul puudriga nöol siniseid plekke ja lapsed nutavad öösiti patja, kuna pidid jälle pealt kuulma-vaatama, kuidas issi emmet peksab no või siis issi-issit (mis vahet seal on). Vot sellistel meestel taoks ma sapöörilabidaga pea seibideks - hoolimata tema seksuaalsest orientatsioonist.

Vot kui mees on vägivaldne või joodik, siis hoiab ta mehe AU üleval, aga kui pede, siis kohe on mingi väärakas. Kasvage suureks kulla mehepojad ja arendage ajusid, mitte ainult lihasmassi.

Ma olen alati mehi austanud, sest ma ei saaks töötada kohas kus ma töötan ilma neid asutamata. Siinsete sõnavõttude osas ma üldistusi teha ei tahaks, aga kui peaks, siis pole mul teie kohta küll mitte midagi head öelda - meestel silmaring nagu seinapragu.

Kurb.

Kõik on suhteline. Erinevad seisukohad võivad tekkida aja jooksul erinevates situatsioonides, mida küll ainult asjaosalised ise teinekord mõistavad. Neegrimuusikat õppisin ma pehmelt öeldes mitte nautima USA-s, neegrite linnaosas, kus võisid suurte neegrikollide käest tappa saada kasvõi sellepärast, et oled valge. Valgel naisel ei oleks osadesse NY mustade linnaosadesse ilmselt üldse tervislik isegi mitte soomusaotoga minna... Siin paljud fännavad kirjaoskamatute mustade tümpsu ja olgu neil siis hea! Sama on ka igasuguste homodega. Minul isiklikult ei olnud nende vastu midagi kui internetis hakkas mulle mingil ajal tulema igasuguseid kirjasid nendelt f.ng savisõtkujatelt. Nüüd on paljud fitness.ee kasutajad ka liitunud facebookiga ja selles keskkonnas olen erinevaid pederaste blokeerinud väga palju. Blokeerin kasutaja kohe, kui hakkab tulema mingisugust sweetheart imalat möla. Ka spordiklubidesse on teinekord homosid tulnud. Krdi ahvid trenni ei tee, aga istuvad riideruumis ja vahivad, kuidas sa riideid vahetad. Ok, kui nüüd aru ei saanud, milles probleem, siis kujuta ette, et sulle hakkab iga päev tulema mingisuguste türgi , uganda ja tont teab veel mis urgaste kepivendade labaseid ja küllaltki otsekoheseid kirjasid. Usud sa siiralt, et kui sa neid ignoreerid ja ei blokeeri, et nad su siis rahule jätavad ja sa neid isegi armastama hakkad? Ma ei usu. Ma ei püüagi selliseid mõista! Püssiga ma neid kõmmutama ei lähe, aga hoidku heterorahvast eemale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et keegi ei ole tolereeri sellist väärarengut nagu omasooiharus ei tähenda, et mees kohe mitteharitud, vägivaldne ja kitsarinnaline on. Neid, kes omasooiharusele hästi ei vaata on nii naiste kui meeste seas. Jah võibolla on mehi, kes homosid tänava peal ründavad või paraadil munadega loobivad, aga neid on käputäis. Enamik, nagu ma ka ise ei taha, et homod ennast paraadidel ja meedias reklaamiks. Ma ei taha, et ühiskond seda normaalseks peaks ja ma ei arva, et ebanormaalsuse jaoks on vaja seaduslikke aluseid tekitada küll kooseluks, homoabieluks või lapsendamiseks. Homod on looduses kasutu nähtus ja väärareng. Tõsi on see, et ega neid ümber ei kasvata ja terveks ei ravi, aga olgu kapis, ärgu nõutku õiguseid nagu normaalsetel inimestel ja ärgu reklaamigu oma väärastumist tänavatel. Kui homodele antakse õigus lapsi kasvatada siis on ühiskond totaalselt hukas, sest mina ei kujuta ette, kuidas lapse psüühikale mõjub kahe isaga peres elamine. Õudne mõeldagi. Lihtsalt igasugused homosõbrad ja suured tolerandid, ei maksa siin vigiseda kui kõik kahe käega ühiskonna homostamisele alla ei kirjuta. Küll on neid vaja igasse reality showsse, küll peavad nad debatte internetis ja teles, teevad paraade ja nõuavad oma õiguseid. No mida veel. Ülitolerantsus igasuguse jama vastu on minuarust palju kahtlasem ja sinisilmsust näitav kui see, et keegi teatud objektiivsete põhjuste tõttu mingit ühiskonnagruppi ei salli. Mina ja ma arvan, et suur osa normaalsetest inimestest vaatab praegu ja ka tulevikus homodele halvasti, aga see ei tähenda, et kõik need inimesed olid sellel ajal jõusaalis kui mõistust jagati, samuti ei tähenda see seda, et kõik nendest vägivaldsed on või mis iganes. Kes tahab see tolereerigu homosid, aga kedagi teist nende mittesallimises süüdistada on ajuvaba.

Vend vähi jutu peale tuli meelde, et Zelluloosis jõusaalis Tallinnas olen kah mingit homo märganud. Juba riietusruumis vahtis üks tüüp seal väga kahtlaselt, naeratas ja oli kuidagi rõve. Läksin saali ära, tegin peegli ees hantlitega seal midagi. See tuli kah kohe midagi sinna samma tegema ja oli mingi kahtlane irve näol ja jõllitas peeglist. No ei saa, andke andeks no mida kuradit. Läksin lihtsalt minema, aga sisimas oli küll tunne, et kui see tüüp jälitamist jätkab ja oma irvet näolt ei pühi siis kuluks talle keretäis ära ja see oleks olnud õigustatud.

Muudetud kasutaja extrance poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi olen 101% hetero, ei ole ise homofoob ja tunnen vähemalt nelja inimest, kes on homoseksuaalid. Väga mõistlikud ja head inimesed. Loomulikult on nende käitumismaneer tihti heteromeeste omast erinev, kuid eks meil kõigil ole mingid käitumuslikud iseärasused. Kui sellega leppida suudad, näed ka inimest nende maneeride taga, kusjuures inimene võib olla väga normaalne.

Mis puutub aga abieludesse ning lapse adopteerimisse, siis olen jätkuvalt selle vastu. Asi ei ole minu tolerantsuses, vaid selles, milleks ühiskond valmis on. Ja ühiskond, kes elab, toetudes suuresti kristlikele moraalinormidele, ei ole selleks veel valmis. Ehk kunagi tulevikus on. Ma saan aru geide soovist elada täisväärtuslikku elu, omada perekonda etc., kuid vähemus on pea alati pidanud leidma viisi, sobitumaks enamuse kõrvale. Ja kui enamus on vähemuse soovide suhtes paindumatu, ei ole lahenduseks värviliste lippudega tänavale jooksmine, vaid järk-järguline enamuse ettevalmistamine nende soovideks, infiltreerumine ja enamuse arvamuse rahulikus tempos muutmine. Agressioon tekitab pea alati frustratsiooni ja vähemusele on see ainult halb, kui enamus on frustreerunud.

Homoseksuaalsus ei ole ju iseenesest midagi uut. Vana-Roomas peeti meestevahelist armastust ülimuslikuks. Naisi nähti tihti vaid soo jätkamise vahendina, eriti ülikkonna seas. Polnud kristlikke moraalinorme, polnud probleemi. Ka loomade seas eksisteerib homoseksuaalsus. Putukatel aga lausa hermafrodiitsust.

Üldiselt räägitakse, et loodus tasakaalustab ja reguleerib end ise. Ju on 10% homoseksuaale vajalik selleks, et meie planeet liiga kiiresti üle ei rahvastuks. Inimkond on looduse iseregulatsiooni väga jõuliselt sekkunud (sh. pidevalt arenev arstiabi ning sellest tulenev inimkonna jätkuv vananemine), kuid see on juba pikem teema, mis konkreetsest teemast välja jookseb.

Lõpetuseks nõustun ühe eelkõnelejaga, kes küsis, et kui enda poeg on homoseksuaal, kas räägid siis ka ahju lükkamise juttu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VendV, nüüd sa tead, mida palud naised tunnevad seksuaalse ahistamise all :) See on sama ebanormaalne siis kui seda teeb mees mehele kui mees naisele kui naine naisele kui naine mehele.

Sama kommentaar extrance'le ka.

Mõtelge hoolega järele enne, kui te sõpradega mõnda naist jõllitate:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ma ei mõelnud seda, et kui kellelegi homod ei meeldi, siis on ta kohe kitsarinnaline ja arneguhälbega. Ma mõtlesin ikka neid äärmuslikke sõnavõtte kus neid raudlattide ja-ma-ei-tea millega taheti kostitada.

Mulle ei meeldi näiteks kodutud joodikud (e parmud) ja minu arvates on enamus neist ise oma jamades süüdi, aga ma ei sõima neid siin lameda sõnavaraga ja ei kutsu inimesi ülesse neid bensiiniga üle valama ja põlema pistma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homoseksuaalsus ei ole ju iseenesest midagi uut. Vana-Roomas peeti meestevahelist armastust ülimuslikuks. Naisi nähti tihti vaid soo jätkamise vahendina, eriti ülikkonna seas. Polnud kristlikke moraalinorme, polnud probleemi. Ka loomade seas eksisteerib homoseksuaalsus. Putukatel aga lausa hermafrodiitsust.

Selles suhtes, et inimsöömine on ka ajaloo erinevatel aegadel suhteliselt populaarne tegevus olnud. Kindlasti on Eestiski kuskil Õismäel ja Koplis mõni Tihemetsa tehnikumi lõpetanud tegelane, kes mõtiskleb, et kuidas oleks proovida jõulude ajal sealiha asemel inimese liha, mis pidi kuuldavasti päris hea olema. Selliste jaoks olekd ju ka täiesti tavaline hommikuks naabrimees nahka pista ja kui õhtul keegi Säästumarketis ebaviisakalt tõukleb odava suhkru kampaania ajal, siis süüakse ka see tegelane ära. Nii tore ju! Issand, mulle ei tulnud meeldegi- teibasse ajamine oli ka väga vahva protsess! Kurikuulus krahv Dracula oli vangilangenud türgi sõdureid tervelt 8000 teibasse ajanud, sest selline piinamine oli sellel ajal moes! Nii et kõik inimsööjad ja teibasseajajad paraadile oma õiguseid nõudma :) Oi kuidas osadele homodele see teibasse ajamine meeldiks...vähemalt algus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VendV, nüüd sa tead, mida palud naised tunnevad seksuaalse ahistamise all :) See on sama ebanormaalne siis kui seda teeb mees mehele kui mees naisele kui naine naisele kui naine mehele.

Sama kommentaar extrance'le ka.

Mõtelge hoolega järele enne, kui te sõpradega mõnda naist jõllitate:)

Ma siiski ei samavääristaks homoseksuaalsust heteroseksuaalsusega ning vaatamist ebaviiskate lähenemiskatsetega...

Aga üldiselt: ma arvan, et latimehed ja paraadipidajad on ühe idiootsuse kaks erinevat otsa. Terve mõistus asub kusagil seal vahel. Inimene, kes arvab et teised peavad sallima täpselt samu asju nagu tema, on idioot. Kuidas erineb latiga mees näiteks mingist homo(või mõnest muust)õiguslasest, kes kõik mitte-sallida julgejad Hitleriga samale pulgale asetab? Ei kuidagi. Samasugune halli massi ees räuskamine ja siltide kleepimine.

Aga kui üks äärmus on ühiskonnas tekkinud, siis tekib tasakaaluks ka teine äärmus. Loodusseadus ja miskit polegi teha. Võibolla polegi nii paha kui äärmuslased just üksteist munade ja raudlattidega kostitavad - mõtlev inimene saab nende tegemistest eemale jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siiski ei samavääristaks homoseksuaalsust heteroseksuaalsusega ning vaatamist ebaviiskate lähenemiskatsetega...

Mh..Ma teeks v2ikese korrektuuri, j2tame siin homo- ja heteroseksuaalse v2lja ning keskendume hoopis ebaviisakatele l2henemiskatsetele :) , mis on taunitavad nii homo- kui heteroseksuaalsete seas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niikaua kui omasooiharad oma asja teevad pole hullu ju. Lihtsalt, et mõned aastad tagasi hakkasid tekkima mingid paraadid ja omasooiharust reklaamitakse ja surutakse heterotele peale. Seda pole ju vaja? Miks suruda oma maailmavaadet ülejäänud maailmale peale ja solvuda kui ülejäänud maailm asjast mitte midagi kuulda ei taha? Praeguses olukorras, kus mingi "hälve" keskmisest surub peale oma elustiili, on millegi pärast hetero paha, et ta ei võta omasooiharust omaks kui normaalset elustiili. Mida rohkem seda omasoolisust toetatakse ja propageeritakse, seda kindlam on see, et inimkond sureb varsti välja. Pole ju võimalik omasooiharatel järglasi saada. Mõnda aega on ju tore, saab kasvatada lastekodulapsi, kuid ega lastekodu ka tehas pole, kust neid lapsi lõpmatuseni, erilistele inimestele antakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×