Jump to content
kimmel

homoseksuaalid

Recommended Posts

Ega see pederastus ei ole normaalne jah, seni kuni nad minu per*et ei torgi siis las nad elavad omaette ja uhagu üksteist, aga oma kuradi õigusi ärgu küll taga tulgu ajama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaasi,et jätavad kenad lesbid ja bi'd rahule! :lol:

Jah, lesbid ongi just kõik sellised suurte kummist tissidega lopsakad blondid nagu Playboys, kes on iga kell valmis iga mehe kolmandaks võtma. :D:)

Absoluutselt suva nendest pededest seni kuni nad mind ei puutu. Pangu üksteist või saagu surmanuhtluseid. Absoluutselt üksõik!

Aga kui keegi ütleb, et sina oled pede ja külarahvas otsustab su seepääle oksa tõmmata? Kuidas sa tõestad, et sa ei ole? Siis on ka ükskõik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nõustun viimase kahe eelkõnelejaga (Jarmo ja Timo) ning lisaks, et ma ei salli ka pedeparaade.

Mis sa Vägivaldur öelda tahad? Et näiteks mina siis, peaks rohkem tähelepanu pöörama, või olema veel rohkem tolerantsem? Või mis?

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähelepanu millele? Suhtu täpselt nii nagu sa selle teema enda jaoks oled selgeks mõelnud. Mina ei arva, et kedagi peab automaatselt armastama ja sallima. Igasugused sallima sundivad nõiajahid lõpevad harilikult veel suurema vihkamisega. Inimene tundku nagu tunneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõiajahis ei tõestata midagi. Lihtsalt karjutakse kõvasti ja sellest piisab. Alati on piisanud. Hea võimalus mõne nõmeda naabri või kaaspärija kõrvaldamiseks.

Tundub natuke ulmelisena, vastasel juhul oleksid paljud inimesed ju surnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat see asi,et peded lapsendada saaks,peaks kategooriliselt ära keelama,kasvõi koolivägivalla vähendamise pärast.Kahju,et laps peab kooli minnes taluma kiusamist,mõnitamist,et näe, sul on 2 isa, aga mitte ühtegi ema. Ja muidu kah pederastia on haigus,mis koguaeg kasvab,nagu HIV, peaks likvideerima hakkama,nt korralik etniline puhastus neile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub natuke ulmelisena, vastasel juhul oleksid paljud inimesed ju surnud.

Ei midagi ulmelist.

Nõiaprotsessidest oled kuulnud?Tead,kuidas nood alguse said?

Pealekaebamistest.Valdavalt isikliku kasu saamiseks või kättemaksuks.

Samale põhinevad kõik totalitaarsed rezhiimid - öeldakse,kes on vaenlane ...

ja siis läheb lahti ...

Või mis siin ajaloost rääkida;loe seda teemat - siin raudlati ja ahjumehi kümnete kaupa.

Näita ainult näpuga ja ütle "pede" ja koheselt on seltsimehed rahvuse puhtuse kaitsjad valmis ükskõik kelle ahju toppima või kolju puruks peksma ..., :)

Ja kui veel seoses sellega saab naabrimehe varandusele käpa peale panna või oma naise üle löönud naabimehele kätte maksta,seda enam.

Peagi ei ole enam tähtis see,kes on pede vaid see,kes määrab selle,kes on pede.

Raudlatimeestel ja ahjutoppijail niikuinii savi,neil on peamine raudlatiga tümitada ja ahju toppida.Keda,see pole enam oluline, :lol:

btw,kuna latimehi siin tugevalt üle kümne,siis järelikult on nende hulgas vähemalt üks-kaks salapedet ..., :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui pederast mulle külge ei hakka või otseselt ei häiri, siis ma ikka naljalt kätt külge ei pane ...või siis raudlatti :)

Aga vist liiga hilja mainisin, naljast aru ei saadud ja juba olen mõne silmis "lativend", kel peaasi, et lüüa saaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui pederast mulle külge ei hakka või otseselt ei häiri, siis ma ikka naljalt kätt külge ei pane ...või siis raudlatti :D

Aga vist liiga hilja mainisin, naljast aru ei saadud ja juba olen mõne silmis "lativend", kel peaasi, et lüüa saaks B)

e-ee ...

no aga sa tegid ju ise kah pingutusi,et lativennana välja paista, :lol:

Aga tõsisemalt rääkides - massipsühhoosi ajal tuleb neid lativendi nagu murdu.

Kindlasti haaravad lati suur osa pededest,et oma pedelikkust varjata.Samuti ka lihtsalt sadistid,psühhopaadid etc taoline publik.

Osa haarab lati,et mitte karjast erineda.Osa veendumusest ...osa uudishimust,et vaadata,kuidas ikka on,kui kolju puruks taotakse ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noniinahhui! Et hakkaks sis jagunema nyyd.

Raudlatiga kirjutavad "raudlatiga +1" ja latita vennad kirjutavad "latita +1" jne.

teen otsa lahti

Oleneb muidugi olukorrast, aga üldiselt ikkagi latiga :)

"LATIGA +1"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake natuke lahtiste silmadega ringi -- kui palju on neid peresid, kus isa on alkohoolik ja/või peksab naist ja võib-olla pilastab lapsi, või kus laps on tulnud, sest "ausalt ma tõmban enne välja". Selles valguses on räigelt silmakirjalik ja kitsarinnaline nõuda "pedede" tuleriidale viimist. Näidatakse trääsa tuhandele lastele, kes kannatavad füüsilise ja vaimse terrori all, ja minnakse olulisema asjana pedesid peksma.

Mõttetult kohalt probleem üles keerutatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pedeparaadidest ei ole mina ka aru saanud. Kui on peded, siis pedetsegu vaikselt oma nurgas, aga milleks peab tervele maailmale seda kuulutama?

Ju siis nad on selle üle nii õnnelikud... :)

Ma teeks siis paraadi, kui saaks jõutõmbe seeriad 200kg peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Davai, jaguneme Larry!

Latiga inimestele rahusteid või psühhiaatri abi.

Segased olete oma lattidega või? Lähed ja lööd kohe inimest latiga jah. Kui sul muud öelda pole, siis säästa oma hingeõhku oma naise täispuhumiseks!

See, et homod nõuavad lapsendamise õiguseid, see on küll moraalivastane, sest nagu eelpool mainiti, siis tõesti, see lapsendatav peab pmst terve elu tundma suurt vaimset vägivalda kaaskodanike poolt. Võib ka olla juhuseid, et füüsilist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Davai, jaguneme Larry!

Latiga inimestele rahusteid või psühhiaatri abi.

Segased olete oma lattidega või? Lähed ja lööd kohe inimest latiga jah. Kui sul muud öelda pole, siis säästa oma hingeõhku oma naise täispuhumiseks!

See, et homod nõuavad lapsendamise õiguseid, see on küll moraalivastane, sest nagu eelpool mainiti, siis tõesti, see lapsendatav peab pmst terve elu tundma suurt vaimset vägivalda kaaskodanike poolt. Võib ka olla juhuseid, et füüsilist.

Emaks secret tranny ja isa lihtsalt homo :) Noone finds out :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×