Jump to content
zaazk

Trenn rinnale

Recommended Posts

Oleks plaanis rinna treeningule natuke rohkem rõhku panna kuna nüüd uuesti peale pausi alustades tunnen, et just rind on kõige nõrgem koht praegu.

Käin saalis 4x nädalas ja mõtlesin teha 1x raskem ja 1x kergem rinna trenn.

Kas raskemal rinna päeval 3 surumis harjutust on liiga palju teha?

Plaan oleks järgmine, et saaks rinda erinevate nurkade alt treenida.

Raske rind:

1. lamades surumine 3x8-10

2. positiivsel kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10

3. rinna trenazööril surumine 3x8-10

4. pec-tec 3x8-10

5. pullover 3x10

Kerge rind:

1. positiivse kaldega surumine 3x10

2. negatiivse kaldega surumine 3x10

3. horisontaal pingil lendamine 3x10

Või millised oleksid soovitused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks plaanis rinna treeningule natuke rohkem rõhku panna kuna nüüd uuesti peale pausi alustades tunnen, et just rind on kõige nõrgem koht praegu.

Käin saalis 4x nädalas ja mõtlesin teha 1x raskem ja 1x kergem rinna trenn.

Kas raskemal rinna päeval 3 surumis harjutust on liiga palju teha?

Plaan oleks järgmine, et saaks rinda erinevate nurkade alt treenida.

Raske rind:

1. lamades surumine 3x8-10

2. positiivsel kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10

3. rinna trenazööril surumine 3x8-10

4. pec-tec 3x8-10

5. pullover 3x10

Kerge rind:

1. positiivse kaldega surumine 3x10

2. negatiivse kaldega surumine 3x10

3. horisontaal pingil lendamine 3x10

Või millised oleksid soovitused?

Kui mina paar kuud taolist kava teeksin,suruksin tolle paari kuu pärast ilmselt ainult harjavart ..., :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina paar kuud taolist kava teeksin,suruksin tolle paari kuu pärast ilmselt ainult harjavart ..., :)

Parem harjavars kui mitte midagi :D

Aga ma teen rinnale nagu Sinu raske päev ainult ilma trenazöörita - toimib küll. Kergema päeva suhtes kommenteerida ei oska, ise teen ainult raskeid korra nädalas.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks plaanis rinna treeningule natuke rohkem rõhku panna kuna nüüd uuesti peale pausi alustades tunnen, et just rind on kõige nõrgem koht praegu.

Käin saalis 4x nädalas ja mõtlesin teha 1x raskem ja 1x kergem rinna trenn.

Kas raskemal rinna päeval 3 surumis harjutust on liiga palju teha?

Plaan oleks järgmine, et saaks rinda erinevate nurkade alt treenida.

Raske rind:

1. lamades surumine 3x8-10

2. positiivsel kaldpinnal hantlitega surumine 3x8-10

3. rinna trenazööril surumine 3x8-10

4. pec-tec 3x8-10

5. pullover 3x10

Kerge rind:

1. positiivse kaldega surumine 3x10

2. negatiivse kaldega surumine 3x10

3. horisontaal pingil lendamine 3x10

Või millised oleksid soovitused?

Kerge päev tundub täitsa ok olevat aga 5 harjutust raskel päeval tundub juba liiga palju olevat. Rohkem ei ole alati parem. Jäta välja see trenažööril surumine näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raskel päeval võid selle trenažööril surumise vabalt ära jätta, ei ole mõtet üle pingutada harjutuste rohkusega...

Ja kergelt päevalt võiksid ka ühe surumise vähemaks võtta, muidu 2x nädalas tehes võib paljuks minna, ei taastu ära.

Võiksid jah Leesmannilt kava küsida, seal näed, et kerge ja raske päev on tõesti selgelt eristatud, st kerge päev on tõesti KERGE, aga too kava on muidugi jõu suurendamisele suunatud....

Ma arvan, et tee ikka nii, et võta paar harjutust vähemaks ja tee korralikud sooritused. Sul on igalpool 3 seeriat, raskus vali nii, et esimene väikese varuga, teine juba olematu varuga ja kolmas väga raske seeria tee nii, et keegi julgestab ja vajadusel aitab paar viimast kordust sõrmega kaasa. Kuigi ma ise paneks esimesele põhiharjutusele - surumisele 4 seeriat...

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks asja nii keeruliseks ajada. Tee üks rinnapäev nädalas ja töötab. Lisaks sellele pole vaja teha 4-5 erinevat harjutust. Piisab sellest kui teha lamades surumist (4-5 tööseeriat), pos. kaldel hantlitega/kangiga surumist (3-4 tööseeriat) ja kui sellest ei piisa siis oled vähe pingutanud. No tõesti kui veel rind küpse pole võid kaks seeriat lendamist ka peale teha. Kui arengut pole siis õpi trennis pingutama! Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks asja nii keeruliseks ajada. Tee üks rinnapäev nädalas ja töötab. Lisaks sellele pole vaja teha 4-5 erinevat harjutust. Piisab sellest kui teha lamades surumist (4-5 tööseeriat), pos. kaldel hantlitega/kangiga surumist (3-4 tööseeriat) ja kui sellest ei piisa siis oled vähe pingutanud. No tõesti kui veel rind küpse pole võid kaks seeriat lendamist ka peale teha. Kui arengut pole siis õpi trennis pingutama! Edu!

Tegelikult kui õigesti teha, siis peaks saama ka 2-3 seeriaga lihase täiesti läbi vötta :) Lisaks veel soojendusseeriad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult kui õigesti teha, siis peaks saama ka 2-3 seeriaga lihase täiesti läbi vötta :) Lisaks veel soojendusseeriad

Täpselt seda ma tahangi öelda, õppige trennis pingutama. Olen teinud selliseid rinnatrenne, et peale lamades surumist (3-4 tööseeriat) olen omadega läbi ja rind on omadega läbi. Ja nii tulevad tulemused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud komentaaride eest, eile oligi rinna päev ja proovisin teha nii:

1. lamades surumine (iga seeriaga tõstsin raskust 5kg, kõige viimases seerias jäi raskus samaks)

2x10 kerge varuga

1x8 viimane kordus tuli väga raskelt

2x7 kaks viimast kordust koos abiga

2. kaldpingil hantlitega surumine

3x9 viimane kordus läks väga raskelt

3. pec-tec

3x10

Pärast seda oli rind ikka korralikult läbi ja mõnusalt tõmbas "täis", täna rind valus ka, seega proovin seda süsteemi, mõni trenn varieerin vbl natuke.

Saab näha kuidas edasine areng toimub ja tänud nõu andmast Teile. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×