Jump to content
Arnold

Eesti Dopinguvastased Reeglid

Recommended Posts

Jälle siis üks Bonsuna.com`ist ajendatud teema, ja ma ikka pean ka sõna võtma :D . Minu hinnangul ei propageeri Bonsuna.com dopingainete kasutamist, mina ei ole iial midagi kasutanud ja äärmiselt suure tõenäosusega seda ka ei tee. Loomulikult on reeglid täitmiseks, aga kas härra Tokko ei arva, et kellegilt litsentsi äravõtmiseks peaks reeglitele vastavust hindama ikkagi kohus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh, reeglid on toredad ja kindlasti juristide poolt läbi kontrollitud, et ei oleks auke jmt.

Millal siis dop kontrollis EKFL korraldatavatel võistlustel vereproovi hakatakse võtma. uriinist ju ei saa teada, kas võistleja on kasutanud kasvuhormooni preparaate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Einoh, reeglid on toredad ja kindlasti juristide poolt läbi kontrollitud, et ei oleks auke jmt.

Millal siis dop kontrollis EKFL korraldatavatel võistlustel vereproovi hakatakse võtma. uriinist ju ei saa teada, kas võistleja on kasutanud kasvuhormooni preparaate.

Ei saa ka verest kui tegu on naturaalse kasvukaga ja sa just vahetult 2h enne kontrolli minekut ennast ei süstinud. / ka siis on selle kindlaks määramine küsitav/ Sünti aga näitab iga sinu kehavedelik 2-3kuud.

No krt, nüüd on fitnessi foorum ka juba dopkoolitusega seotud.) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3.8 Ükskõik millisele sportlasele võistlusesiseselt ükskõik millise keelatud võtte või

keelatud aine manustamine või manustamise katse, ükskõik millisele sportlasele

võistlusväliselt ükskõik millise võistlusvälise testimise korral keelatud võtte või

keelatud aine manustamine või manustamise katse või selleks abi osutamine, sellele

kihutamine, kaasaaitamine, kallutamine, selle varjamine või selles muul viisil

osalemine, mis sisaldab dopinguvastase reegli rikkumist või ükskõik millist

dopinguvastase reegli rikkumise katset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja sellele, lugupeetud Hr.Tokko, kas Bonsuna.com viljeleb keelatud ainete manustamise katset või selleks abi osutamist, sellele kihutamist, kaasaaitamist, kallutamist, selle varjamist või selles muul viisil osalemist, peategi Te kohtult õigusliku hinnangu küsima ja alles siis saab kellegilt litsentsi ära võtta. Aga no mis see minu asi on, mul polegi ju litsenti kunagi olnud ja nüüd arvatavasti ei saa ka olema :D

Muudetud kasutaja MargoL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks kõigil teada kohe anda kui keegi kuskil süstib ennast, et saaks kohe proovi--pudeliga peale lennata.

Eriti tähelepanelik soovitan naistel kodus olla, nii kui märkate mehel potentsi langust sellest kohe teada anda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitaks kõigil teada kohe anda kui keegi kuskil süstib ennast, et saaks kohe proovi--pudeliga peale lennata.

Eriti tähelepanelik soovitan naistel kodus olla, nii kui märkate mehel potentsi langust sellest kohe teada anda :D

Siis kui keegi naiska sulle oma mehe potentsi langust kurdab on juba hilja purgiga joosta. Või on sul selle üleskutse puhul mingi teine tagamõte? :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3.8 Ükskõik millisele sportlasele võistlusesiseselt ükskõik millise keelatud võtte või

keelatud aine manustamine või manustamise katse, ükskõik millisele sportlasele

võistlusväliselt ükskõik millise võistlusvälise testimise korral keelatud võtte või

keelatud aine manustamine või manustamise katse või selleks abi osutamine, sellele

kihutamine, kaasaaitamine, kallutamine, selle varjamine või selles muul viisil

osalemine, mis sisaldab dopinguvastase reegli rikkumist või ükskõik millist

dopinguvastase reegli rikkumise katset.

KARS paragrahv 22 lõige 2 Kihutaja on isik, kes tahtlikult kallutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole

Mille alusel siis kvalifitseerivad EAD, EOK ja näiteks EKFL nn kihutamist. Sorry, et küsin jälle sellise küsimuse, kuid tahaksin teada, mismoodi on tõendatud, näiteks praegusel juhul Bonsuna.com lehel olev informatsioon erinevate dopinguainete kohta, tahtlik kallutamine dopingu kasutamisele?

KARS paragrahv 25 lõige 5 Tegevusetuse korral algab süüteokatse hetkest, mil isik jätab tegemata teo, mis on vajalik süüteokoosseisu kuuluva tagajärje ärahoidmiseks

kas näiteks dopinguainete kõrvalmõjudest mitte rääkimine ja teavitustöö mitte tegemine pole mitte kvalifitseeritav antud lõike kontekstis süüteona/süüteo katsena?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×