Jump to content
küsimärk

Kaal.

Recommended Posts

Tere!

On siis selline mure et olen kaotanud viimase aastaga ligi 15 kilo kuid kõhul on ikka veel korralik pekikiht peal. Tahaks ka võtta juurde nii 5-7 kilo lihase pealt, siin oleks nüüd juba teie abi vaja. Suur probleem on ka selles et ma ei saa käia jõusaalis kuna elan maa kohas. Soovitage harjutusi ja dieete.

Tänan ette.

Muudetud kasutaja küsimärk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

On siis selline mure et olen kaotanud viimase aastaga ligi 15 kilo kuid kõhul on ikka veel korralik pekikiht peal. Tahaks ka võtta juurde nii 5-7 kilo lihase pealt, siin oleks nüüd juba teie abi vaja. Suur probleem on ka selles et ma ei saa käia jõusaalis kuna elan maa kohas. Soovitage harjutusi ja dieete.

Tänan ette.

Kahte asja korraga on võimatu tahta, st. saada juurde 5-7 kilo liha ja samal ajal kaotades rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas siis oleks vaja toituda ? Ja palju päevas trenni teha ? Hantlid on mul olemas (kuni 6kg). Pikkus 175cm kandis ja kaal umbes 57kg, vanus tegelikult 15.

Muudetud kasutaja küsimärk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toituda nii, et saaksid vajaliku koguse valku, kaloreid, rasvu ja süsivesikuid. Kui tahad lihast kasvatada, toitu üle oma BAV. Tuhni siin foorumis ringi. Su küsimused on kümneid kordi vastuse saanud.

Muudetud kasutaja Lightheaded poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toituda nii, et saaksid vajaliku koguse valku, kaloreid ja süsivesikuid. Kui tahad lihast kasvatada, toitu üle oma BAV. Tuhni siin foorumis ringi. Su küsimused on kümneid kordi vastuse saanud.

Valku, kaloreid ja süsivesikuid - aga kuhu rasvad jäävad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellises eas on see 5-7kg lihast isegi saavutatav mingi mõistliku ajaga (paari aastaga ehk, olenevalt geneetikast ja kuidas toitumisega seda supportida), kui olla kaloraashiga nullis või pisut üle (kasvav organism ikkagi). Peale kasvamisest tingitud loomuliku lihasarengu lõppu (umbes 24a vanusest) on lihase ehitamine ka 1-2kg aastas juba väga hea tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas siis oleks vaja toituda ? Ja palju päevas trenni teha ? Hantlid on mul olemas (kuni 6kg). Pikkus 175cm kandis ja kaal umbes 57kg, vanus tegelikult 15.

Igapäev polegi vaja tingimata trenni teha, parim on ikkagi enda keha kuulata ning kui tõesti arvad, et iga päev oled ära taastunud, siis vast võib aga muidu võiks veidike puhata ka ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, siia see nüüd jäänud ongi, tegin vist paar päeva natuke trenni aga siis tuli muid asju vahele ja jäigi see asi pooleli :lol:. Ühesõnaga, tahaksin küsida kuidas endale kava koostada? Et kas nüüd võtan ja teen iga päev 150 kõhulihast ja ongi kõik vms? Ja mis kindlaid harjutusi ma peaks tegema, ning kui palju?

Teine asi, tean et treenimise ajal peab ka sööma looma moodi, aga kas peaksin ka sööma mingitel kindlatel aegadel mingeid kindlaid toite?

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehe, siia see nüüd jäänud ongi, tegin vist paar päeva natuke trenni aga siis tuli muid asju vahele ja jäigi see asi pooleli :lol:. Ühesõnaga, tahaksin küsida kuidas endale kava koostada? Et kas nüüd võtan ja teen iga päev 150 kõhulihast ja ongi kõik vms? Ja mis kindlaid harjutusi ma peaks tegema, ning kui palju?

Teine asi, tean et treenimise ajal peab ka sööma looma moodi, aga kas peaksin ka sööma mingitel kindlatel aegadel mingeid kindlaid toite?

Tänan.

no kõhulihaste tegemisega sa pekki kõhu pealt ei kaota ..teed vaid kõhtu tugevamaks ....söömise koha pealt nii palju et kui oled algaja siis need kellaajad nii suurt rolli ei mängi ....lihtsalt proovi mingi iga 3 tunni tagant süüa ...ja iga kord ca 30 grammi valke ...valke on ( piimatoodetes,lihas,munades,juust jne )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peki põletamiseks on minuarust kõige efektiivsem vastupidavus treening millele lisandub ka korralik toitumine. Kui juba liigne rasv on läinud ja toitumine korras siis tasuks vaikselt jõusaali treeningule üle minna kui eesmärgiks on lihasmassi saamine. Kui treenid õigesti ja kui sul lihast varjavat pekki ees pole siis tuleb sul kiiresti lihas esile ja sellega lisandub ka lihasmass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehe, siia see nüüd jäänud ongi, tegin vist paar päeva natuke trenni aga siis tuli muid asju vahele ja jäigi see asi pooleli :lol:. Ühesõnaga, tahaksin küsida kuidas endale kava koostada? Et kas nüüd võtan ja teen iga päev 150 kõhulihast ja ongi kõik vms? Ja mis kindlaid harjutusi ma peaks tegema, ning kui palju?

Teine asi, tean et treenimise ajal peab ka sööma looma moodi, aga kas peaksin ka sööma mingitel kindlatel aegadel mingeid kindlaid toite?

Tänan.

Esiteks rasva põletamine on protsess mis toimub üle kogu keha mitte ainult selle koha peal mida parasjagu treenid. ;)

Teiseks treenimise ajal ei pea sööma looma moodi, küll aga parajalt, et energiat jätkuks ja saaksid trennist kiiresti taastuda. Sinu vanust, kaalu ja pikkust arvestades peaksid sa saama üle 2000kcal päevas.

Ma arvan, et kava võiksid endale teha midagi sarnast:

päev

lihas: raskus/seeria/kordus

2lihas: raskus/seeria/kordus

Nt:

Esmaspäev

õlg: 5kg 2/10

bitseps: 6kg 3/8

Muudetud kasutaja jõuents poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×