Jump to content
avripaad

terviseradade kasutamine

Recommended Posts

Mul üks veidi imelik küsimus, aga kes teab öelda.

Kas suusaradadel tohib joosta või ei tohi? Ma saan aru, et radasid ei tohi rikkuda, aga kui rada on lai ja joosta raja ääres? Või siiski suusarajad mõeldud ainult suusatamiseks? Nimelt kui varem lund polnud, siis oli hea joosta ja rajad olidki kasutusel kui terviserajad ning jooksaid oli vahel päris palju. Aga nüüd kui lumi maas, pole kindel, kuid siiski arvan, et rajad tehtud suusatamiseks korda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks veidi imelik küsimus, aga kes teab öelda.

Kas suusaradadel tohib joosta või ei tohi? Ma saan aru, et radasid ei tohi rikkuda, aga kui rada on lai ja joosta raja ääres? Või siiski suusarajad mõeldud ainult suusatamiseks? Nimelt kui varem lund polnud, siis oli hea joosta ja rajad olidki kasutusel kui terviserajad ning jooksaid oli vahel päris palju. Aga nüüd kui lumi maas, pole kindel, kuid siiski arvan, et rajad tehtud suusatamiseks korda.

Keegi ei hakka sind sealt radadelt ära ajama. Pea asi, et sa otsa suusarööbastes ei jookseks, siis ei tohiks midagi juhtuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Keegi ei hakka sind sealt radadelt ära ajama. Pea asi, et sa otsa suusarööbastes ei jookseks, siis ei tohiks midagi juhtuda.

Ise olen samal meelel, et jookse raja ääres. Ise käin ka talvel tihti suusatamas ja eelmine aasta oli ikka nõme küll, kui mingi vanamutike peaaegu iga päev suusarajal jalutamas käis...ja seda keset rada...No tule taevas appi! Raja ääres ei sega need jalajäljed ju kedagi, kui just rada väga kitsas ei ole. Mine ja proovi...kui kellelegi ei meeldi, küll ta siis ütleb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks veidi imelik küsimus, aga kes teab öelda.

Kas suusaradadel tohib joosta või ei tohi? Ma saan aru, et radasid ei tohi rikkuda, aga kui rada on lai ja joosta raja ääres? Või siiski suusarajad mõeldud ainult suusatamiseks? Nimelt kui varem lund polnud, siis oli hea joosta ja rajad olidki kasutusel kui terviserajad ning jooksaid oli vahel päris palju. Aga nüüd kui lumi maas, pole kindel, kuid siiski arvan, et rajad tehtud suusatamiseks korda.

Kui rada lai, ei keela keegi raja ääres joosta, peaasi, et rada ei lõhu. Kui vähegi võimalik, muretse suusad, väga hea trenn jooksmise vahele :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×