Jump to content
rennosport

Micheal schumacher

Recommended Posts

on küll hea uudis, aga minu arvates ta ei peaks jätkama. raha ja kuulsus on küll hea, aga samas ta tegi suurepärase lõpparve oma karjäärile juba. ja praegused sõitjad võivad talle juba hakata ära tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju et Ferrarisse ei lähe...

Kui Schummi suudab uuesti võidulainele minna, siis on küll ulme mees. Miskipärast kardan, et ta ei hiilga enam aga loota võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend mõistab vähemalt sõita, eelmine hooaeg oli huvitav, aga mis kulgejad seal sõitsid vahepeal. mingid suvalised asendajad, kogenematud! kindlasti tahab nii mõnigi mees tõestad mis puust tehtus on, eriti legendi kõrval. ning ega mr. M sinna m näppima ei lähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin.

Vanasti kui Schumi võistles siis vaatasin, vahepeal ei vaatanud. Nüüd tundub, et hakkan uuesti vaatama :D

Jätsin vahepeal isegi aasta-kaks vaatamist vahele, küll mitte sellepärast, et keegi sõidu katki jättis, vaid vahepeal läksid reeglid ka suht veidraks. Aga pulli pärast võiks Hr. Kingategijat küll vaadata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa, pärast Schumacheri lahkumist ma regulaarselt enam vormelit ei jälginud, aga nüüd küll järmine hooaeg olen teleka ees jälle. Tean, et ta ei pruugi enam kõrgeimate kohtade pärast võistelda, aga tema kogemuses ja sõiduoskuses ma ei kahtle. Kindlasti teeb see vormeli karuselli atraktiivsemaks. Ja noh kes teab, ega Schummi mingi papist poiss ei ole ja võimalik, et ta jõuab ka poodiumile mõningatel etappidel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×