Jump to content
-TANK-

Millega Alessandro peale trenni tegeleb.

Recommended Posts

See oli siiani hea huumori teema, Su allkirjas on sama link olemas igas Su postis :lol: A ega topelt ei kärise juuuu! Ja vaata-vaata mind!

Teemasse kah

Kesse koera saba ikka tõstab kui mitte koer ise...Kasvõi seegi, et lähed ükspäev sponsoreid otsima- siis küsitakse a´la kes sa veel oled? Sind ei tunne ju keegi. Enamust ei huvita su kohad vaid kui palju sa kuskil figureerid. Aga see selleks, Eesti on liiga väike sellise strateegia jaoks, seepärast ma eesti keeles ei kirjutagi seal :lol:

Aga pm, see "topelt ei kärise" oligi selle teema totruse rõhutamiseks nii pandud.. tahtsin veel 3- kordselt panna, aga ei viitsinud :P

Jõudu teile siia igal juhul, mis sest et siin viimasel ajal jube igav on!

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rämedalt igav teil siin ikka, ma vaatan....

Kõik tahavad ju natuke kuulsust, isegi mina olen endale omale eneseteadmata teinud koduka, mille mõttest ma muidugi ise ka aru ei saa :lol:

www.molom.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris teema kodukas! Kahju et neid JJ street bännereid seal miljon on. Aga muidu ilus

Suuimad tänud !

Kahjuks ei ole see väike veebibeebi veel suuremaks kasvanud, ehitustööd alles käivad ja küll nende bännerite asemele tulevad ka ilusad koostööpartnerite logod mida me praegu järjest sinna lisame. Selleks et see sait saaks sama heaks kui Fitnessi oma läheb veel veidi aega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×