Jump to content
vaheoja

ufc 107: Penn vs Sanchez

Recommended Posts

vaatab kas mir j6uab brock lesnarini ja bj oli hea(see asi ka veel et kas see gi varjant kus ta 3 aastase treeninguga maailmameistrix tuli bjj is ja kas see on reaalne lagi v6i on m6ni muu v6istlus hinnatum)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult läks tal ikkagi 4 aastat aega. On reaalne lagi - esimene ameeriklane, kes selle tiitlini jõudnud.

Aga ta ka treenis metsikult + head füüsilised eeldused + rikaste vanemate täielik tugi, talle lennutati profitreenerid kohale jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas eestis ka m6ni mma fighter olex kes finantsi olemasolul suudax ufc s v6istelda?

Võistelda ja võita mõtled ikka:)?

Ei.

Või mida sa finantsi olemasolu all mõtled? UFC ju maksab fighteritele, mitte fighterid ei maksa UFC'le, et seal osaleda:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selge on see et raha on oluline kui oledki andekas....ehk siis trennid treenerid toitumine jne...yhe treeneri all ei ole reaalne mmas v2ga kaugele j6uda yldjuhul...see liiga lai ala

Know-how on Eestis ma arvan päris okei:)

Pigem on küsimus rahas, et sa elada saaksid kuni end treenid sellele tasemele, et sellega raha saaks treenida - see on ikka mingi hea viieaastane projekt ja mitte odav.

Teine asi on treeningpartnerid - meil võiks olla praegu üks üliandekas raskekaallane, aga kui ta meilt ka kogu info saab, siis võrdeid treeningpartnereid oleks Eestist raske leida.

Kehaliselt andekaid ja lahtise peaga inimesi on siin küll:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et Eestist keegi UFCsse jõuaks, selleks peab kõigepealt olema inimene, kes on valmis ennast sellele alale pühendama. Siis tuleb edasi anne, raha ja natuke õnne. Küll need võimalused leitakse, et treenida ja areneda.

Ega kõik UFCs võitlejad ennast selle rahaga ära elatada ei suuda, mis nad matši eest saavad. Teed paar-kolm matši aastas ja polnud ammu kui vähemad mehed said 3000$ matši eest. Igasugustes mudaliigades on asi veel nutusem. Kui see on su ainus raha elamiseks ja treenimiseks, siis sellega kaugele ei uju. Ja enne sellise summa noppimist tuleb tükk aega üldse ilma rahata alaga tegeleda. Tipud võivad korralikke summasid teenida, aga keskmiselt ei ole just väga ülekullatud spordiga tegemist. Mingit suurt ja ametlikult toetatud amatöörsporti ka enamasti mma taga ei ole. Kas Soomes äkki riik miskit toetab kui ma ei eksi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis tuleb raha leida...kahjux raha mehed karatekad....mine tea ehk toetaxid :D

Pole need rahakad karatemehed ju oma ala harrastajaidki üleliia toetanud. Ma ei tea, et hetkel oleks ühtegi elukutselist karatekat, kes ainult sporti teeb. Luhamaa oli aastaid ainuke, kes suutis olla ainult karatele pühendunud ja ise piisavalt sponsoreid leida. Mõni proovis veel, aga loobus. Mis siis teistest alade toetamisest rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siis tulex realitit proovida...nii nagu ufc lendas taevasse t2nu realitile...aga see nats libe tee...enamus arvab et see yx julm v2givaldne sport ja muidugi ufc sse pexti mitmekymneid miljoneid sisse...aga naljakas olex vaadata ultimate fighteri sarnast eesti varjanti mis toox alale populaarsust ja saali t2ied treenijaid mis lykkax asja suuremalt k2ima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis tulex realitit proovida...nii nagu ufc lendas taevasse t2nu realitile...aga see nats libe tee...enamus arvab et see yx julm v2givaldne sport ja muidugi ufc sse pexti mitmekymneid miljoneid sisse...aga naljakas olex vaadata ultimate fighteri sarnast eesti varjanti mis toox alale populaarsust ja saali t2ied treenijaid mis lykkax asja suuremalt k2ima

No nii palju ikka eestis neid tegijaid ka ei ole:) Kuigi mingi huvitava reality formaadi annaks välja mõelda küll kui tahtmist oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga unikaalne stiil ja kaal kõrgemal siiski...

Hmm.. Okei, my bad siis. Kumb neist kaalu vahetanud on?

Ma lihtsalt lähtusin sellest, et kui ma ei eksi siis UFC 94 oli neil match :)

Olen ennast rohkem üritanud raskema kaalu toimetustega kursis hoida..

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm.. Okei, my bad siis. Kumb neist kaalu vahetanud on?

Ma lihtsalt lähtusin sellest, et kui ma ei eksi siis UFC 94 oli neil match :)

Olen ennast rohkem üritanud raskema kaalu toimetustega kursis hoida..

Penn on lightweight ja GSP welterweight. UFC 94 läks Penn kaal üles ja tegi GSPga matši, aga oli selgelt liiga pisike GSP jaoks. Enamus WW mehi kaotaksid Pennile ka kindlasti kui Penn on kaal all, aga GSP jaoks tuleb ikka kõvemini valmistuda ja reaalselt ennast kaal kõrgemale viia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No hetkeseisuga ei saa ikka eikeegi GSP-le vastu, arvestades takedown success rate + stamina ja taktika. Raske.

Oleks huvitav, kui GSP võtaks sihiks kaalu tõsta ning Middleweighti minna, Anderson Silva ja Vitor Belforti vastu võib ta isegi saada. : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×