Jump to content
tanel7411

Mitu päeva peale antibiootikumide võtmist, on kasulik uuesti trenni hakata tegema ?

Recommended Posts

Vahepeal olin sunnitud kuid antibiootikume võtma. Trenni tegin ikka samamoodi ning arst ka midagi selle vastu ei öelnud. Ma arvan, et trenni juurde naasmine ei sõltu mitte antibiotsidest, vaid pigem haigusest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli hiljuti 40 päevane antibiootikumide kuur. Kogu selle aja vältel tegin trenni. Praegu määrati põskkoopa põletiku vastu antibiootikume - ikka teen trenni. Ka väike palavik on. Ei ole häda midagi !

OT:@ InsaneQlimax ning Sakurai. Teie olite need "lahedad" vennad, kellele oli midagi vastuoluline. Kui tahate näha, kuidas minu trenn haiguse ajal sujub, siis palun väga !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb haigusest millele sa neid antibiootikume võtsid. Kas mingi operatsioonijärgne värk vms. Ikkagi pöördu arsti poole.

Tähendab mul oli palavik, köha,nohu. Nüüd täna saab antibiootikumide võtmine läbi. Veits köha, nohu on veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab mul oli palavik, köha,nohu. Nüüd täna saab antibiootikumide võtmine läbi. Veits köha, nohu on veel.

Usun, et siis pole väga hullu ja võid varsti trenni minna, aga ära mind usu, pea ikkagi nõu arstiga.

Ja Erkko, vaevalt et sa pärast operatsiooni lambist lähed kuskile jõusaali. Ju siis ei olnud selline haigus mis takistas treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun, et siis pole väga hullu ja võid varsti trenni minna, aga ära mind usu, pea ikkagi nõu arstiga.

Ja Erkko, vaevalt et sa pärast operatsiooni lambist lähed kuskile jõusaali. Ju siis ei olnud selline haigus mis takistas treeningut.

Mina ei ole mingist operatsioonist rääkinud !

Teema pealkiri on antibiootikumid - ja mina ka räägin nendest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sain hiljuti samuti antibiootikumid endale arstilt. kui neid võtma hakkasin, siis küsisin arstilt järgi, kas jõusaalitreeninugid tohin kuuri ajal teha. Sellele oli ainus vastus - tehke enesetunde järgi, kui tunnete ennast hästi, siis tehke trenni, kui mitte, siis ärge tehke, egas antibiootikumikuur ei pea teie muud elu seisma panema, ainus, mida ärge tehke on alkoholi joomine. Vot sedapsi siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli hiljuti 40 päevane antibiootikumide kuur. Kogu selle aja vältel tegin trenni. Praegu määrati põskkoopa põletiku vastu antibiootikume - ikka teen trenni. Ka väike palavik on. Ei ole häda midagi !

OT:@ InsaneQlimax ning Sakurai. Teie olite need "lahedad" vennad, kellele oli midagi vastuoluline. Kui tahate näha, kuidas minu trenn haiguse ajal sujub, siis palun väga !

Ma tean ühte inimest, kes on põskkoopa põletiku tüsistuse tagajärjel ühest kõrvast tunduvalt nõrgema kuulmisega kui enne ja tasakaalu häiretega.

Nii et ei maksa väga propageerida igasugu asju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean ühte inimest, kes on põskkoopa põletiku tüsistuse tagajärjel ühest kõrvast tunduvalt nõrgema kuulmisega kui enne ja tasakaalu häiretega.

Nii et ei maksa väga propageerida igasugu asju.

Propageerimisest on asi kaugel.

Mina räägin asjades nii nagu need minu puhul käivad. Jään pimedaks,kurdiks,tummaks - ikka teen trenni !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×