Jump to content
rinaldo

EKFL juhatuse ja treenerite kutsekomisjoni erakorraline koosolek otsustas !

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

EKFL juhatuse ja treenerite kutsekomisjoni erakorraline koosolek 09.12.2009 otsustas

1. Võtnud teadmiseks A.Aderi kirjaliku seletuse ja Eesti Antidopingust laekunud info dopinguproovide kohta otsustati: 03.10.2009 Eesti meistrivõistlustel positiivse A ja B proovi andnud Argo Aderit karistada 2-aastase võistluskeeluga, mis lõpeb 03.10.2011.

Tühistada A.Aderi tulemus EMV-l, millega muutub paremusjärjestus absoluutkategoorias ja klubide paremusjärjestus.

2. Võtnud teadmiseks J.Leinvaldi kirjaliku seletuse osalemise kohta 31.10.2009 mitte-IFBB võistlustel otsu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
4. Arutati ja analüüsiti Bonsuna.com. saidil olevat infot ja leiti üksmeelselt, et seal on otsest ja varjatud dopingukasutamisele kutsuvat informatsiooni. Sellega seoses on absoluutselt treenerieetika vastane EKFL litsentsi omavate treenerite figureerimine Bonsuna Team´is. Nimetatud treenerid peavad oma nime taandama Bonsuna Team´ist 16.detsembriks 2009. Sellele reageerimata jätmisel, ähvardab neid EKFL treenerilitsetsi peatamine. Sellesisulise teatise neile väljastab M.Morozov.

Alles räägiti, et see on vale. Nüüd on aga jälle sama jutt tagasi. Mis toimub? Mina pole mingit teatist saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alles räägiti, et see on vale. Nüüd on aga jälle sama jutt tagasi. Mis toimub? Mina pole mingit teatist saanud.

Kas sa oled ka Bonsuna Team'i liige (esilehel vasemas tulbas oli alguses ju nimekiri neist) või lihtsalt uue foorumi kasutaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa oled ka Bonsuna Team'i liige (esilehel vasemas tulbas oli alguses ju nimekiri neist) või lihtsalt uue foorumi kasutaja?

Tõlgendamise küsimus. Tiimi liige pole, aga litsentsiga foorumiliige olen küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas sa oled ka Bonsuna Team'i liige (esilehel vasemas tulbas oli alguses ju nimekiri neist) või lihtsalt uue foorumi kasutaja?

Kas Sina Jackie ei tahaks teamiga liituda? Oled teretulnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
....

"4. Arutati ja analüüsiti Bonsuna.com. saidil olevat infot ja leiti üksmeelselt, et seal on otsest ja varjatud dopingukasutamisele kutsuvat informatsiooni. Sellega seoses on absoluutselt treenerieetika vastane EKFL litsentsi omavate treenerite figureerimine Bonsuna Team´is. Nimetatud treenerid peavad oma nime taandama Bonsuna Team´ist 16.detsembriks 2009"

Ehkki see mind väga ei puuduta ega sega, siis selle väitega ma väga nõus ei ole. Seal on iga steroidi ja aine kohta toodud nagu mõju ja kõrvalefektid, mõju maksale, vedeliku peetus, vererõhu probleemid jne :rolleyes: ei ole just väga "kutsuv", just puhtalt informeeriv! ja ogaüks otsustagu nende poolt ja vastu aegumentide põhjal ise, et kas või kui palju. Sama moodi on haiglate lehekülgedel ju alkoholi ja ravimite ning kõikvõimalike uimastite kohta informatsiooni, väga erapooletu ja lihtsalt selgitav mis ja kuidas toimub. Mis moodi see kasutamisele kutsub?

Huvitav kas siis narkoennetuskeskuse töötajad propageerivad narkootikume, kui nad narkomaanidel soovitavad süstlaid vaid ühe korra kasutada ja mitte kellegagi jagada, et HIV ei leviks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://sport.postimees.ee/?id=199922

Tegelt ikka uskumatuna näiv lollus segada EOK sellesse!!! Huvitav kes konkreetselt selle vale eest vastutama peaks? EKFL tervikuna või selgitavad nad nüüd omavahel välja kes tule enda peale võtab. Ma loodan, et mõni sportlane , kes liitu kuulub enam tankistiks ei pea hakkama.

Sooviks siia mingit selgitust kelleltki kes kuulub EKFL-i juhatusse!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailm on ebaõiglane ning ootan huviga juriidilist dokumenti, mis keelab mul olemast Bonsuna lehel tegijate team-is ning mille alusel on õigus võtta ära treenerilitsents. Seal lehel olemine ei tähenda kohe aga seost steroididega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
....

"4. Arutati ja analüüsiti Bonsuna.com. saidil olevat infot ja leiti üksmeelselt, et seal on otsest ja varjatud dopingukasutamisele kutsuvat informatsiooni. Sellega seoses on absoluutselt treenerieetika vastane EKFL litsentsi omavate treenerite figureerimine Bonsuna Team´is. Nimetatud treenerid peavad oma nime taandama Bonsuna Team´ist 16.detsembriks 2009"

Ehkki see mind väga ei puuduta ega sega, siis selle väitega ma väga nõus ei ole. Seal on iga steroidi ja aine kohta toodud nagu mõju ja kõrvalefektid, mõju maksale, vedeliku peetus, vererõhu probleemid jne :lol: ei ole just väga "kutsuv", just puhtalt informeeriv! ja ogaüks otsustagu nende poolt ja vastu aegumentide põhjal ise, et kas või kui palju. Sama moodi on haiglate lehekülgedel ju alkoholi ja ravimite ning kõikvõimalike uimastite kohta informatsiooni, väga erapooletu ja lihtsalt selgitav mis ja kuidas toimub. Mis moodi see kasutamisele kutsub?

Senikaua, kuni millegi tootmine on tulutoov, senikaua pysib ka probleem.

Ravimite kohta on v2ga raske saada erapooletut infot. Yksk6ik, millest me r22gime. K6rvaldatakse mingi symptom, et siis hiljem k6rvaldada uusi symptomeid :lol:

...ja veel m6nusam on saada kontingent, kes j22bki midagi tarbima, eriti veel kui selle tootmine odav on.

Elu on selline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa sellest Jüri asjast aru. Äkki keegi selgitaks asja. Mul jääb vägisi mulje, et varsti saab ka selle eest karistada, et oled kulturist:D

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa sellest Jüri asjast aru. Äkki keegi selgitaks asja. Mul jääb vägisi mulje, et varsti saab ka selle eest karistada, et oled kulturist:D

Jüri karistust/tingimisi/ võib võtta kui... " Ai ai paha poiss murdsid IFBB-le truudust" :lol: Naljakas see on jah, aga kui neil sellised reegilid siis pead sellega arvestama. Mis teha, oma karja pead austama kui tahad NENDEGA Koos uluda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×