Jump to content
Kaval

Tartu Ülikool

Recommended Posts

Tere

Olen Tartu Ülikoolis ärijuhtimise magistris. Võtaksin hea meelega endale vabaaineks midagi kehakultuuri või toitumise alalt. Ehk oskab keegi Tartu Ülikooli õpilastest või teadjatest nõu anda, kas Tartu Ülikoolist oleks midagi sellist valida? Ise nagu õppekavasid vaadates väga ei leia.

Jään vastust ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Olen Tartu Ülikoolis ärijuhtimise magistris. Võtaksin hea meelega endale vabaaineks midagi kehakultuuri või toitumise alalt. Ehk oskab keegi Tartu Ülikooli õpilastest või teadjatest nõu anda, kas Tartu Ülikoolist oleks midagi sellist valida? Ise nagu õppekavasid vaadates väga ei leia.

Jään vastust ootama.

Ma ei saa aru, mis 6ppekavasid sa uurisid... TY s on kehakultuuriteaduskond. M6ned n2ited:

KKSB.02.010 Toit, toitumine ja sportlik saavutusv6ime prof. Vahur 88pik, lekt. Luule Medijainen

KKSP.02.001 Kehalise kasvatuse ja spordi alused

KKSP.01.058 Rahva ja tervisesport

Ainetele registreeritakse septembri alguses...uus semester, uued v6imalused.

Ylikoolis on yli6pilased... Kuidas sa kyll magistratuuri j6udnud oled?

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa enda koolist ei küsi ? :D

Edit: Ja kui ei julge otse küsida või helistada, siis saada e-mail :rolleyes:

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain uuesti aru, miks ma foorumites pole aastaid aktiivne olnud. Pole mõtet midagi küsida. Kallid inimesed te peaksite ülevaatama foorumi definitsiooni ja aru saama, milleks foorumid olemas on. Ilmselt kaob see taju, kui oled postitanud vähemalt 2000 postitust. Viimane kord... ma ütlen! Katsuge vähegi ennast kokku võtta.

Head päeva!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain uuesti aru, miks ma foorumites pole aastaid aktiivne olnud. Pole mõtet midagi küsida. Kallid inimesed te peaksite ülevaatama foorumi definitsiooni ja aru saama, milleks foorumid olemas on. Ilmselt kaob see taju, kui oled postitanud vähemalt 2000 postitust. Viimane kord... ma ütlen! Katsuge vähegi ennast kokku võtta.

Head päeva!

Ma võtsin ennast kokku ja vastan sulle - alati on teised süüdi.

Kui sa ei suuda Tartu Ülikoolis üles leida kehakultuuri teaduskonda, kust saaksid vastused, siis kuidas sa mõtled edaspidises elus ärijuhtimisega hakkama saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma võtsin ennast kokku ja vastan sulle - alati on teised süüdi.

Kui sa ei suuda Tartu Ülikoolis üles leida kehakultuuri teaduskonda, kust saaksid vastused, siis kuidas sa mõtled edaspidises elus ärijuhtimisega hakkama saada?

Ta v6tab endale tublid naised, kes talle sentide eest k6ik ette ja taha 2ra teevad, t88le. Lihtne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seltsimehed, püsime teemas.

Teemaalgatajale: kirjuta sellele aadressile: kkdek@ut.ee. Sealt saada vajaliku info. Samuti saad palju infot Kehakultuuriteaduskonna kohta ka Siit Edu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seltsimehed, püsime teemas.

Teemaalgatajale: kirjuta sellele aadressile: kkdek@ut.ee. Sealt saada vajaliku info. Samuti saad palju infot Kehakultuuriteaduskonna kohta ka Siit Edu :rolleyes:

...saad palju infot ka lihtsalt kasutades TY 6ppeinfosysteemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ikka ei anna rahu.... Äkki tuleb veel midagi salvavat?

Tähelepanu juhtimine tehtud vigadele ei ole veel salvamine.

Reaalses elus ei tuua kellelegi midagi kandikul ette ilma maksmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Olen Tartu Ülikoolis ärijuhtimise magistris. Võtaksin hea meelega endale vabaaineks midagi kehakultuuri või toitumise alalt. Ehk oskab keegi Tartu Ülikooli õpilastest või teadjatest nõu anda, kas Tartu Ülikoolist oleks midagi sellist valida? Ise nagu õppekavasid vaadates väga ei leia.

Jään vastust ootama.

saab. olen isegi võtt.. vabaaineid teistele teaduskondadele ! Anna aga tuld :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuarust pole mõtet mingit loengut kuulata muidu, pakun, et midagi kasu sa sellest ei saa. Vahelduse-meelelahutuse mõttes võiks kuulata muidugi küll. Tegin seda ka ise, kuulasingi TPÜs hommikuti mingit Tervisekasvatuse juttu, seal räägiti söögist, pakun et söögi-loenguid leidub ka tartu koolis, selleks aga oleks tänapäeval juba ammu elementaarne, et koolil oleks mingi veebileht loodud, kus siis saaks leida sellise söögi-kursuse, tpü-koolis vanasti sellist featuuri veel polnud igatahes, ei tea kas tänagi seal otsida saaks otsisõnaga "söök".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"KKSP.05.046 Jõutõstmise ja kulturismi kursus"

See oli täitsa tore kursus, soovitan

Jep. Samuti proovitud ja julgen soovitada. Samas kui oled pikemaajalise treeningkogemusega siis võib igav ka olla. Reaalselt õpitakse elementaarseid treeningtehnikaid + sinna juurde väike teooria ( palju on jõutõste kangi läbimõõt jms ). Mina kasutasin seda hea võimalusena rohkem trenni teha ning üht-teist sai kõrva taha ka pandud.

Ainsaks miinuseks on rahva hulk. Kui on inimesi ca 10-20, siis erilist "konsultatsiooni" ei maksa oodata. Minu küsimused said valdavalt vastusi, millest polnud võimalik konkreetseid järeldusi teha. Seda just seetõttu, et õppejõul ei ole reaalselt aega süveneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas

Tänan konstruktiivsete vastuste eest, oli abi nendest. Suured tänud!

Neile, kes siin jorisevad ja terroriseerivad... kes teie olete, et öelda mulle, kuidas ma hakkama saan ärijuhtimise magistris???? Väga hästi saan! Hea juhi üheks tunnuseks on see, et tema ei pea kõike teadma, kuid tema peab teadma, kus on allikas, kust saab kiireid ja asjakohaseid vastuseid !!! Arvasin, et fitness.ee on selleks kohaks(kuna peale kooli soovituse, saab siin infot inimeselt, kes ise mõne loengu on võibolla ka võtnud).

Kuid enne tuli mitu vingumist ja mõtetut kommentaari, kui ilmusid vastused välja, mis ka aitasid. Seega sai jälle tõestatud, et mis kuradi isekaid inimesi see koht täis on. Kui küsimus ajab naerma siis naera kodus üksi arvuti taga - tõestasite ainult, et siit pole vaja mul enam midagi uurida.

Tore oleks kui see teema nüüd lõppenuks leotakse, järjekordne halb näide fitness.ee foorumist. Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×