Jump to content
Molt

Erineva kujuga rinnalihased

Recommended Posts

Rinnalihased on väga erineva kujuga ja näevad koledad välja. Kas on mingi võimalus kuidagi neid sümmeetrilisemaks vorpida?

Näevad üpris sarnased nende rinnalihastega välja (vb natuke suuremad ainult) Kui rinnalihaseid mitte pingutada, siis pole erilist vahet näha. Aga pingutades on vaatepilt üpris õnnetu.

ngbbs49f54be46cf2d.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle pole ka ilusaid rinnalihaseid antud jumala poolt :rolleyes: Lõpevad siis keskelt nö. liiga vara ära. Aga nad suuremaks kasvand ning mu rasva% ka veidi suurem, kui varem. Näeb palju parem välja. Tuleb endaga leppida sellisena nagu oled, kasvõi di#kneck :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle pole ka ilusaid rinnalihaseid antud jumala poolt :rolleyes: Lõpevad siis keskelt nö. liiga vara ära. Aga nad suuremaks kasvand ning mu rasva% ka veidi suurem, kui varem. Näeb palju parem välja. Tuleb endaga leppida sellisena nagu oled, kasvõi di#kneck :D

mnjah. leppima peab endaga kohe kindlasti. ei tule deprekat peale. samas, treenides ja lihast kasvatades on kindlasti võimalik välimust vähekene muuta. Näiteks Oti biitseps: http://gallery.fitness.ee/main.php?g2_itemId=385535 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×