Jump to content
maafakker

Jõusaali kava

Recommended Posts

Kasutasin siis jõusaalis edasijõudnute kava kolmeks. Näitasin seda kava ka oma korvpalli treenerile. Tema aga ütles mulle selle kava peale, et see on lihtsalt enda vormis hoidmiseks, sellepärast et kehaosade lihaste treenimine ei kattu, näiteks nädalas treenid rinda ainult ühe korra nädalas. Ja nädal pidi olema liiga pikk aeg taastumisele. Mida teie arvate. Muudsin tema soovituse järgi kava selliseks E teen kava 1.päeva, T teen kava 2.päeva, K teen 3.päeva, N teen kava 1.päeva jälle ja R kava 2.päeva. Andke soovitusi jne. Ise ei ole selle taastumis värgi ja asjadega nii kursis. Help.

Muudetud kasutaja maafakker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasutasin siis jõusaalis edasijõudnute kava kolmeks. Näitasin seda kava ka oma korvpalli treenerile. Tema aga ütles mulle selle kava peale, et see on lihtsalt enda vormis hoidmiseks, sellepärast et kehaosade lihaste treenimine ei kattu, näiteks nädalas treenid rinda ainult ühe korra nädalas. Ja nädal pidi olema liiga pikk aeg taastumisele. Mida teie arvate. Muudsin tema soovituse järgi kava selliseks E teen kava 1.päeva, T teen kava 2.päeva, K teen 3.päeva, N teen kava 1.päeva jälle ja R kava 2.päeva. Andke soovitusi jne. Ise ei ole selle taastumis värgi ja asjadega nii kursis. Help.

Ilmselgelt su korvpalli treeneril ei ole vastavat haridust et kritiseerida seda kava, kui oled algaja siis võta algajate kõva, aga kui oled juba mõned kuud trennis rassind siis see edasijõudnute kava peaks sind toitma küll.

Kui teha sellist kava mida sa praegu näitasid siis ületreening peaks tulema juba kuu ajaga, kui sa veel sinna korvpalli otsa teed.

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja treener tahab, et sa teeksid veel 5x jõusaali? Mismoodi su trennid välja näevad? Ja mis haridus su treeneril on? Jõusaal saab sinu põhiala kõrval olla vaid toetavaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja treener tahab, et sa teeksid veel 5x jõusaali? Mismoodi su trennid välja näevad? Ja mis haridus su treeneril on? Jõusaal saab sinu põhiala kõrval olla vaid toetavaks!

Jõusaali minek oli ikkagi mu enda tahtmine. Korvpalli näevad välja nagu ikka trennid , harjutame ja mängime jne. Haridust ei oska öelda , aga igaljuhul on ta ka kehalise õpetaja. Tahaks ikkagi vastust ka selle taastumise koha pealt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa kaks jõusaali trenni oma kolmele korvpalli trennile lisaks teed on ülikõva. Ma pole küll kossutreener, kuid see eest treenib minu käe all jõusaalis nii mõnigi poiss, kel samuti põhialaks korvapll. 2 jõusaali + 3 korvitrenni = 5 trenni nädalas, mis on piisav. Võta siitsamast minu tehtud kahepäeva kava, mis katab kõik arenguvajadused, mida üks korvpallur võiks soovida:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

või

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4715

Viimases on kolm jõusaali päeva nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tee korvpalli ja jõusaali eri päevadel. kui nädalas teha 5x jõusaali ja 3x korvpalli, siis kahtlen, et ilusti taastuda jõuad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi sai koostööd ühe jalgpalluriga tehtud ning tal oli sama situatsioon (peaaeg) ehk 4 pallitrenni nädalas. Üle jäid 2x jõusaali ning jagasime selle lihtsalt kaheks - ülakeha ja alakeha, kuid lõime 3 faasi: 1. sissetöötav, kohanemine (3-6 n), maksimaaljõud (3-6 n) ja kiiruslik jõud (3-6 n). Töötas, areng oli väga hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastamast. Kui kellegil veel soovitusi siis jagage !

Juhul kui on soov treeningsagedust natukene tõsta, siis võid võtta selle sama edasijõudnute kava 3-ks jaotatuna ning teha seda tihedamini. Ära hoia end kinni mingisuguses "x-korda nädalas jõusaalis" mõtlemisviisis, on ka teisi variante. Näiteks võid teha selle 3'se jaotuse ära kolme päevaga, võtta 1-2 päeva puhkust ja siis teha kava uuesti läbi. Mina treenisin sarnase viisiga päris pikka aega ja tulemusi tuli ikka küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juhul kui on soov treeningsagedust natukene tõsta, siis võid võtta selle sama edasijõudnute kava 3-ks jaotatuna ning teha seda tihedamini. Ära hoia end kinni mingisuguses "x-korda nädalas jõusaalis" mõtlemisviisis, on ka teisi variante. Näiteks võid teha selle 3'se jaotuse ära kolme päevaga, võtta 1-2 päeva puhkust ja siis teha kava uuesti läbi. Mina treenisin sarnase viisiga päris pikka aega ja tulemusi tuli ikka küll.

Lisaks veel 3 korvitrenni nädalas???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind on see kava, muudatustega, viimased 7 kuud ilusti toitnud, lihast on tulnud juurde märgatavalt. Ja mitte et mul enne lihast poleks olnud. Samas mõni sõber, kes treenib 5-6x nd, pole üldsegi nii palju arenenud, nii et ära usu enda treenerit, kahest-kolmest korrast piisab sulle küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nüüd panna kava kokku siis oleks et E jõusaal T korvpalli trenn K jõusaal N korvpalli trenn R jõusaal P korvpall. Mul jäi ikkagi arusaamatuks see , et kui ma ka ei teeks korvpalli trenni ja käiksin ainult jõusaalis kolm korda nädalas , kolmeks jagatud kava järgi , kas siis taastumis aeg noorele inimesele on liiga pikk?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui nüüd panna kava kokku siis oleks et E jõusaal T korvpalli trenn K jõusaal N korvpalli trenn R jõusaal P korvpall. Mul jäi ikkagi arusaamatuks see , et kui ma ka ei teeks korvpalli trenni ja käiksin ainult jõusaalis kolm korda nädalas , kolmeks jagatud kava järgi , kas siis taastumis aeg noorele inimesele on liiga pikk?

Kuula oma keha ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×