Jump to content
Ciizu--

Andke nõu,millega ja kuidas sobiks alustada vormi saamisega peale rasedust?

Recommended Posts

Plaan on peale teise lapse sündi end vormi ajada, kuid minu probleem on see,et ei tea kuidas ja millest alustada?!

Ise olen mõelnud,et hakkaks jooksmas käima ja jällegi probleem, kuidas sellega alustada?!

Olen ostnud koju ka velotrenasööri ja sellegagi probleem, kuidas seda õigesti kasutada, et sellest kasu oleks.

Olen ka ülekaaluline,aga mitte väga ja mul on võimalik treenida kodustes tingimustes.

Mida te veel soovitaksite mulle?

Olen vanuselt 19.

Olen teismeeas tegelenud palju tantsimisega ja iluvõimlemisega.

Olen küll ülekaaluline,kuid paindun uskumatult hästi, spagaadi teen siiani ära:D

Muudetud kasutaja Ciizu-- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No alusta rahulikult, iga liikumine alustuseks hea. Ei soovita küll kohe rahmeldama hakata. Lapsega jalutamine, kui ilm lubab alustuseks sobilik, siis jalutamine kiiremas tempos, ujumine. Edasi juba kerge sörk jne. Velotrenazöör ka hea alustuseks aga kui loogiliselt võtta, siis ainult seda kasutada ei soovita, sa ju istud mida treenima peaks:) Ja muidugi seks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No alusta rahulikult, iga liikumine alustuseks hea. Ei soovita küll kohe rahmeldama hakata. Lapsega jalutamine, kui ilm lubab alustuseks sobilik, siis jalutamine kiiremas tempos, ujumine. Edasi juba kerge sörk jne. Velotrenazöör ka hea alustuseks aga kui loogiliselt võtta, siis ainult seda kasutada ei soovita, sa ju istud mida treenima peaks:) Ja muidugi seks!

Siin peaks kõik vajalikuk olemas olema alustuseks,vähemalt on mingigi ettekujutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millal oli sünnitus? Toitmise ajal ei tasu olulist kaalulangust oodata, kuna organism on niiviisi reguleeritud, et lapse toit on sel ajal nr 1. Liikumine teeb head siiski igal juhul. Kui laps kärus, siis ideaalsed on pikad jalutuskäigud. Velo peal võib samuti sõita, mina isiklikult üle tunni ei soovitaks, ikka tasa ja targu.

Kui soovid alustada jõusaalis, siis vali pealehelt tööriistade alt algajate naiste kava- mitmed tuttavad on peale sünnitust üsna ruttu saali naasnud, laps "korvis", päevasel ajal ei ole niiviisi treenimine kellegi jaoks probleem, laps ehk tukastab isegi korra :)

Mis puudutab söömist, siis ainus piirang, mis mina paneks peale sünnitust ja toitmise ajal, oleks magusasöömisele ja nö fast food´ile. Ülejäänud toit peab olema võimalikult tervislik ja puhas- tailiha, filee, kala jne. Kotletid jms fast food ei lähe kindlasti mitte. Kui ollakse väikese lapsega kodus, siis kiputakse tihtipeale lapse kõrvalt nö näkitsema- seda tasuks kindlasti vältida. Pane paika oma päevase menüü kellaajad, maksimaalselt 3-4 tundi söögikordade vahel. Toiduports olgu suhteliselt väike, aga süüa tuleb regulaarselt ja tihti. Veejoomist tuleb samuti jälgida, et ei tekiks vedelikupuudust.

Ja Fatburner ei ole rinnaga toitva naise jook, seda võid hakata jooma alles toitmise lõppemisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tark jutt juba kirja pandud :) .

Kõige alus on regulaarne, mitmekülgne ja küllaldane toitumine, paljalt selle reguleerimisega teeb su keha päris kiiresti uskumatud muutused läbi. Joo palju (soovitavalt vett ja teed).

Postist küll ei saa aru, kui väike su väiksem laps on, aga kui on veel vankrilaps, siis superhea aeroobne treening on vankriga lihtsalt jalutamise asemel hoopis kiirkõndi teha (mina näiteks jooksin, oli vastav vanker ka. Kõrvaltvaatajatel võis muidugi vähe najakas pilt olla :D aga ega vahet pole ju :) ).

Ja kui leiad endal aega ja tahtmist ka jõusaali minna, siis pisike turavhälliga kaasa ja tema uneajal saab kenasti terve keha kergelt läbi treenida. Kui laps kasvab, siis kuni tema ronimisoskuste täiustumiseni saad ta ka tekikese peale askeldama panna :D . Hiljem, tõsi, läheb lapse saali kaasa võtmisega vähe raskeks :D .

Edu ja õnnestumisi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×