Jump to content
nefer

trimmiv kreem

Recommended Posts

Kuulge ma olen alati mõelnud nende kohvipuru-juttude peale, et kas nahk siis kohvi järgi haisema (lõhnama? :) ) ei jää? Mulle see küll ei meeldiks... :)

Lõhn jääb tunduvalt parem (ja väga õrn) kui lõhnastatud kreeme kasutades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas on olemas ka mingisuguseid naharebendeid peitvaid kreeme? midagi, mis neid peidaks või mingi viis neit peita?

olen kuulnud, et sellised kreemid on täitsa olemas. konkreetset toote nime kahjuks öelda ei oska, kuid googeldades peaks midagi kindlasti leidma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõhn jääb tunduvalt parem (ja väga õrn) kui lõhnastatud kreeme kasutades.

Seda minagi, paljud kreemid jätavad nahale väga tugeva ja tihti mitte just meeldiva lõhna... Eriti hullud on muidugi isepruunistuvad kreemid, kasutan korra- paar nädalas Johnshonsi kergelt pruunustavat trimmivat ihupiima, naha jätab kül väga mõnusaks, elastseks ja ilusa ühtlase jume, aga lõhnab küll suht pahasti, sellepärast kasutangi enne magamaminekut ja meest hoiatan ka alati ette :)

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nahka ca 1,5 aastat niisutanud hirmkalli naturaalse sandlipuu ja mandariini õliga (Darphin), kuid kui muu keha on ok, siis kõhunahk on selline kriibu-kraabu pärgament - eriti kummardudes, painutades on isegi nö sünnituse-triip näha.

Seega otsustasingi nüüd ka lisaks niisutamisele miskit trimmivat abivahendit kasutada ja kuna kõikide toodete test-perioode läbida ei viitsi/jaksa, siis uuringi naiste kogemusi - arvamusi.

LPG peale olen mõelnud ka - näen iga päev trenni minnes selle reklaami, aga pole veel otsustanud... aega on vähe:))) ja pole ka ühtegi tuttavat, kes selle kohta midagi arvata oskaks.

Mina soetasin 100% sandlipuu õli jaanuaris Egiptusest, sott pudelike. Seda kulub äärmiselt vähe, on hästi mõnusa puuulõhnaga veniv ja naksuv paks ollus. Käte vahel soojendan ära ja kannan nahale. Super niisutaja ja trimmija. Enamasti kasutan aegajalt näol (nii tugev on et igapäevaselt polekski vaja) ja kaelal, kuid olen proovinud määrida ka juuusteoststele päev enne pesu, jääb ööpäevaks sisse ja toimib ideaalse maskina!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge ma olen alati mõelnud nende kohvipuru-juttude peale, et kas nahk siis kohvi järgi haisema (lõhnama? :) ) ei jää? Mulle see küll ei meeldiks... :)

See kerge aroom, mis pärast jääb, on imehea kohviaroom.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õrn kohiv lõhn naise nahal on kõige parem asi üldse!

Mulle meeldib õrn kookose lõhn :rolleyes:

Oops vale kasutaja. Made by Samakamees.

Muudetud kasutaja andrak poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kas on olemas ka mingisuguseid naharebendeid peitvaid kreeme? midagi, mis neid peidaks või mingi viis neit peita?

Soovitan konsulteerida kosmetoloogiga kreemide osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soetasin 100% sandlipuu õli jaanuaris Egiptusest, sott pudelike. Seda kulub äärmiselt vähe, on hästi mõnusa puuulõhnaga veniv ja naksuv paks ollus. Käte vahel soojendan ära ja kannan nahale. Super niisutaja ja trimmija. Enamasti kasutan aegajalt näol (nii tugev on et igapäevaselt polekski vaja) ja kaelal, kuid olen proovinud määrida ka juuusteoststele päev enne pesu, jääb ööpäevaks sisse ja toimib ideaalse maskina!

Sandlipuu l6hn on yks minu lemmikuid :)

Jean Paul Gautier i meestele m6eldud parfyym... on ju t2iesti ja ainult naistele. Mehed ei oska seda ka kasutada. Panevad seda peale nagu odekat peale habemeajamist. Tulevad kuskile ruumi, siis v6ib neid sealt pimesi leida.. B) Nii tugev, et muutub vastikuks.

Kuid kehapehmendaja... Te v6ite yllatuda :D Minu viimane leid on Orto...V2rskendav jalakreem B) Kummeli, kampri ja meevahaga.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×