Jump to content
Rain 6 kanget

LE rikkujad

Recommended Posts

Siis on Alfonse oma linnukest üle hinnanud, sest 313kW bemmi M3 400meetri aeg on 12,9sek

Taolise asjaga nagu eelmine postitaja välja tõi on ka minul endal päris palju tulnud kokku puutuda. Sellised kuradi ahvid tuleks maha lüüa kurat nii närvi ajab!

IRW. sul on nõrga mootoriga auto....

Olen isegi teinud mõnele sellisele õmblusmasinale tünga, kui rahulikult õige kiirusega teel tiksud ja keegi tuleb möödasõitu üritama.

Lased kõrvale, vajutad korra gaasi ja siis vaatad peeglist ja irwitad kuidas kuskil taga kaugel tühjal teel mingi täpike eksinult oma ritta tagasi vajub.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on Alfonse oma linnukest üle hinnanud, sest 313kW bemmi M3 400meetri aeg on 12,9sek

Mina hinnanud? Ma pole maininudki midagi oma autost (mille tulemus on muideks Eesti libedarajal mitte eriti õnnestunud sõidul 14,46 pereauto kohta käib kah).

Archangel-i meeriklane peaks olema küll pisut kiirem kui õnnestub sõit, aga mitte mägedekõrguselt...

Aga siiski, see on OT järjekordselt:-P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on Alfonse oma linnukest üle hinnanud, sest 313kW bemmi M3 400meetri aeg on 12,9sek

IRW. sul on nõrga mootoriga auto....

Olen isegi teinud mõnele sellisele õmblusmasinale tünga, kui rahulikult õige kiirusega teel tiksud ja keegi tuleb möödasõitu üritama.

Lased kõrvale, vajutad korra gaasi ja siis vaatad peeglist ja irwitad kuidas kuskil taga kaugel tühjal teel mingi täpike eksinult oma ritta tagasi vajub.

Ehk siis kiitleme selle üle, et liikluses teisele m´i on mängitud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiklus pole õige koht kõvatamiseks, selleks toimub igasugu rajapäevi ja võistlusi piisavalt. Samas kui keegi ikka bussitasku kaudu üritab mööduda vms. siis miks mitte pedaali kasutada ja näidata talle, et see pole ilus... Eriti kui tegu nullist stardiga ja kiirendada vaja just lubatud piires kiiruse saavutamiseks. Seda ei juhtu küll tihti, aga vahel lihtsalt ajavad vihale sellised, kes lihtsalt peavad mittelubatud kohtades sinu ette saama, eks neid pea ka vahel koolitama, kui muus liikluses vastav manööver ohtlik pole. Minuteada sõidukiiruse saavutamise kiirus (ehk siis kiirendamine lubatud sõidukiiruseni) pole LE-s defineeritud kuskil, seega kui lõppkiirus on lubatud ja rehvi ei põleta (vähemalt nii, et tekiks meeletu lärm ja toksiline suits) siis pole kellelgi midagi öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea arutelu. Tank jälle uhkustab oma Nissan Z-ga :)

Ise sain sügisel hea trahvi ära Tallinnasse lennates ja nüüd nagu enam ei tahagi vajutada. Samas iga asi on millekski hea. Võimalik, et elan ka oluliselt pikemalt kui rallimehed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiklus pole õige koht kõvatamiseks, selleks toimub igasugu rajapäevi ja võistlusi piisavalt. Samas kui keegi ikka bussitasku kaudu üritab mööduda vms. siis miks mitte pedaali kasutada ja näidata talle, et see pole ilus... Eriti kui tegu nullist stardiga ja kiirendada vaja just lubatud piires kiiruse saavutamiseks. Seda ei juhtu küll tihti, aga vahel lihtsalt ajavad vihale sellised, kes lihtsalt peavad mittelubatud kohtades sinu ette saama, eks neid pea ka vahel koolitama, kui muus liikluses vastav manööver ohtlik pole. Minuteada sõidukiiruse saavutamise kiirus (ehk siis kiirendamine lubatud sõidukiiruseni) pole LE-s defineeritud kuskil, seega kui lõppkiirus on lubatud ja rehvi ei põleta (vähemalt nii, et tekiks meeletu lärm ja toksiline suits) siis pole kellelgi midagi öelda.

Tallinnast väljasõidul enne burgeri putkat on valgusfooriga ristmik ja korduvalt on proovitud sealt ära keeravalt/bussi rajalt üritatud "ära kiirendada". sellisel juhul ma küll ei näe, et ma peaks võimalikult aeglaselt sõitma, et tal poleks probleemi ümber reastuda. Kuid ega ma ekstra ka ei kiirenda, sõidan nagu ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa ma arvan, et reaalne kiirus võiks jääda sinna 90-100 km/h vahele. Kui meil oleks idiaalne ühiskond ja kõik sõidaksid seal vahepeal siis ei oleks neid möödasõite vaja kellelgi teha, sest enamvähem sama kiirusega liiklejast pole mõtet mööda sõitma hakata. Just hullumeelsed möödasõitjad on need "vastastsuunda kaldujad", kes asja ohtlikuks teevad. Endale meenub, kui eelmine aasta sai Tallinnasse sõidetud ja üks BMW hakkas möödasõitu tegema, mida poleks iial jõudnud lõpetada. Aga saades sellest aru ei üritanud ta mitte oma ratta tagasi minna, vaid hakkas pidurdama täiega jäädes vastassuunda, jäädes lõpuks pidama vasakulepoole teeserva, ehk, et meie teepoolele. Mina ei olnud roolis, aga juht kellega sõitsin pidurdas nii, et jutid taga. Saime õnneks pidama õigeaegselt. Meie juht läks välja BMW juurde ja sõimas juhti, kelleks oli selline 30 ringis naisterahvas kellel mees istus kõrval. Naisel käed värisesid täiega ja ta ei suutnud sõnagi öelda. Midagi ta kõrval istuv vend seal rääkis, et noh kogemata juhtus, aga noh kogemata võivad mõned nii ka oma elust ilma jääda. Pooldaks muidugi seda, et Tallinn-Tartu maantee oleks 4 realine, aga noh kuna seda niipea ei juhtu siis loodan, et inimesed ei "kaldu nii palju vastassuuna vööndisse". Mul on mitu tuttavat Tallinn-Tartu maanteel elu jätnud, kusjuures süü ei olnud nendepoolne. Ühel juhul kaldus reka vastassuuna vööndisse ja teisel juhul oli mingi kolme auto kokkupõrge, kus mu sõber sai löögi nii veoautolt kui ka mingilt VW ja lendas puudesse. Igatahes see teema puudutab mind isiklikult. Ja mina arvan, et ma võibolla valin edaspidi Tallinnasse sõiduks pigem Piibe maantee, millel liiklus palju hõredam ja seetõttu sõit ka ohutum. See, et ma seetõttu võibolla ajas kaotan mind ei huvita. Tallinn-Tartu maanteel 80 sõitmine teeb pigem asja ohtlikumaks kui 90-100 sõitmine, kuna nii on neid möödasõitjaid vähem. Aga ühtlast voolu 110-120 peal hoida nagu vahel suvel tundub ei ole kah mõtet. Rekad ja paljud autod nigunii sellega kaasa ei lähe ja seega on see kihutamine mõtetu. Niiet pooldan teemaalgatajat selles, et liikluseeskirjast võiks kinni pidada, et sõbrad, vanemad ja muud lähedased ei peaks matustel käima ja kedagi taga leinama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina hinnanud? Ma pole maininudki midagi oma autost (mille tulemus on muideks Eesti libedarajal mitte eriti õnnestunud sõidul 14,46 pereauto kohta käib kah).

Archangel-i meeriklane peaks olema küll pisut kiirem kui õnnestub sõit, aga mitte mägedekõrguselt...

Aga siiski, see on OT järjekordselt:-P

Sorry mõtlesin Archangelit.

Aga mis puutub Venda Vähki siis see mees on lausa ohtlik liikluses oma maasturiga. Siin pole enam kõvatamisest juttugi.

Ma tunnistan et ma pole eeskujulik ega hea liikleja - aga tema kõrval olen isegi mina lihtnepoiss :)

Muudetud kasutaja -TANK- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuule kui hakkad koguaeg spidokat või navi pealt kiirust vahtima siis ei jää liikluse jälgimiseks aega.

Kõige haigem kogemus oli mul kui sattusin kahe politsei auto vahele - üks ees ja teine taga.

Esimene liikus vaikselt eest ära, aga järgi ka ei saa rahulikult minna - äkki tagumine võtab maha ja teeb trahvi.

Ja siis oligi nii et pidevalt vahi kiirust. Raisk.

Kallid liiklejad - LÄHME VOOLUGA KAASA! - nii on kõigil mugavam.

Sellises olukorras aitab püsikiirusehoidja. Miks närviliselt spidomeetrit jälgida? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises olukorras aitab püsikiirusehoidja. Miks närviliselt spidomeetrit jälgida? :)

Sa sõidad linnaliikluses ka püsikaga?

Sellega on veel ebamugavam sõita kui ilma ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa sõidad linnaliikluses ka püsikaga?

Sellega on veel ebamugavam sõita kui ilma ju.

palun selgita kuidas? jah, ummikus seda ei saa, kuid hommikul tööle sõites mul ummikuid pole ja hea mööda pirta teed kesklinnast väljapoole ning siis lauluka tagant üles kulgeda. samuti smuuli tee jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa sõidad linnaliikluses ka püsikaga?

Sellega on veel ebamugavam sõita kui ilma ju.

Algne teema oli ju Tallinn-Tartu maanteel liiklemine. Seega ma eeldasin, et sul juhtus selline suhteliselt võimatu olukord maanteel. Kuid mis puutub linnas püsikiirusehoidja kasutamisest siis mõnikord saab ka seda teha kui satub "lainesse". :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen natukene sellele teemale mõelnud. Rain ja Ahti on ühes äärmuses oma eeskujuliku liiklemisega, Tank ja Archangel teises äärmuses. Katsuks äkki jääda kuskile vahepeale? Ehk siis kergelt ületada kiirust, kui tõesti peab kuskile jõudma, aga ei saa teistmoodi.. Kindlasti tasub arvestada sellega, et kui auto "lappama läheb" (vesiliug/jää/lumi/mis iganes), siis teadke, et teistes autodes võivad olla lapsed, rasedad naised ja veel teisigi "õrnu" inimesi. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole äärmuslane... mina pooldan MINGE VOOLUGA KAASA värki ja kui on vool aeglane, siis kiirendage voolu.

Kui aega on palju või liiklus ei meeldi siis kasutage ühistransporti.

Mis puutub linnas püsikasse siis kõige parem on oma jalg olgu siis roheline laine või mitte... niikaua kuni seltsimehed ei hakka kiiruse pärast juuksekarva lõhki ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järjekordne mõttetu teema. Mitte keegi ei muuda oma sõiduharjumusi selletõttu, et keegi fitness.ee portaalis ütles, et sellise kiirusega peab sõitma. Sellejaoks (milles ma sügavalt kahtlen) ongi Eestis politsei kes mõõdab autode kiirust. Süüdistagem pigem politseid kui teisi inimesi. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen isegi teinud mõnele sellisele õmblusmasinale tünga, kui rahulikult õige kiirusega teel tiksud ja keegi tuleb möödasõitu üritama.

Lased kõrvale, vajutad korra gaasi ja siis vaatad peeglist ja irwitad kuidas kuskil taga kaugel tühjal teel mingi täpike eksinult oma ritta tagasi vajub.

See on üks ohtlikumaid manöövreid, mida liikluses teha saab. Veel ohtlikumaks teeks vast asja see, kui mõlemad oleksid "õmblusmasinad", nagu kirjutasid, ja juhtide egod suuremad kui autode mootorid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on üks ohtlikumaid manöövreid, mida liikluses teha saab. Veel ohtlikumaks teeks vast asja see, kui mõlemad oleksid "õmblusmasinad", nagu kirjutasid, ja juhtide egod suuremad kui autode mootorid.

Kui jõuab vabalt eest ära kiirendada, siis vast nii suurt probleemi polegi, aga kui autod enam-vähem võrdsed ja mõlemad vajutavad ühtemoodi, siis on väga ohtlik. Sel juhul viibivad autod pikka aega kõrvuti ja kui nüüd ootamatult vastassuunast auto peaks tulema, siis võib juhtuda ka nii, et mõlemad korraga võtavad hoo maha (möödasõidetav vaatab, et asi kisub jamaks ning tahab lasta möödasõitjal ette jõuda). Sel juhul võib jääda aega väheks, et keegi enam midagi päästa saaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on üks ohtlikumaid manöövreid, mida liikluses teha saab. Veel ohtlikumaks teeks vast asja see, kui mõlemad oleksid "õmblusmasinad", nagu kirjutasid, ja juhtide egod suuremad kui autode mootorid.

jep. möödasõit maanteel on ilma kellegi nu`simisetagi väga ohtlik manööver. selline õmblusmasina huinja on väga haige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis su linnukesel siis 400 meetri aeg on? Alla 13 sekundi?

Ma arvan, et sa mõtlesidki kiirendust, sest ringrada ei kannata ju USA vanarauaga üldse sõita.

OT - Jah. 1994 Firebird Formula on stock seades võimeline kuival kiirendusrajal sõitma 400m kuskil 12.5s. Manuaaliga vast kiiremini profi käes, ise oman automaati, sest eesti liikluses linnamehena ei talu ummikutes kangi vägistamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OT - stock seades ei sõida sa ka Soomes Alastaro liimirajal sellist numbrit välja, mine käi mõnel üritusel ära ja vaatame, kui sõidad 13,8 on juba megakõva Eesti rajal sellega. Järgmine hooaeg on mitu tippkiiruse (km ja miil) ning veerandmiili (kiltsil vähe parem pidamine kui raadil, proovida tasuks mõlemat) üritust tulemas, ole kohal, huvitav oleks vaadata kuidas sujub:-) Siin stock pilli slip: Dragtimes

Muudetud kasutaja Alfonze poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis on Alfonse oma linnukest üle hinnanud, sest 313kW bemmi M3 400meetri aeg on 12,9sek

IRW. sul on nõrga mootoriga auto....

Olen isegi teinud mõnele sellisele õmblusmasinale tünga, kui rahulikult õige kiirusega teel tiksud ja keegi tuleb möödasõitu üritama.

Lased kõrvale, vajutad korra gaasi ja siis vaatad peeglist ja irwitad kuidas kuskil taga kaugel tühjal teel mingi täpike eksinult oma ritta tagasi vajub.

ehk siis, lihtsalt ei lase m88da s6ita :)

Ma usun, et te peaksite mingid muud egom2ngud v2lja m6tlema.

Ma usun, et kui poltsei otsustaks m66ta kiirust Toompeal...siis saaks ta hulganisti korrarikkujaid trahvida. Seal on 6ueala m2rk... mida aga iga p2ev n2eb on rallivad autod. :)

M6ni yksik isegi otsustab signaali anda, kui talle tundub, et sa piisavalt kiiresti eest ei lidu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×