Jump to content
j6ujunn

värske õhk!

Recommended Posts

Terv!

Kui suur tähtsus on värskel õhus lihastekasvus.Kas inimene kes on värskes õhus tunde päevas on parem areng?Kui inimesel kes istub sees rohkem ja liigub seesruumides.Mis see minimaalne doos peaks olema päevas värske õhu kohta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen märganud, et kui ma kunagi 1h metsas jalutasin igapäev, oli mul rohkem jõudu, laiskus praktiliselt puudus ja lihased tundusid suurematena . :)

soovitan soojalt jalutada rohkem, ega inimene evolutsiooni käigus pole kunagi olnud seesmiste ruumide armastaja, kuid paraku peaks ütlema, et hetkel toimub taandareng, inimene muutub mingisuguses mõttes nõrgemaks/laisemaks .

kui nüüd teoreetiliselt rääkida, kas jalutamine on lihaste kasvuks vajalik, siis ütleks ma järgmiselt:

1) Hingamine on eluvajalik

2)Rakkude tegevuseks on hingamine elutähtis (hapniku saamine nagu me kõik teame)

3)Inimene on erinevate rakkude kompleks

Järelikult kui me ei hinga - me ei ela

Edasi:

1)Rohkem hapniku - rohkem rakkude elutegevust - rohkem energiat

2)Ainevahetus ja kõik protsessid on seotud rakkude elutegevusega

Järelikult mida rohkem hapnikku me saame, seda paremini ja kiiremini meie sees protsessid toimuvad .

Ka lihaste kasvatamine on protsess, milles mängivad erinevad tegurid .

Usun, et igaüks järeldab siit järgmist: Rohkem hapnikku, parem organismi elutegevus. (alla kuuluvad ka lihased) /MOTT/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise olen märganud, et kui ma kunagi 1h metsas jalutasin igapäev, oli mul rohkem jõudu, laiskus praktiliselt puudus ja lihased tundusid suurematena . :)

soovitan soojalt jalutada rohkem, ega inimene evolutsiooni käigus pole kunagi olnud seesmiste ruumide armastaja, kuid paraku peaks ütlema, et hetkel toimub taandareng, inimene muutub mingisuguses mõttes nõrgemaks/laisemaks .

kui nüüd teoreetiliselt rääkida, kas jalutamine on lihaste kasvuks vajalik, siis ütleks ma järgmiselt:

1) Hingamine on eluvajalik

2)Rakkude tegevuseks on hingamine elutähtis (hapniku saamine nagu me kõik teame)

3)Inimene on erinevate rakkude kompleks

Järelikult kui me ei hinga - me ei ela

Edasi:

1)Rohkem hapniku - rohkem rakkude elutegevust - rohkem energiat

2)Ainevahetus ja kõik protsessid on seotud rakkude elutegevusega

Järelikult mida rohkem hapnikku me saame, seda paremini ja kiiremini meie sees protsessid toimuvad .

Ka lihaste kasvatamine on protsess, milles mängivad erinevad tegurid .

Usun, et igaüks järeldab siit järgmist: Rohkem hapnikku, parem organismi elutegevus. (alla kuuluvad ka lihased) /MOTT/

Õhu hapnikusisaldus (21%) on elutegevuseks optimaalseim. Kui see väheneb 9%-ni, siis tekivad eluohtlikud seisundid. Kuid ka suurem hapnikusisaldus on ohtlik.

Hingamiseks on puhas hapnik liiga intensiivne oksüdeerija ja seetõttu mürgine.

Kui terve inimene hingab 15 minutit puhast hapnikku, tunneb ta peapööritust ja võib hakata oksendama. Kauemaaegsel puhta hapniku sissehingamisel tekivad bronhiit ja nägemishäired.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õhu hapnikusisaldus (21%) on elutegevuseks optimaalseim. Kui see väheneb 9%-ni, siis tekivad eluohtlikud seisundid. Kuid ka suurem hapnikusisaldus on ohtlik.

Hingamiseks on puhas hapnik liiga intensiivne oksüdeerija ja seetõttu mürgine.

Kui terve inimene hingab 15 minutit puhast hapnikku, tunneb ta peapööritust ja võib hakata oksendama. Kauemaaegsel puhta hapniku sissehingamisel tekivad bronhiit ja nägemishäired.

Keegi ei rääkinudki puhtast hapnikust . :)

Lihtsalt rakkudele on see vajalik, sest lämmastik mis tuleb organismi, väljub samas koguses ka väljahingamisel .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×